głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Leci drugi miesiąc tego roku a już mam go dość. Od samego początku jest okropny nasycony nienawiścią i smutkiem. Na samą myśl jak może być w maju bądź czerwcu t

estate

estate.moblo.pl
Leci drugi miesiąc tego roku a już mam go dość. Od samego początku jest okropny nasycony nienawiścią i smutkiem. Na samą myśl jak może być w maju bądź czerwcu to m
Leci drugi miesiąc tego roku  a już... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Leci drugi miesiąc tego roku, a już mam go dość. Od samego początku jest okropny, nasycony nienawiścią i smutkiem. Na samą myśl, jak może być w maju bądź czerwcu to moje serce i rozum mają już dość. Początek stycznia dał mi nadzieję, że powrót do poprzedniego życia jest na wyciągniecie ręki. Tylko zapomniałam, że ten czas już minął i nikt mi go nie przywróci, kurwa.

Ciężko było pogodzić się z... teksty

estate dodano: 7 luty 2015

Ciężko było pogodzić się z faktem, że już nigdy nie zadzwoni przed snem, żeby powiedzieć mi, jak bardzo za mną tęskni, Mija kolejny miesiąc, ma kogoś już, a ja wciąż w tym tkwię. Nie wracaj, proszę Cię. Za bardzo Cię kocham, żeby z dnia na dzień zostawić to wszystko i zacząć od początku.

Nigdy niczego sobie nie... teksty

estate dodano: 6 luty 2015

Nigdy niczego sobie nie obiecywaliśmy i nie wyznawaliśmy. To miała być tylko przygoda, na dodatek wakacyjna. Miesiącami oszukiwałam się, że to nic dla mnie nie znaczy i że potrafię się od tego oderwać. Przegrałam tą grę, to okropne uczucie mnie dopadło. Czuję wyłącznie wyrzuty sumienia i żal do samej siebie, że ktoś z ostatniego miejsca na podium, zdobył pierwsze, gdy właściwie to już nie ma żadnego znaczenia.

Gdybym mogła cofnąć czas... teksty

estate dodano: 4 luty 2015

Gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym inaczej. Przepraszam, że nie traktowałam tego poważnie i że nie potrafiłam docenić każdej minuty. Żałuję, że nie mogę nic z tym zrobić, bo wiem, że już za późno.

Nie potrafił znieść mojej... teksty

estate dodano: 31 stycznia 2015

Nie potrafił znieść mojej szczerości, a jej wybaczył za te kłamstwa. Ironio losu, ogarnij.

http:  moblo.pl w 25542649 Pozegnalam sie z nim juz na zawsze Zrozumialam ze nigdy TO NIE TWOJEEEE  podpisz teksty estate dodał komentarz: http://moblo.pl/w/25542649,Pozegnalam-sie-z-nim-juz-na-zawsze-Zrozumialam-ze-nigdy TO NIE TWOJEEEE, podpisz do wpisu 30 stycznia 2015
Piątek wieczór i sytuacja bardzo... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2015

Piątek wieczór i sytuacja bardzo podobna, jak rok temu. Jestem po raz kolejny w tym miejscu, w którym nie powinnam być. Nie mogę już przestać płakać, tylko sprzątam ten bałagan dookoła siebie, tylko to mi pomaga.

Momentami mam ochotę udostępnić... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2015

Momentami mam ochotę udostępnić link na facebooku z moim kontem na moblo. Chciałabym pokazać ludziom, że posiadam "jakieś" uczucia, że przeżywam swoje różnorodne epizody w życiu, że czasami też płaczę po nocach i że jestem zwykłym człowiekiem. Bóg obdarował mnie również zaletami, a nie tylko wadami. Potrafię też kochać, ale i tęsknić. Nie jestem skonstruowanym robotem.Jednakże zastanawiam się, co by to zmieniło? Dokładnie nic. Ci ludzie to są chorymi istotami, które wtrąciłyby swoje trzy gorsze i utworzyłyby moją kolejną nieprawdziwą historię życiową. Najważniejsze, że najbliżsi znają, szanują i kochają, reszta się nie liczy.

Pożegnałam się z nim już na... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2015

Pożegnałam się z nim już na zawsze. Zrozumiałam, że nigdy nie będziemy razem. Jednakże ten fakt nie oznacza, że muszę przestać tęsknić za jego osobą.

Od początku tego miesiąca jest u... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2015

Od początku tego miesiąca jest u mnie źle. Może w tym czasie tylko przez trzy dni uśmiechałam się od ucha do ucha. Nie pytaj, bo nie wiem, co ostatnio się ze mną dzieje. Nastąpiła retrospekcja zdarzeń. Widzę siebie z przed trzech lat. Skulona po tylu ciosach, ból zapijam kawami, a gdy nie pomagają, włączam technozjeby na cały regulator. Nie mam ochoty wychodzić z domu, żyję: szkoła, dom, szkoła, dom i tak w kółko. Wyssano ze mnie resztki energii i nadziei, tęsknota przemieniona na obojętność. Na dodatek, mam tylko ochotę płakać, ostatnio nic tak dobrze mi nie wychodzi, jak to. Pytam się zatem, gdzie jest moje wymarzone życie? Uciekło, czy sama je opuściłam nieświadomie? Przywróćcie mi je, a obiecuję, że nie będę taka, jak teraz. Nawet ja siebie już nie lubię i pragnę uciec. Za dużo emocji w sobie, a za mało wypowiedzianych słów i spełnionych marzeń. Nie mam sił.

Wiem jak ułożyć rysy twarzy by... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2015

Wiem jak ułożyć rysy twarzy,by smutku nikt nie zauważył. / Szymborska

Piątek wieczór  multum wolnego... teksty

estate dodano: 26 stycznia 2015

Piątek wieczór, multum wolnego czasu, ja i moja przyjaciółka samotność. Ostatnio tylko z nią się dogaduję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV