głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Zsyłasz mi osoby które mogłabym mieć za przyjaciół a nie za ukochanych. Kolejnym mam dawać kosza i ich tracić? Jak kurwa możesz mi to robić. Karma. Pieprzona ok

estate

estate.moblo.pl
Zsyłasz mi osoby które mogłabym mieć za przyjaciół a nie za ukochanych. Kolejnym mam dawać kosza i ich tracić? Jak kurwa możesz mi to robić.
Zsyłasz mi osoby  które mogłabym... teksty

estate dodano: 1 luty 2016

Zsyłasz mi osoby, które mogłabym mieć za przyjaciół, a nie za ukochanych. Kolejnym mam dawać kosza i ich tracić? Jak kurwa możesz mi to robić.

Karma. Pieprzona  okrutna zaraza... teksty

estate dodano: 1 luty 2016

Karma. Pieprzona, okrutna zaraza, która zawsze wraca. Nieważne, czy coś sprawiło Ci radość rok, miesiąc, dzień bądź parę minut, ona zawsze wraca z podwojoną siłą i w nieodpowiednich momentach. Nawet, gdy staram się nikogo nie ranić, ona czyha na jeden mój błąd. Żeby ona zniknęła, to ja też muszę zniknąć, inaczej nie da rady.

Rozstawałyście się kiedyś z kimś... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2016

Rozstawałyście się kiedyś z kimś, kto miał być na zawsze? Ja kilka razy. Ale najbardziej zabolało mnie, kiedy odszedł na zawsze ktoś, kto nie miał być nigdy. Rozumiecie coś z tego? Bo ja nie, ale boli. / Singielka

Już nie wiem  co się dzieje  jak... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2016

Już nie wiem, co się dzieje, jak widuję Cię w miejscach, w których nie masz prawa się znajdować. Chyba kurwa nigdy nie dam sobie spokoju z tą sprawą, no nigdy.

W ciągu ostatnich dni zrozumiałam... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2016

W ciągu ostatnich dni zrozumiałam, że pojęcie "szczęście" nie dotyczy mojej osoby w zupełności. Nie oczekuję, żeby trwało ono przez całe życie, ale chociaż jeden dzień. Chciałabym chociaż raz wstać prawą nogą. Uśmiechnąć się do kubka kawy. Jechać na uczelnie ze świadomością, że ktoś na mnie tam czeka. Przysypiać na kanapie, czekając na kolejne zajęcia i poczuć, jak jego dłoń ściska moją. Uciec z reszty wykładów i pojechać gdziekolwiek. To gdziekolwiek miałoby być najpiękniejszym miejscem na świecie. Miałabym być chociaż chwilę szczęśliwa ze swojego życia. Później, mogłabym się obudzić i wybuchnąć głośnym płaczem, byleby zapomnieć na moment o swojej żałosnej codzienności. Tylko nawet na to nie zasługuję.

Dostałam piłką w ryj i... teksty

estate dodano: 15 stycznia 2016

Dostałam piłką w ryj i zrozumiałam, że już nigdy nie zaznam szczęścia.

Drogi losie  tak bardzo dawno do... teksty

estate dodano: 14 stycznia 2016

Drogi losie, tak bardzo dawno do Ciebie nie zwracałam z żadną prośbą, a tym bardziej z podziękowaniem, bo gówno właściwie Tobie zawdzięczam. Widzisz mnie codziennie. Przyglądasz się mojemu cierpieniu już od półtora roku i nie zamierzasz nic z tym zrobić? Dobrze wiesz, że jestem naprawdę dobrym człowiekiem, tylko potrzebuję tego światełka, że jest dla mnie szansa, na coś nowego. Zwróć uwagę, jak każdego ranka uśmiecham się do otaczających mnie ludzi, zaś gdy wracam do swoich czterach ścian to walczę z tym bólem. Mimo, że zakrywam go różnymi spódniczkami bądź sukienkami, a także idealnym makijażem to tak nie pomaga. Wystaczy jedno słowo i wtedy nic nie da się naprawić. Mam dosyć wiecznej zimy w swoim życiu. Ten mróz zamroził mój najważniejszy organ, którym jest serce. Potrzebuję kolejnej wiosny, by moja pikawa zaczęła odpowiednio bić. Nic innego nie może mnie uratować.

Każdy  kto o nas usłyszy  będzie... teksty

estate dodano: 14 stycznia 2016

Każdy, kto o nas usłyszy, będzie mówić, że nie zasługuję na niego. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nikt nie skłamie, nawet sama przyznam im rację. Idealny mężczyzna z największą niewdzięcznicą dwudziestego pierwszego wieku. Zrobi wszystko, o co go poproszę. Będzie nosił moje grube dupsko na rękach, wysłucha, pomoże, wesprze, uratuje przed złem. Pokocha wszystkie moje wady tak, jakby były zaletami. A ja? No właśnie, ja. Będę kochała kogoś, kto na mnie nie zasługiwał. On zawsze będzie na drugim miejscu w moim życiu. Odchodząc, będę go próbowała zatrzymać, bo przecież jak można dać odejść najlepszemu przyjacielowi? Tak właśnie widzę swoją przyszłość. Nie ma szans na wyjątkowe uczucie, bo już go nigdy nie poczuję. Moim mężem będzie mój najlepszy przyjaciel, który kocha mnie odkąd pamietam. Strasznie boli mnie ta świadomość, ale innej przyszłości dla siebie już nie widzę.

Mimo tego  że chciałam  aby te... teksty

estate dodano: 4 stycznia 2016

Mimo tego, że chciałam, aby te podziękowania były skierowane do mojej osoby to i tak się cieszę, że nie ma miejsca dla mnie w Twoim życiu. Przestałam już czekać, a nawet tęsknić. Po prostu odeszłam na zawsze.

Ostatnie dni powinny doprowadzić... teksty

estate dodano: 3 stycznia 2016

Ostatnie dni powinny doprowadzić mnie do rozsypki. Co chwilę dowiadywałam się lepszej nowiny o osobach, na których mi wcześniej bardzo zalezało. Ale jestem naprawdę z siebie dumna, nie uroiłam ani jednej łzy. Bo jak można rozpaczać za przeszłością, która nie wpływa na obecną teraźniejszość? Jak można tęsknić za kimś, dla kogo nigdy nie byłaś ważna? No jak?

Rok 2015? Nawet nie macie pojęcia... teksty

estate dodano: 2 stycznia 2016

Rok 2015? Nawet nie macie pojęcia, ile określeń nasuwa mi się w głowie.. Jedno z najtrafniejszych to zjebany. Od początku do samego końca. Nic nie szło po mojej myśli, wszystko się sypało w ciągu paru sekund. Ciągłe marnowanie czasu na osoby, dla których nic nie znaczyłaś, ale Ty jak idiotka czekałaś na jedną wiadomość. Najgorsze 365 dni w moim życiu. Zdaję sobie sprawę, że to nie jedyny taki rok spieprzony przede mną, jednakże jak na razie ten wygrał w beznadziejności. Nie chcę, by w tym nowym było idealnie, tylko troszkę lepiej niż w poprzednim. Mniej łez, rozczarowań i niezręcznych sytuacji. Niczego więcej nie chcę.

Za każdym razem  gdy z kimś mi nie... teksty

estate dodano: 17 grudnia 2015

Za każdym razem, gdy z kimś mi nie wyszło, wmawiałam sobie jedno zdanie. "Skoro on nie mógł bądź nie chciał ze mną być to najwyraźniej w przyszłości czeka na mnie ktoś naprawdę wyjątkowy". Przyszedł taki też dzień, w którym przestałam wierzyć w tą bzdurę. Nie istnieje osoba, która jest przeznaczona tylko dla mnie. Ciągnę za sobą zbyt wiele błędów, by zasłużyć na kogokolwiek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV