głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Faktycznie udało się jej w tej kwestii jest lepsza ode mnie. Zniszczyła moją psychikę w dniu gdy pojawiła się w jego życiu. Wszelkie nadzieje rozkruszyły się mo

estate

estate.moblo.pl
Faktycznie udało się jej w tej kwestii jest lepsza ode mnie. Zniszczyła moją psychikę w dniu gdy pojawiła się w jego życiu. Wszelkie nadzieje rozkruszyły się momentaln
Faktycznie  udało się jej  w tej... teksty

estate dodano: 18 października 2015

Faktycznie, udało się jej, w tej kwestii jest lepsza ode mnie. Zniszczyła moją psychikę w dniu, gdy pojawiła się w jego życiu. Wszelkie nadzieje rozkruszyły się momentalnie. Ten ból towarzyszył mi wiele miesięcy, do wczoraj. Gdy w powiadomieniach pojawiła się jej morda z nim, czułam nicość. Złość, żal, tęsknota minęły. Definitywnie skończyłam z tą pieprzoną sytuacją. Ból odchodzi w najmniej oczekiwanym momencie, nawet zapomniałam, że był i że miałam przestać o tym myśleć. Żegnaj, już na zawsze.

Tęsknię za kimś  kogo tak... teksty

estate dodano: 14 października 2015

Tęsknię za kimś, kogo tak naprawdę nigdy nie było w moim życiu. Znajome?

Jak pusto i cicho staje się w życiu... teksty

estate dodano: 12 października 2015

Jak pusto i cicho staje się w życiu, gdy Twoim najbliższym kończą się problemy i nie mają miejsca dla Ciebie w swoim raju.

Pozwalam sobie codziennie wyobrażać... teksty

estate dodano: 11 października 2015

Pozwalam sobie codziennie wyobrażać, że Ty nigdy nie odszedłeś. Wyjechałeś i wrócisz, tylko nie wiem kiedy.

Zaczynając rozmowę o nim  zawsze... teksty

estate dodano: 7 października 2015

Zaczynając rozmowę o nim, zawsze zaczynam od słów "Kochałam go, naprawdę". Sama nie wiem, dlaczego używam czasu przeszłego, skoro czuję wciąż to samo, co rok temu.

Nienawidzę każdego dnia tego roku... teksty

estate dodano: 6 października 2015

Nienawidzę każdego dnia tego roku, z dnia na dzień jest gorzej. Wali mi się świat, niszczy mnie od środka. Modlę się, by ta męka się skończyła, a ona wciąż wzrasta.

Dookoła siebie widzę depresyjną... teksty

estate dodano: 6 października 2015

Dookoła siebie widzę depresyjną jesień z kolorowymi liśćmi, pełno autobusów i swoje zranione serce, które goi się od dłuższego czasu. Straciłam nadzieję, że rany kiedykolwiek znikną.

Jestem w takiej rozsypce  że nie... teksty

estate dodano: 6 października 2015

Jestem w takiej rozsypce, że nie potrafię słów ułożyć w całość.

Dobre parę lat nie rozumiałam  co... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2015

Dobre parę lat nie rozumiałam, co te wszystkie dziewczyny w nim widziały. Dostrzegałam tylko te złe strony, które widoczne były na co dzień, gdy traktował każdą z nich przedmiotowo. Jednym z jego wyjątków byłam ja. Zawsze wiedziałam, że mogę na niego liczyć, jak na przyjaciela. Nie oczekiwałam od niego nawet grama więcej. Bałam się za każdym razem jego rekacji, niezależnie od sytuacji. Wiem, chore to. Mam wrażenie, że byliśmy przyjaciółmi tylko i wyłącznie dlatego, bo na siłę nie chciałam się do niego zbliżyć i nie kochałam go. I wiesz, że czar przyjaźni prysł? Któregoś dnia moje życie wywróciło się do góry nogami. Jakby ktoś zaraził mnie tym pieprzonym uczuciem do niego. Nawet nie wiem, kiedy. Tylko wtedy, było już za późno, na cokolwiek. Należymy już do innych światów i ludzi, na dodatek znam go lepiej niż siebie i też jego reakcję na tę chorą sytuację. Nigdy nie będzie mój, no kurwa nigdy.

Przywykłam do tego  że gdy ktoś... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2015

Przywykłam do tego, że gdy ktoś się długo nie odzywa to oznacza, że w jego raju jest tak cudownie, że nie ma miejsca dla Ciebie.

Przyjaciel  znasz tą definicję? Ja... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2015

Przyjaciel, znasz tą definicję? Ja myślałam, że znam, ale kolejny raz się pomyliłam.

Byłeś dla mnie wszystkim. Słońcem... teksty

estate dodano: 15 lipca 2015

Byłeś dla mnie wszystkim. Słońcem, Księżycem, wodą, tlenem i miłością. Byłam w stanie Ci wszystko wybaczyć. Kłamstwo, pretensje, nawet niektóre nieodpowiednie słowa, prócz nieobecności. Rok pieprzonej bezradności i gdybania prawie mnie zabił. Zrozumiałam też, że nie ma niczego gorszego od czekania. Ja już tego nie chcę, chciałam tylko Ciebie, ale to już nie ma najmniejszego znaczenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV