głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Gdyby żałował to stałby właśnie w moich drzwiach. Gdyby tęsknił to też stałby w moich drzwiach. Gdyby też mnie kochał nie odszedłby do niej. W zupełności starcz

estate

estate.moblo.pl
Gdyby żałował to stałby właśnie w moich drzwiach. Gdyby tęsknił to też stałby w moich drzwiach. Gdyby też mnie kochał nie odszedłby do niej.
Gdyby żałował to stałby właśnie... teksty

estate dodano: 17 stycznia 2015

Gdyby żałował to stałby właśnie w moich drzwiach. Gdyby tęsknił to też stałby w moich drzwiach. Gdyby też mnie kochał, nie odszedłby do niej.

W zupełności starczy mi stan... teksty

estate dodano: 15 stycznia 2015

W zupełności starczy mi stan "dobrze, gdy nie za dobrze". Mniej rozczarowań, płaczu i niepotrzebnych pytań, a więcej przespanych nocy.

   Czy warto było kochać tak  aż... teksty

estate dodano: 11 stycznia 2015

- "Czy warto było kochać tak, aż do bólu?" - Ani trochę.

Nie czekam  bo nie mam na kogo. Uczę... teksty

estate dodano: 11 stycznia 2015

Nie czekam, bo nie mam na kogo. Uczę się powoli funkcjonować bez moich wakacji i bez niego. Nie mam pojęcia, ile musiałabym się starać, żeby ten czas i uczucie wróciło. Już wiem, że nie wróci. Mam ten etap za sobą. Pojawił się na chwilę, by zmienić moją osobę i zniknął. Tak zaplanował mi los. Nie ukrywam, że wciąż jest mi cholernie trudno i przykro, jednakże trzeba dalej żyć. Przeszłość nie stanie się teraźniejszością, tylko przyszłość teraźniejszością.

Samotność? To  że nie mam drugiej... teksty

estate dodano: 11 stycznia 2015

Samotność? To, że nie mam drugiej połówki to nie oznacza, że jestem samotna.

Nie czuję nic  zupełna pustka. Żal... teksty

estate dodano: 11 stycznia 2015

Nie czuję nic, zupełna pustka. Żal i złość przeszły po dłuższym czasie. Czasami tęsknota przypomina o swojej obecności. Bardzo lubię tamten czas, może nawet i kocham, dlatego wciąż do niego wracam. Wiem, że nie można notorycznie wracać do przeszłości. Sentyment jest silniejszy. Chociaż nawet sentymenty mają swoją złą stronę, powinnam już dawno go odstawić na górną półkę, na którą nie mam dostępu. Nicość jest okropna i ciężka, ale przywykłam do niej. Nadzieja jest sto razy gorsza.

Nie wiązałam z nim żadnej wielkiej... teksty

estate dodano: 9 stycznia 2015

Nie wiązałam z nim żadnej wielkiej miłości, nie oczekiwałam od niego niczego, jedynie czułości. Pół roku milczenia nie doprowadzało mnie do szału. Zero łez, pytań, pretensji, złości, rozczarowania. Jednak, gdy stanęłam w jego drzwiach i zobaczyłam jego osobę po takim czasie to zaniemówiłam. Nie zdawałam sobie sprawy, jak mi brakowało tej wakacyjnej przygody.

Nigdy nie słuchaj swojego złamanego... teksty

estate dodano: 9 stycznia 2015

Nigdy nie słuchaj swojego złamanego serca. Jest tak samo głupie, jak na początku, gdy wybierało Twojego ukochanego. Tylko Cię ośmiesza i doprowadza na samo dno, puszczając Cię z wysokości szczęścia. Rozum nigdy by tego nie zrobił. Po prostu przez niego nie czułabyś się tak beznadziejnie. Trochę byś popłakała i stwierdziła z obojętnością "było, minęło". Dosyć, że jest skuteczniejszy, to też silniejszy od czegokolwiek.

Być obojętnym. Bez duszy i serca.... teksty

estate dodano: 8 stycznia 2015

Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ją w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. / Sławomir Łuczak

Do szczęścia potrzebuję moich... teksty

estate dodano: 6 stycznia 2015

Do szczęścia potrzebuję moich ludzi, trochę słońca i przycisk replay.

Kiedyś miałam wielu znajomych... teksty

estate dodano: 6 stycznia 2015

Kiedyś miałam wielu znajomych, dzisiaj mam szczerych./esperer
Autor cytatu: esperer

W ciągu jednego dnia zostałam... teksty

estate dodano: 6 stycznia 2015

W ciągu jednego dnia zostałam zdołowana, odrzucona, zaręczona, uszczęśliwiona i roztrzaskana na miliony kawałeczków.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV