głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Wróci jak zbity pies gdy już mnie nie będzie. Krzyknęłabym z bólu rzuciłabym w niego czymkolwiek rozjebałabym go również czymkolwiek. Cokolwiek by złagodzić to

estate

estate.moblo.pl
Wróci jak zbity pies gdy już mnie nie będzie.
Wróci  jak zbity pies  gdy już mnie... teksty

estate dodano: 22 grudnia 2014

Wróci, jak zbity pies, gdy już mnie nie będzie.

Krzyknęłabym z bólu  rzuciłabym w... teksty

estate dodano: 22 grudnia 2014

Krzyknęłabym z bólu, rzuciłabym w niego czymkolwiek, rozjebałabym go również czymkolwiek. Cokolwiek, by złagodzić to uczucie.

On zapomniał o mnie całkowicie. On... teksty

estate dodano: 22 grudnia 2014

On zapomniał o mnie całkowicie. On przesiaduje z nią w jednym pokoju, nie ze mną. On rozmawia z nią przez telefon nocami, nie ze mną. On pójdzie z nią na studniówkę, nie ze mną. On przedstawia ją swoim najlepszym kumplom, nie mnie. On przed snem myśli o niej, nie o mnie. On teraz kocha ją, a nie mnie. Teraz mi pęka serce, nie jego.

Oddałam go  bez jakiejkolwiek walki.... teksty

estate dodano: 22 grudnia 2014

Oddałam go, bez jakiejkolwiek walki. Gdyby był tylko mój, nigdy by nie odchodził. Gdyby mnie kochał, nigdy też by nie odszedł do innej.

Czuję  jakby ktoś przypieprzył mi... teksty

estate dodano: 19 grudnia 2014

Czuję, jakby ktoś przypieprzył mi porządnie z patelni w mordę i wydarł ze mnie ostatnie uczucia. Rzuca nimi po całym pokoju, po czym odkłada je na nieodpowiednim miejscu.

Zmiany mnie niszczą  a nie odbudowują. teksty

estate dodano: 19 grudnia 2014

Zmiany mnie niszczą, a nie odbudowują.

Ostatnio cierpliwość... teksty

estate dodano: 16 grudnia 2014

Ostatnio cierpliwość zaprzyjaźniła się ze mną i poczekam spokojnie tyle, ile będzie trzeba, by użyć moich ulubionych słów "jest już za późno".

http:  moblo.pl w 25451177 Odpusc a los poda Ci na tacy to czego pragnales tyle czas ! usuń  jeśli nie Twoje! teksty estate dodał komentarz: http://moblo.pl/w/25451177,Odpusc-a-los-poda-Ci-na-tacy-to-czego-pragnales-tyle-czas ! usuń, jeśli nie Twoje! do wpisu 14 grudnia 2014
W czasie dnia trzymałam się wręcz... teksty

estate dodano: 14 grudnia 2014

W czasie dnia trzymałam się wręcz doskonale. Powstrzymywałam się od jakichkolwiek uniesień emocjonalnych. Jednakże noc mnie zniszczyła i zamieniła w emocjonalnego wraka. Nie mam Cię już, nie mogę już używać określenia "mój", bo właśnie zrozumiałam, że nigdy nie byłeś.

Wiesz  gdy jest źle? Gdy w moim... teksty

estate dodano: 14 grudnia 2014

Wiesz, gdy jest źle? Gdy w moim pokojem zawładnął chaos. Nie można niczego w nim znaleźć. Wygląda tak, jakby przeszło przez nie tornado. Stoi z pięć szklanek po kawie, która stała się śniadaniem, obiadem i kolacją. Ciuchy porozrzucane są po całym pomieszczeniu. Z głośników wydobywa się największy szit, którym zawsze gardziłam. Słucham rodziców, wykonuje ich wszystkie polecenia, nie kłócę się z nimi, który z nas ma wyjść z psem na spacer, zakładam buty, kurtkę, czapkę i wychodzę. Obiecałam już sobie, że nigdy nie doprowadzę do tego, żeby się tak czuć, jednakże życie jest strasznie zaskakujące i lubi powtarzać historie ponownie, tylko za każdym razem reagujemy inaczej, gorzej bądź lepiej. W moim przypadku lepiej. Nie uroiłam ani jednej łzy, wytrzymałam do samej nocy. Mimo tego, że czuję się lepiej i przebudziłam się z tego snu, wolałabym żyć w nieświadomości, że ktoś się pojawił i zawładnął jego światem tak, jak ja zawsze chciałam.

Nie wiem  co jest gorsze. To uczucie... teksty

estate dodano: 14 grudnia 2014

Nie wiem, co jest gorsze. To uczucie, gdy mnie zostawiłeś, czy może jednak to, gdy wstawiłeś zdjęcie z nową lalą.

Podobno osoby nam przeznaczone idą... teksty

estate dodano: 13 grudnia 2014

Podobno osoby nam przeznaczone idą do nas najszybciej jak tylko mogą, czasem jednak mają do pokonania bardzo trudną drogę i czas przybycia troszkę się wydłuża. Może więc jednak warto nie tracić nadziei tylko czekać aż spotkamy kogoś kto jednym małym gestem sprawi, że cały świat zacznie kręcić się w przeciwną stronę, a wszystkie poprzednie rozczarowania stracą na znaczeniu. W końcu cierpienie nie może trwać wiecznie, a słońce musi wreszcie zabłysnąć na naszym niebie. / napisana
Autor cytatu: napisana

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV