głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Dookoła siebie widzę depresyjną jesień z kolorowymi liśćmi pełno autobusów i swoje zranione serce które goi się od dłuższego czasu. Straciłam nadzieję że rany k

estate

estate.moblo.pl
Dookoła siebie widzę depresyjną jesień z kolorowymi liśćmi pełno autobusów i swoje zranione serce które goi się od dłuższego czasu. Straciłam nadzieję że rany kiedyko
Dookoła siebie widzę depresyjną... teksty

estate dodano: 6 października 2015

Dookoła siebie widzę depresyjną jesień z kolorowymi liśćmi, pełno autobusów i swoje zranione serce, które goi się od dłuższego czasu. Straciłam nadzieję, że rany kiedykolwiek znikną.

Jestem w takiej rozsypce  że nie... teksty

estate dodano: 6 października 2015

Jestem w takiej rozsypce, że nie potrafię słów ułożyć w całość.

Dobre parę lat nie rozumiałam  co... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2015

Dobre parę lat nie rozumiałam, co te wszystkie dziewczyny w nim widziały. Dostrzegałam tylko te złe strony, które widoczne były na co dzień, gdy traktował każdą z nich przedmiotowo. Jednym z jego wyjątków byłam ja. Zawsze wiedziałam, że mogę na niego liczyć, jak na przyjaciela. Nie oczekiwałam od niego nawet grama więcej. Bałam się za każdym razem jego rekacji, niezależnie od sytuacji. Wiem, chore to. Mam wrażenie, że byliśmy przyjaciółmi tylko i wyłącznie dlatego, bo na siłę nie chciałam się do niego zbliżyć i nie kochałam go. I wiesz, że czar przyjaźni prysł? Któregoś dnia moje życie wywróciło się do góry nogami. Jakby ktoś zaraził mnie tym pieprzonym uczuciem do niego. Nawet nie wiem, kiedy. Tylko wtedy, było już za późno, na cokolwiek. Należymy już do innych światów i ludzi, na dodatek znam go lepiej niż siebie i też jego reakcję na tę chorą sytuację. Nigdy nie będzie mój, no kurwa nigdy.

Przywykłam do tego  że gdy ktoś... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2015

Przywykłam do tego, że gdy ktoś się długo nie odzywa to oznacza, że w jego raju jest tak cudownie, że nie ma miejsca dla Ciebie.

Przyjaciel  znasz tą definicję? Ja... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2015

Przyjaciel, znasz tą definicję? Ja myślałam, że znam, ale kolejny raz się pomyliłam.

Byłeś dla mnie wszystkim. Słońcem... teksty

estate dodano: 15 lipca 2015

Byłeś dla mnie wszystkim. Słońcem, Księżycem, wodą, tlenem i miłością. Byłam w stanie Ci wszystko wybaczyć. Kłamstwo, pretensje, nawet niektóre nieodpowiednie słowa, prócz nieobecności. Rok pieprzonej bezradności i gdybania prawie mnie zabił. Zrozumiałam też, że nie ma niczego gorszego od czekania. Ja już tego nie chcę, chciałam tylko Ciebie, ale to już nie ma najmniejszego znaczenia.

I obiecuję  że Twoja miłość do... teksty

estate dodano: 15 lipca 2015

I obiecuję, że Twoja miłość do mnie przypomni Ci się w najmniej odpowiednim momencie. Tak, właśnie wtedy, gdy nie będzie szans na powrót i mnie już nie będzie.

To nie jest koniec tej historii... teksty

estate dodano: 15 lipca 2015

To nie jest koniec tej historii, tylko początek. Przecież muszę stanąć przed Tobą, twarzą w twarz, zaśmiać się najgłośniej, jak potrafię i wymamrotać pod nosem "miałam rację." Chcę tylko czuć tą satysfakcję, że jednak ona nie jest taka idealna, jak każdy myśli. Wtedy uznam to za koniec.

Dlaczego wszystko  czego najbardziej... teksty

estate dodano: 12 lipca 2015

Dlaczego wszystko, czego najbardziej pragnęłam okazało się beznadziejne? Dlaczego nie mogło być tak doskonałe, jak u innych, którzy również na coś czekali? Dlaczego ostatnio dostaję po dupsku bardziej niż zawsze? Dlaczego tym razem nie mam sił z tego wyjść i godzę się na te wszystkie decyzje? Gdzie ja jestem? Kto mnie wyrwie z tego? Halo, jest tam ktoś? Ja nie daję rady.

Nie mam ochoty wstać  ubrać się i... teksty

estate dodano: 12 lipca 2015

Nie mam ochoty wstać, ubrać się i żyć. Zabij mnie, bo znowu cały zepsuty świat zwalił mi się na głowę. Po raz kolejny ta szmata mnie dorwała i daje mi do zrozumienia, że jestem okropna. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ma rację..

Zastanawiam się  czy kiedykolwiek na... teksty

estate dodano: 12 lipca 2015

Zastanawiam się, czy kiedykolwiek na tym portalu napiszę, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. Z dnia na dzień zaczynam w to wątpić. Nie mam też pojęcia, cóż zrobiłam temu pieprzonemu losowi, że ciągle uderza we mnie kamieniami i to coraz większymi. Jeśli chce mnie wykończyć psychicznie, wiele mu nie brakuje. Jest doskonały, wie gdzie celować, w moje najsłabsze punkty. Powoduje, że powoli nic mnie nie interesuje, niszczy marzenia i zabiera mi wszystkich, których kocham. Nie zamierzam prosić, kompromitować się. Tyle razy już to robiłam i było tylko gorzej. Rób ze mną, co chcesz, ja już nie chcę tu być, nawet nie mam dla kogo.

Życzyłabym sobie formata wspomnień... teksty

estate dodano: 8 lipca 2015

Życzyłabym sobie formata wspomnień, bo miniony sentymentalny czerwiec nawet nie potrafił pomóc zacząć wszystkiego od nowa, po raz kolejny.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV