głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate “Nie potrafię tego zrozumieć.Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie o planach jakie

estate

estate.moblo.pl
“Nie potrafię tego zrozumieć.Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie o planach jakie masz
“Nie potrafię tego zrozumieć.Tej... teksty

estate dodano: 9 czerwca 2015

“Nie potrafię tego zrozumieć.Tej nieobecności. W jednej minucie jest człowiek, a w drugiej już go nie ma. Najpierw opowiadasz mu wszystko o sobie, o planach jakie masz, zna Cię lepiej niż Ty sam siebie, a potem tak nadzwyczajnej w świecie, nie masz w ogóle do niego dostępu. Stojąc obok Ciebie czujesz, że jest jakiś obcy, a przecież taki nie był, pamiętasz go. Pamiętasz wszystko co z nim związane. Jesteś przesiąknięta wspomnieniami, aż do szpiku kości. Nie możesz pojąć tego dlaczego to wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej. Wciąż myślisz, że to jest jakiś głupi żart, że on niebawem wróci, że to wszystko się skończy i okaże jednym wielkim nieporozumieniem.” / net

Pożegnania nie robią na mnie... teksty

estate dodano: 9 czerwca 2015

Pożegnania nie robią na mnie żadnego znaczenia. Przyzwyczaiłam się do faktu, że ludzie pojawiają się i znikają. Na dodatek zostawiają po sobie pieprzoną pustkę, którą wypełniam błahymi sprawami, by zapomnieć, że ona wciąż jest.

Chciałabym pojawić się i... teksty

estate dodano: 9 czerwca 2015

Chciałabym pojawić się i namieszać u któregokolwiek w życiu. Chciałabym zniszczyć ich dotychczasowy świat, który układali na moim cierpieniu. Chciałabym, żeby poczuli się identycznie, jak ja, gdy dowiedziałam się, że jestem pomyłką. Chciałabym spowodować, że staną się kompletnym zerem. Chciałabym, by niepewność im towarzyszyła dobrych parę miesięcy. I na koniec, chciałabym poczuć tą pieprzoną satysfakcję, że przeżywają to z czym nie mogłam sobie poradzić i by w końcu zrozumieli, że zabawa ludźmi nie jest dobrą rozrywką na wolne dni.

W zeszłym roku tylko prosiłam  by... teksty

estate dodano: 29 maja 2015

W zeszłym roku tylko prosiłam, by czerwiec mnie nie wykończył. Nie brałam pod uwagę żadnych przełomów, a szczególnie pozytywnych. Jeden miesiąc wywrócił moje życie do góry nogami. Powoli zaczynam przygotowywać się do wracania tych pieprzonych sentymentów, które już nie dają mi spać i normalnie funkcjonować za dnia. Już chcę, by ten czas minął, jak sen i mieć już to z głowy.

Co mam z jej pieprzonej zazdrości i... teksty

estate dodano: 28 maja 2015

Co mam z jej pieprzonej zazdrości i nienawiści do mojej osoby, skoro moje marzenia spełniły się tej kurwie?

Wiesz co  roku 2015? Jesteś... teksty

estate dodano: 20 maja 2015

Wiesz co, roku 2015? Jesteś naprawdę w porządku, szczególnie przez ostatni miesiąc. Myślałam, że będziesz jeszcze gorszy niż przez ostatnie cztery miesiące, ale myliłam się. Możesz zostać, na ile tylko chcesz. Pozdrów tylko swojego kumpla 2014, który tak zawsze będzie dla mnie najlepszy na świecie.

2. Mimo tylu rozczarowań  które... teksty

estate dodano: 20 maja 2015

2. Mimo tylu rozczarowań, które miały miejsce przez ostatnie miesiące, nie żałuję NICZEGO. Zdobyłam wiele nowych doświadczeń, przejechałam się na wielu osobach i myślę, że to dobrze. Mam już 19 lat, prawie 19,5 i cieszę się, że jestem taka, jak dziś, szczęśliwa. Gdyby te wszystkie sytuacje nigdy nie miały miejsca, możliwe, że dziś rozpaczałabym nad niezdanym ustnym z języka polskiego i żałowałabym, a tak? Szukam najlepszej uczelni dla siebie. Mam swoją ucieczkę, której już chyba nie chcę, bo mi tak dobrze tu, gdzie teraz jestem.

1. Gdyby ktoś 4 5 roku temu... teksty

estate dodano: 20 maja 2015

1. Gdyby ktoś 4,5 roku temu powiedziałby mi, że ten portal będzie moim lekarstwem, wyśmiałabym go. Wyrzucenie z siebie złych myśli naprawdę pomaga, wtedy nie zdawałam sobie sprawy, jak bardzo. Zaczynałam tutaj, mając piętnaście lat. Tamte problemy były dla mnie moim osobistym końcem świata, zaś dziś są błahostką i na porządku dziennym. Nie ukrywam, że obecnie nie borykam się ze swoimi sprawami sercowymi, tylko przeżywam je mniej. Przez ostatnie lata czekałam na ludzi, którzy pomogą mi. Niektórzy pojawiali się i znikali, jednakże znaleźli się tacy, którzy zostali na stałe. Nic mnie tak nie cieszy, że doczekałam się prawdziwych i lojalnych ludzi przy sobie, których inni mogą mi tylko zazdrościć. Przez okres gimnazjalny najbardziej brakowało mi takich osób. Jak widać, marzenia czasami się spełniają. Z roku na rok stawałam się coraz bardziej pewna siebie i szczęśliwsza, jednakże nawet mały gest mógł zniszczyć osobistą układankę.

Przez to całe cierpienie... teksty

estate dodano: 6 maja 2015

Przez to całe cierpienie zapomniałam o najważniejszym. Mam przyjaciół, dzięki którym się stoję w obecnym miejscu. Kochają moje wszystkie wady i zalety, których Ty nie byłeś w stanie zaakceptować. Nie potrzebuję Cię, ani wspomnień z Tobą, jebie na nie.

Leci jedenasty miesiąc  a ja wciąż... teksty

estate dodano: 20 kwietnia 2015

Leci jedenasty miesiąc, a ja wciąż jestem na początku tej przygody. Nic tak nie niszczy mnie od środka, jak świadomość, że nic nie zrobiłam. Po prostu odpuściłam, bo pieprzona duma nie pozwoliła mi zrobić dwóch kroków do przodu. Nienawidzę jej za to. Przez nią kolejny miesiąc żyję w pierdolonej niepewności i toczę walkę z sercem. Spóźniłam się i już nigdy nie wróci. Kurwa jasna, ja pierdole i jeszcze więcej.

Roku 2015  naprawdę jesteś chujowy.... teksty

estate dodano: 20 kwietnia 2015

Roku 2015, naprawdę jesteś chujowy. Mam Cię tak kurwa dość, że utopiłabym Cię w rzece. Jesteś sukinsynem, że odebrałeś mi swojego kumpla, 2014.

Szkoła to czas ucieczki. Nie ma Cię... teksty

estate dodano: 20 kwietnia 2015

Szkoła to czas ucieczki. Nie ma Cię w niej, zatem nie ma problemu. Po dzisiejszym dniu, brakuje mi słów. Przerabianie wierszy autora, którego wyzywałeś od chujów. Kumpela, która również poznała swoją nową miłostkę na imprezie urodzinowej. Dziewczyna krzycząca na korytarzu Twoje imię. Dowiadywanie się nowych ploteczek na Twój temat przypadkowo, od osób trzecich. Zapomniałabym o mijaniu naszych miejsc. KURWA, mam dość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV