głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Przywykłam do tego że gdy ktoś się długo nie odzywa to oznacza że w jego raju jest tak cudownie że nie ma miejsca dla Ciebie. Przyjaciel znasz tą definicję? Ja

estate

estate.moblo.pl
Przywykłam do tego że gdy ktoś się długo nie odzywa to oznacza że w jego raju jest tak cudownie że nie ma miejsca dla Ciebie.
Przywykłam do tego  że gdy ktoś... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2015

Przywykłam do tego, że gdy ktoś się długo nie odzywa to oznacza, że w jego raju jest tak cudownie, że nie ma miejsca dla Ciebie.

Przyjaciel  znasz tą definicję? Ja... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2015

Przyjaciel, znasz tą definicję? Ja myślałam, że znam, ale kolejny raz się pomyliłam.

Byłeś dla mnie wszystkim. Słońcem... teksty

estate dodano: 15 lipca 2015

Byłeś dla mnie wszystkim. Słońcem, Księżycem, wodą, tlenem i miłością. Byłam w stanie Ci wszystko wybaczyć. Kłamstwo, pretensje, nawet niektóre nieodpowiednie słowa, prócz nieobecności. Rok pieprzonej bezradności i gdybania prawie mnie zabił. Zrozumiałam też, że nie ma niczego gorszego od czekania. Ja już tego nie chcę, chciałam tylko Ciebie, ale to już nie ma najmniejszego znaczenia.

I obiecuję  że Twoja miłość do... teksty

estate dodano: 15 lipca 2015

I obiecuję, że Twoja miłość do mnie przypomni Ci się w najmniej odpowiednim momencie. Tak, właśnie wtedy, gdy nie będzie szans na powrót i mnie już nie będzie.

To nie jest koniec tej historii... teksty

estate dodano: 15 lipca 2015

To nie jest koniec tej historii, tylko początek. Przecież muszę stanąć przed Tobą, twarzą w twarz, zaśmiać się najgłośniej, jak potrafię i wymamrotać pod nosem "miałam rację." Chcę tylko czuć tą satysfakcję, że jednak ona nie jest taka idealna, jak każdy myśli. Wtedy uznam to za koniec.

Dlaczego wszystko  czego najbardziej... teksty

estate dodano: 12 lipca 2015

Dlaczego wszystko, czego najbardziej pragnęłam okazało się beznadziejne? Dlaczego nie mogło być tak doskonałe, jak u innych, którzy również na coś czekali? Dlaczego ostatnio dostaję po dupsku bardziej niż zawsze? Dlaczego tym razem nie mam sił z tego wyjść i godzę się na te wszystkie decyzje? Gdzie ja jestem? Kto mnie wyrwie z tego? Halo, jest tam ktoś? Ja nie daję rady.

Nie mam ochoty wstać  ubrać się i... teksty

estate dodano: 12 lipca 2015

Nie mam ochoty wstać, ubrać się i żyć. Zabij mnie, bo znowu cały zepsuty świat zwalił mi się na głowę. Po raz kolejny ta szmata mnie dorwała i daje mi do zrozumienia, że jestem okropna. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że ma rację..

Zastanawiam się  czy kiedykolwiek na... teksty

estate dodano: 12 lipca 2015

Zastanawiam się, czy kiedykolwiek na tym portalu napiszę, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na Ziemi. Z dnia na dzień zaczynam w to wątpić. Nie mam też pojęcia, cóż zrobiłam temu pieprzonemu losowi, że ciągle uderza we mnie kamieniami i to coraz większymi. Jeśli chce mnie wykończyć psychicznie, wiele mu nie brakuje. Jest doskonały, wie gdzie celować, w moje najsłabsze punkty. Powoduje, że powoli nic mnie nie interesuje, niszczy marzenia i zabiera mi wszystkich, których kocham. Nie zamierzam prosić, kompromitować się. Tyle razy już to robiłam i było tylko gorzej. Rób ze mną, co chcesz, ja już nie chcę tu być, nawet nie mam dla kogo.

Życzyłabym sobie formata wspomnień... teksty

estate dodano: 8 lipca 2015

Życzyłabym sobie formata wspomnień, bo miniony sentymentalny czerwiec nawet nie potrafił pomóc zacząć wszystkiego od nowa, po raz kolejny.

Drogi losie. Zwracam się do Ciebie... teksty

estate dodano: 24 czerwca 2015

Drogi losie. Zwracam się do Ciebie każdego dnia, w szczególności nocą. Nie chcę już Cię prosić o żadne ogromne przełomy w życiu. Tylko spraw, by mała rzecz uszczęśliwiła mnie tak bardzo, jak kiedyś. Podarowałeś mi tyle pięknych chwil, które znaczyły dla mnie więcej niż powinny, lecz zapomniałeś o tych drobnostkach. Nie pragnę ideału, tylko czegoś małego, wyjątkowego, tylko i wyłącznie dla mnie. Zapomnij też o tym, by mi to odebrać, Zostaw tak na zawsze, a postaram się tym zaopiekować najlepiej, jak potrafię. Obiecuję, że nie zawiodę Cię tym razem, naprawdę.

Coraz mniej pamiętam dobrych chwil... teksty

estate dodano: 24 czerwca 2015

Coraz mniej pamiętam dobrych chwil, tylko pozostały mi te złe. Czas najwyższy odejść, nie sądzisz?

Większość ludzi życzy swoim... teksty

estate dodano: 24 czerwca 2015

Większość ludzi życzy swoim byłym wszystkiego dobrego w życiu, ale ja nie należę do tej grupy. Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie jego szczęście. Jestem zasraną egoistką i tylko pragnę, by sukinsyn poczuł się identycznie, jak ja parę miesięcy temu. Zmarnowany rok życia, niepotrzebne wyrzuty sumienia i złamane serce, miałyby mnie zmusić do euforii związanej z trafnym wyborem kolejnej zdobyczy? Niech kolejna przygoda, którą obecnie przeżywa, skończy się jeszcze gorzej niż nasza. Powinien poczuć, jak to jest, gdy idealny świat niespodziewanie znika, zaś w głowie brak pomysłu na dalsze funkcjonowanie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV