głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Odpuść a los poda Ci na tacy to czego pragnąłeś tyle czasu. Właściwie nikt z naszych znajomych nie znał powodu naszego rozstania. Nie potrafiłam się przyznać że

estate

estate.moblo.pl
Odpuść a los poda Ci na tacy to czego pragnąłeś tyle czasu.
Odpuść  a los poda Ci na tacy to... teksty

estate dodano: 10 grudnia 2014

Odpuść, a los poda Ci na tacy to, czego pragnąłeś tyle czasu.

Właściwie nikt z naszych znajomych... teksty

estate dodano: 5 grudnia 2014

Właściwie nikt z naszych znajomych nie znał powodu naszego rozstania. Nie potrafiłam się przyznać, że w większości to moja wina. Właściwie zupełnie o tym zapomniałam. Na końcu tyle złego w Tobie widziałam, że zapomniałam o sobie. Nie potrafiłam żyć w kłamstwie dłużej. Wiem, że miałam zaledwie piętnaście lat, ale musiałam podjąć ważną decyzję w swoim życiu. Nie żałuję, że wybrałam tego drugiego, choć nic z tego nie wyszło. Zdawałam sobie sprawę, że nie mam nic już do stracenia, tylko do zyskania. Odbudowanie naszego związku nie wchodziło w grę. Czułam tylko ogromną złość i rozczarowanie. Wieczne nakazy, zakazy, rozkazy, monotonia, zazdrość i straciłam wielu znajomych i przyjaciół. Na tym polegała prawdziwa miłość? Wieczna kontrola ukochaną osobą? Skrzywdziłam Cię moją decyzją tylko raz, a Ty mnie dziesięć razy więcej. Nie potrafię sobie przypomnieć dobrych chwil, więcej w mojej głowie wyłania się zła. Nie byłam i nigdy nie będę idealna, ale nie potrafiłam żyć, jak TY, dlatego odeszłam.

Nie zniszczysz niczego żadnym... teksty

estate dodano: 5 grudnia 2014

Nie zniszczysz niczego żadnym słowem, gestem, ani swoją obecnością, już Ciebie nie ma.

Ostatni dzień tego parszywego... teksty

estate dodano: 30 listopada 2014

Ostatni dzień tego parszywego miesiąca. Ostatnie godziny przejmowania się i żalu do całego świata. Ostatni raz tęsknię. Ostatni raz zaczynam wszystko od początku.

Wciąż słyszałem tę gadaninę:... teksty

estate dodano: 30 listopada 2014

Wciąż słyszałem tę gadaninę: “lepiej kochać, a potem płakać”. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić. / Harlan Coben

On potrzebuje jej  ja potrzebuję go... teksty

estate dodano: 28 listopada 2014

On potrzebuje jej, ja potrzebuję go, nie zgraliśmy się zupełnie.

Chciałabym powiedzieć  że jestem... teksty

estate dodano: 26 listopada 2014

Chciałabym powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, że niczego i nikogo już nie potrzebuję do tego stanu, ale nie mogę. Moja sielanka skończyła się, gdy odszedłeś. Ja wciąż naiwnie wierzę i czekam, że ta bezradność zniknie. Wróć, przywróć mi uśmiech, zabierz smutek i zamień go na euforię, proszę.

Spóźniłam się  straciłam go  nie... teksty

estate dodano: 24 listopada 2014

Spóźniłam się, straciłam go, nie ma go i nie wróci.

Boję się  że nie zdążysz mnie... teksty

estate dodano: 19 listopada 2014

Boję się, że nie zdążysz mnie pokochać i nie wrócisz w odpowiednim momencie. Boję się, że po prostu będzie za późno.

Podobno  gdy jestem szczęśliwa to... teksty

estate dodano: 19 listopada 2014

Podobno, gdy jestem szczęśliwa to aż miło się na mnie patrzy. Moje oczy wyjątkowo święcą się z radości i nie widać w nich ani grama smutku. Mój uśmiech rozświetla każdy ciemny kąt i poprawia nastrój każdej przechodzącej osobie. Szkoła z męczarni stałą się lekarstwem. Każdy nowy dzień był czymś cudownym. Nie wiem, gdzie to uciekło. Teraz nawet nie mam ochoty rano otwierać oczu, wstać i żyć.

Będę czekać  obiecuję  ale... teksty

estate dodano: 16 listopada 2014

Będę czekać, obiecuję, ale pośpiesz się. Nie wiem, czy wytrwam tyle.

Jak to zrobiłeś  no jak?... teksty

estate dodano: 16 listopada 2014

Jak to zrobiłeś, no jak? Zaczarowałeś moją osobą tak, że nie umiem zejść na ziemię. Notorycznie czekam na Ciebie, oglądam stare zdjęcia, wypatruję srebrnego peugeota na ulicy, często przechodzę koło Twojej szkoły i przede wszystkim tęsknię. Czasami bardziej, a nawet mniej. Oszukuję się, że jeszcze wrócisz i przywrócisz mojemu życiu kolorów, choć ta nadzieja z dnia na dzień maleje. Nie chcę tracić tych wspomnień, bo się boję, że już nigdy nie będę w stanie się zakochać w nikim, tak jak w Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV