głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Niektóre sny nie powinny mieć miejsca. Nie potrafię po nich normalnie funkcjonować nawet jeśli było to pożegnanie z przeszłością. Nocą wszystko jest bardziej. B

estate

estate.moblo.pl
Niektóre sny nie powinny mieć miejsca. Nie potrafię po nich normalnie funkcjonować nawet jeśli było to pożegnanie z przeszłością.
Niektóre sny nie powinny mieć... teksty

estate dodano: 15 luty 2015

Niektóre sny nie powinny mieć miejsca. Nie potrafię po nich normalnie funkcjonować, nawet jeśli było to pożegnanie z przeszłością.

Nocą wszystko jest bardziej. Boli... teksty

estate dodano: 13 luty 2015

Nocą wszystko jest bardziej. Boli bardziej, czujesz bardziej, myślisz bardziej, umierasz bardziej. Bardziej nie masz sił. / Marta Kostrzyńska

Ja już jestem stworzona do... teksty

estate dodano: 13 luty 2015

Ja już jestem stworzona do popełniania i przeżywania tych samych błędów, wciąż nie potrafią mnie nauczyć, jak żyć.

Zamknęli mnie w ciemnym... teksty

estate dodano: 13 luty 2015

Zamknęli mnie w ciemnym pomieszczeniu. Umieścili w nim wielki ekran i zaczęli puszczać wszystkie moje porażki z ostatnich miesięcy. Wciąż słyszę lament mojego serca i śmiech mojego rozumu. Jak można było doprowadzić się do takiego stanu przez pieprzoną miłość, która w moim przypadku nie istnieje? Jak moje serce mogło iść na wyprawę z naiwnością i łatwowiernością? Nie wiem, chcę tylko przerwać tą chorą sytuację i wyjść do światła.

Jeśli chcesz mi ponownie zesłać... teksty

estate dodano: 9 luty 2015

Jeśli chcesz mi ponownie zesłać kogoś nowego i zabrać w nieodpowiednim momencie, to odpuść sobie. W zamian za to podaruj mi trochę spokoju, bo najbardziej go teraz potrzebuję.

Poniedziałek  południe. Siedzę na... teksty

estate dodano: 9 luty 2015

Poniedziałek, południe. Siedzę na swoim ulubionym fotelu, z moich głośników wydobywa się najsmutniejsza playlista, trzymam juz trzeci kubek kawy, wpatruję się w ten pieprzony świat dobra godzinę. Zadaje sobie tylko jedno pytanie "dlaczego". Otrzymałam karę więzienia za przeżycie najlepszego roku, za najszczęśliwsze chwile mojego zasranego życia, gdy Ty najprawdopodobniej nie mogłeś wytrzymać tego bólu, który otrzymałam teraz ja. Przeżywalam to już tyle razy, ale aż tak źle dawno nic na mnie nie wpłynęło. Nie mogę znieść tego syfu, braku stabilizacji i Twojej nieobecności. Dawno tego nie mówiłam, ale naprawdę chcę umrzeć, bo właśnie zabrakło mi sił.

Mówię na głos  że masz to zrobić... teksty

estate dodano: 9 luty 2015

Mówię na głos, że masz to zrobić, ale uwierz, że niekoniecznie tego chcę.

Kolejny raz nie zniosę myśli  jest... teksty

estate dodano: 9 luty 2015

Kolejny raz nie zniosę myśli "jest już za późno, znowu" w mojej głowie.

Daję Ci wolną rękę  możesz już... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Daję Ci wolną rękę, możesz już o mnie zapomnieć i nie wracać do nas, nigdy.

Definicja przyjaźni szkolnych?... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Definicja przyjaźni szkolnych? Trzymasz się z tymi ludźmi, bo tak naprawdę poza nimi, nie masz nikogo. Spędziliście ze sobą parę imprez, trochę się razem pośmialiście, na urodziny wstawiliście swoje zdjęcia na instagrama z życzeniami, bo przecież inaczej nie można. Żyjecie tak prawie trzy lata i nagle.. Nawet to się rozsypuje. Powiesz na głos, co myślisz na dany temat i jesteś negowany, wyzywany od najgorszych. Szczerość boli, ale jest lepsza od najsłodszego kłamstwa. Nie rozumiem tego postępowania, nie mogę pojąć, że ludzie, którzy myślałaś, że są ważni, tak zranili. Nie chcę już tego naprawiać, pierdolę to.

Leci drugi miesiąc tego roku  a już... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Leci drugi miesiąc tego roku, a już mam go dość. Od samego początku jest okropny, nasycony nienawiścią i smutkiem. Na samą myśl, jak może być w maju bądź czerwcu to moje serce i rozum mają już dość. Początek stycznia dał mi nadzieję, że powrót do poprzedniego życia jest na wyciągniecie ręki. Tylko zapomniałam, że ten czas już minął i nikt mi go nie przywróci, kurwa.

Ciężko było pogodzić się z... teksty

estate dodano: 7 luty 2015

Ciężko było pogodzić się z faktem, że już nigdy nie zadzwoni przed snem, żeby powiedzieć mi, jak bardzo za mną tęskni, Mija kolejny miesiąc, ma kogoś już, a ja wciąż w tym tkwię. Nie wracaj, proszę Cię. Za bardzo Cię kocham, żeby z dnia na dzień zostawić to wszystko i zacząć od początku.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV