głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Od początku tego miesiąca jest u mnie źle. Może w tym czasie tylko przez trzy dni uśmiechałam się od ucha do ucha. Nie pytaj bo nie wiem co ostatnio się ze mną

estate

estate.moblo.pl
Od początku tego miesiąca jest u mnie źle. Może w tym czasie tylko przez trzy dni uśmiechałam się od ucha do ucha. Nie pytaj bo nie wiem co ostatnio się ze mną dzieje.
Od początku tego miesiąca jest u... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2015

Od początku tego miesiąca jest u mnie źle. Może w tym czasie tylko przez trzy dni uśmiechałam się od ucha do ucha. Nie pytaj, bo nie wiem, co ostatnio się ze mną dzieje. Nastąpiła retrospekcja zdarzeń. Widzę siebie z przed trzech lat. Skulona po tylu ciosach, ból zapijam kawami, a gdy nie pomagają, włączam technozjeby na cały regulator. Nie mam ochoty wychodzić z domu, żyję: szkoła, dom, szkoła, dom i tak w kółko. Wyssano ze mnie resztki energii i nadziei, tęsknota przemieniona na obojętność. Na dodatek, mam tylko ochotę płakać, ostatnio nic tak dobrze mi nie wychodzi, jak to. Pytam się zatem, gdzie jest moje wymarzone życie? Uciekło, czy sama je opuściłam nieświadomie? Przywróćcie mi je, a obiecuję, że nie będę taka, jak teraz. Nawet ja siebie już nie lubię i pragnę uciec. Za dużo emocji w sobie, a za mało wypowiedzianych słów i spełnionych marzeń. Nie mam sił.

Wiem jak ułożyć rysy twarzy by... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2015

Wiem jak ułożyć rysy twarzy,by smutku nikt nie zauważył. / Szymborska

Piątek wieczór  multum wolnego... teksty

estate dodano: 26 stycznia 2015

Piątek wieczór, multum wolnego czasu, ja i moja przyjaciółka samotność. Ostatnio tylko z nią się dogaduję.

Jeden z najważniejszych dni w moim... teksty

estate dodano: 26 stycznia 2015

Jeden z najważniejszych dni w moim życiu, na który czekałam dobre paręnaście miesięcy okazał się jednym z najgorszym. Nie wiem, w czym tkwił problem. W partnerze, który nie był zadowolony, w ludziach, którzy mi towarzyszyli, w sukience i fryzurze, które mi nie odpowiadały, czy może jednak we mnie? Miał to być magiczny i niezapomniany dzień. Taki też był, ale nie w ten sposób, co chciałam.

Zastanawiam się  jakby ta historia... teksty

estate dodano: 26 stycznia 2015

Zastanawiam się, jakby ta historia potoczyła się dalej, gdybym schowała, choć raz swoją dumę do kiszeni. Spróbowałabym chociaż mu udowodnić, że zależy mi najbardziej na świecie, że każdego wieczoru męczę się ze wspomnieniami związanymi z jego osobą, że tęsknię, jak nigdy za nikim, że nie potrafię sobie poradzić bez niego. Może by się to inaczej potoczyło? Nie musiałabym przypatrywać się, jak ktoś zajmuje moje miejsce w jego życiu, nasze studniówki spędzilibyśmy razem i na pewno, żylibyśmy długo i szczęśliwie. Teraz wiem, że mało z siebie dałam, tylko nie miałam dość sił, żeby walczyć za nas dwóch. Byłam za słaba, dlatego też odpuściłam i odszedłeś. Tak miało być, przepraszam.

Grunt nie przywiązywać się do... teksty

estate dodano: 23 stycznia 2015

Grunt nie przywiązywać się do niczego. Do czego się przywiążesz, to chciałbyś zatrzymać. A zatrzymać w życiu nie można nic. / Erich Maria Remarque

http:  moblo.pl w 25524469 Nie chcesz mnie kochac To dlaczego sie pchasz z brudnymi b podpisz  bo to nie Twojego autorstwa wpis    teksty estate dodał komentarz: http://moblo.pl/w/25524469,Nie-chcesz-mnie-kochac-To-dlaczego-sie-pchasz-z-brudnymi-b podpisz, bo to nie Twojego autorstwa wpis ;) do wpisu 21 stycznia 2015
 Gdyby mu naprawdę zależało to by... teksty

estate dodano: 21 stycznia 2015

"Gdyby mu naprawdę zależało to by coś zrobił w tym kierunku." Tobie też zależy, ale nie widzę, żebyś się starała.

Nie chcesz mnie kochać? To dlaczego... teksty

estate dodano: 18 stycznia 2015

Nie chcesz mnie kochać? To dlaczego się pchasz z brudnymi buciorami do mojego życia? Dając mi nadzieję, niszczysz moje życie, nie swoje. Zdaję sobie sprawę, że jestem osobą z ciężkim charakterem i trzeba mnie zapewniać miliony razy, jednakże to przez strach. Jeśli kiedyś Twoje szczęścia było w zasięgu Twojej ręki, a Ty musiałeś je rzucić w otchłań, to może trochę mnie zrozumiesz.

Gdyby żałował to stałby właśnie... teksty

estate dodano: 17 stycznia 2015

Gdyby żałował to stałby właśnie w moich drzwiach. Gdyby tęsknił to też stałby w moich drzwiach. Gdyby też mnie kochał, nie odszedłby do niej.

W zupełności starczy mi stan... teksty

estate dodano: 15 stycznia 2015

W zupełności starczy mi stan "dobrze, gdy nie za dobrze". Mniej rozczarowań, płaczu i niepotrzebnych pytań, a więcej przespanych nocy.

   Czy warto było kochać tak  aż... teksty

estate dodano: 11 stycznia 2015

- "Czy warto było kochać tak, aż do bólu?" - Ani trochę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV