głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Kolejny raz nie zniosę myśli jest już za późno znowu w mojej głowie. Daję Ci wolną rękę możesz już o mnie zapomnieć i nie wracać do nas nigdy. Definicja przyjaź

estate

estate.moblo.pl
Kolejny raz nie zniosę myśli jest już za późno znowu w mojej głowie.
Kolejny raz nie zniosę myśli  jest... teksty

estate dodano: 9 luty 2015

Kolejny raz nie zniosę myśli "jest już za późno, znowu" w mojej głowie.

Daję Ci wolną rękę  możesz już... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Daję Ci wolną rękę, możesz już o mnie zapomnieć i nie wracać do nas, nigdy.

Definicja przyjaźni szkolnych?... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Definicja przyjaźni szkolnych? Trzymasz się z tymi ludźmi, bo tak naprawdę poza nimi, nie masz nikogo. Spędziliście ze sobą parę imprez, trochę się razem pośmialiście, na urodziny wstawiliście swoje zdjęcia na instagrama z życzeniami, bo przecież inaczej nie można. Żyjecie tak prawie trzy lata i nagle.. Nawet to się rozsypuje. Powiesz na głos, co myślisz na dany temat i jesteś negowany, wyzywany od najgorszych. Szczerość boli, ale jest lepsza od najsłodszego kłamstwa. Nie rozumiem tego postępowania, nie mogę pojąć, że ludzie, którzy myślałaś, że są ważni, tak zranili. Nie chcę już tego naprawiać, pierdolę to.

Leci drugi miesiąc tego roku  a już... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Leci drugi miesiąc tego roku, a już mam go dość. Od samego początku jest okropny, nasycony nienawiścią i smutkiem. Na samą myśl, jak może być w maju bądź czerwcu to moje serce i rozum mają już dość. Początek stycznia dał mi nadzieję, że powrót do poprzedniego życia jest na wyciągniecie ręki. Tylko zapomniałam, że ten czas już minął i nikt mi go nie przywróci, kurwa.

Ciężko było pogodzić się z... teksty

estate dodano: 7 luty 2015

Ciężko było pogodzić się z faktem, że już nigdy nie zadzwoni przed snem, żeby powiedzieć mi, jak bardzo za mną tęskni, Mija kolejny miesiąc, ma kogoś już, a ja wciąż w tym tkwię. Nie wracaj, proszę Cię. Za bardzo Cię kocham, żeby z dnia na dzień zostawić to wszystko i zacząć od początku.

Nigdy niczego sobie nie... teksty

estate dodano: 6 luty 2015

Nigdy niczego sobie nie obiecywaliśmy i nie wyznawaliśmy. To miała być tylko przygoda, na dodatek wakacyjna. Miesiącami oszukiwałam się, że to nic dla mnie nie znaczy i że potrafię się od tego oderwać. Przegrałam tą grę, to okropne uczucie mnie dopadło. Czuję wyłącznie wyrzuty sumienia i żal do samej siebie, że ktoś z ostatniego miejsca na podium, zdobył pierwsze, gdy właściwie to już nie ma żadnego znaczenia.

Gdybym mogła cofnąć czas... teksty

estate dodano: 4 luty 2015

Gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym inaczej. Przepraszam, że nie traktowałam tego poważnie i że nie potrafiłam docenić każdej minuty. Żałuję, że nie mogę nic z tym zrobić, bo wiem, że już za późno.

Nie potrafił znieść mojej... teksty

estate dodano: 31 stycznia 2015

Nie potrafił znieść mojej szczerości, a jej wybaczył za te kłamstwa. Ironio losu, ogarnij.

http:  moblo.pl w 25542649 Pozegnalam sie z nim juz na zawsze Zrozumialam ze nigdy TO NIE TWOJEEEE  podpisz teksty estate dodał komentarz: http://moblo.pl/w/25542649,Pozegnalam-sie-z-nim-juz-na-zawsze-Zrozumialam-ze-nigdy TO NIE TWOJEEEE, podpisz do wpisu 30 stycznia 2015
Piątek wieczór i sytuacja bardzo... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2015

Piątek wieczór i sytuacja bardzo podobna, jak rok temu. Jestem po raz kolejny w tym miejscu, w którym nie powinnam być. Nie mogę już przestać płakać, tylko sprzątam ten bałagan dookoła siebie, tylko to mi pomaga.

Momentami mam ochotę udostępnić... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2015

Momentami mam ochotę udostępnić link na facebooku z moim kontem na moblo. Chciałabym pokazać ludziom, że posiadam "jakieś" uczucia, że przeżywam swoje różnorodne epizody w życiu, że czasami też płaczę po nocach i że jestem zwykłym człowiekiem. Bóg obdarował mnie również zaletami, a nie tylko wadami. Potrafię też kochać, ale i tęsknić. Nie jestem skonstruowanym robotem.Jednakże zastanawiam się, co by to zmieniło? Dokładnie nic. Ci ludzie to są chorymi istotami, które wtrąciłyby swoje trzy gorsze i utworzyłyby moją kolejną nieprawdziwą historię życiową. Najważniejsze, że najbliżsi znają, szanują i kochają, reszta się nie liczy.

Pożegnałam się z nim już na... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2015

Pożegnałam się z nim już na zawsze. Zrozumiałam, że nigdy nie będziemy razem. Jednakże ten fakt nie oznacza, że muszę przestać tęsknić za jego osobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV