głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie wiązałam z nim żadnej wielkiej miłości nie oczekiwałam od niego niczego jedynie czułości. Pół roku milczenia nie doprowadzało mnie do szału. Zero łez pytań

estate

estate.moblo.pl
Nie wiązałam z nim żadnej wielkiej miłości nie oczekiwałam od niego niczego jedynie czułości. Pół roku milczenia nie doprowadzało mnie do szału. Zero łez pytań prete
Nie wiązałam z nim żadnej wielkiej... teksty

estate dodano: 9 stycznia 2015

Nie wiązałam z nim żadnej wielkiej miłości, nie oczekiwałam od niego niczego, jedynie czułości. Pół roku milczenia nie doprowadzało mnie do szału. Zero łez, pytań, pretensji, złości, rozczarowania. Jednak, gdy stanęłam w jego drzwiach i zobaczyłam jego osobę po takim czasie to zaniemówiłam. Nie zdawałam sobie sprawy, jak mi brakowało tej wakacyjnej przygody.

Nigdy nie słuchaj swojego złamanego... teksty

estate dodano: 9 stycznia 2015

Nigdy nie słuchaj swojego złamanego serca. Jest tak samo głupie, jak na początku, gdy wybierało Twojego ukochanego. Tylko Cię ośmiesza i doprowadza na samo dno, puszczając Cię z wysokości szczęścia. Rozum nigdy by tego nie zrobił. Po prostu przez niego nie czułabyś się tak beznadziejnie. Trochę byś popłakała i stwierdziła z obojętnością "było, minęło". Dosyć, że jest skuteczniejszy, to też silniejszy od czegokolwiek.

Być obojętnym. Bez duszy i serca.... teksty

estate dodano: 8 stycznia 2015

Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ją w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. / Sławomir Łuczak

Do szczęścia potrzebuję moich... teksty

estate dodano: 6 stycznia 2015

Do szczęścia potrzebuję moich ludzi, trochę słońca i przycisk replay.

Kiedyś miałam wielu znajomych... teksty

estate dodano: 6 stycznia 2015

Kiedyś miałam wielu znajomych, dzisiaj mam szczerych./esperer
Autor cytatu: esperer

W ciągu jednego dnia zostałam... teksty

estate dodano: 6 stycznia 2015

W ciągu jednego dnia zostałam zdołowana, odrzucona, zaręczona, uszczęśliwiona i roztrzaskana na miliony kawałeczków.

Gdybym mogła cofnąć czas... teksty

estate dodano: 5 stycznia 2015

Gdybym mogła cofnąć czas, zrobiłabym to. Nie po to, by powtórzyć całą tą historię od początku, wręcz przeciwnie. Sprawić, by nigdy jej nie było. Nie chcę pamiętać, jak szczęście szybko odchodzi w zapomnienie i słów, które nie mają żadnej wartości. Teraz moja kolej na zastawienie Ciebie, tylko ja już nigdy, przenigdy nie wrócę taka sama.

Nie mogę patrzeć  jak ona odrywa... teksty

estate dodano: 4 stycznia 2015

Nie mogę patrzeć, jak ona odrywa moją rolę w Twoim życiu.

Czuję  jakby ktoś zabrał kawał... teksty

estate dodano: 1 stycznia 2015

Czuję, jakby ktoś zabrał kawał życia i kazał mi tworzyć nowe, na dodatek samej.

Ostatni dzień na zmianę decyzji... teksty

estate dodano: 31 grudnia 2014

Ostatni dzień na zmianę decyzji, jeszcze niecałe 12 godzin Ci zostało. Nie martw się, nie łudzę się, ale miło by było doznać szoku.

Jaki był rok 2014? Nasuwa mi się... teksty

estate dodano: 31 grudnia 2014

Jaki był rok 2014? Nasuwa mi się wyłącznie jedno słowo. Najlepszy. W tym roku spełniłam większość swoich marzeń, przeżyłam pięknych, ale i również kompromitujących chwil. Rozróżniłam prawdziwych przyjaciół od zwykłych znajomych, spędziłam cudowny czas z cudownymi ludźmi, wakacje w pełni udane, domówki, osiemnastki, ogniska, również się zakochałam, złamano mi serce, w zamian to ja się pobawiłam uczuciami innych i najważniejsze, nauczyłam się żyć bez przeszłości. Nie myślałam o tym, co było rok, czy dwa temu. Odłożyłam ją na półkę i dopisałam "fajnie było, ale minęło." Teraz też muszę się pożegnać, ale nie potrafię. Za długo walczyłam o taki cudowny rok. Przyszły mnie przeraża, czeka mnie wiele kolejnych zmian. matura i studia. Co ma być, to będzie, ale osiemnasty rok życia mógłby dla mnie trwać wiecznie, jest kurwa najpiękniejszy. Żegnaj mój ulubiony 2014 roku, zapamiętaj, że zafundowałeś mi najlepszy czas w życiu i już tęsknię za Tobą.

Mam nadzieję  że ta decyzja była... teksty

estate dodano: 26 grudnia 2014

Mam nadzieję, że ta decyzja była przemyślana, bo nie bawię się w powroty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV