głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Chciałam przeżyć scenę filmową i marzenie się spelniło poznałam Ciebie. Było wspaniale. Spotkania rozmowy do nocy przez telefon smsy w szkole. Mimo tego że nie

estate

estate.moblo.pl
Chciałam przeżyć scenę filmową i marzenie się spelniło poznałam Ciebie. Było wspaniale. Spotkania rozmowy do nocy przez telefon smsy w szkole. Mimo tego że nie miała
Chciałam przeżyć scenę filmową i... teksty

estate dodano: 24 października 2014

Chciałam przeżyć scenę filmową i marzenie się spelniło, poznałam Ciebie. Było wspaniale. Spotkania, rozmowy do nocy przez telefon, smsy w szkole. Mimo tego, że nie miałam Twojej osoby na codzień to czułam, jakbyś był ze mną od rana do nocy. Tak jak w każdym filmie przystało, przychodzi czas, że sielanka się kończy i wychodzi na jaw kłamstwo z przeszłości. Niebo zamienia się w piekło. Jednak i tak wszystko kończy się dobrze, a zakochani żyją długo i szczęśliwie, tylko w prawdziwym życiu tak nie ma, przynajmniej w moim. Może dlatego Cię w tak krótkim czasie pokochałam. Dzięki Tobie uwierzyłam, że w życiu trzeba zawsze dawać z siebie 100%, nawet jeśli nic z tego nie będzie. Ten czas z Tobą, był najlepszy w tym roku, a nawet w moim życiu. Tylko trwał zbyt krótko. Nauczyłeś mnie jak żyć, teraz naucz mnie żyć od początku bez Ciebie i zabierz tą moją tęsknotę, która jako jedyna mi po Tobie została. Pielęgnuję ją każdego dnia, bo kurwa nie chcę zapomnieć, nigdy.

To nie jest ważne ile czasu... teksty

estate dodano: 20 października 2014

To nie jest ważne, ile czasu spędziłeś z daną osobą. Mogłoby to być nawet pół życia, rok albo miesiąc i tak tęsknisz tam samo. Najważniejsze są piękne chwile, których nikt Ci nie odbierze i nie przywróci.

Nie ma Cię. Jest prościej... teksty

estate dodano: 9 października 2014

Nie ma Cię. Jest prościej, wygodniej, spokojniej, lepiej i trochę samotnie.

Jesień moja osobista definicja... teksty

estate dodano: 9 października 2014

Jesień, moja osobista definicja szczęścia. Jedyna pora roku, dla którą byłam skłonna oddać całe dwa miesiące wakacji. Trzy najlepsze miesiące w roku, w których życie zmieniało się o sto osiemdziesiąt stopni. Niestety mój limit już się wyczerpał. Tegoroczne wakacje stały się moja ukochana jesienią. Minął miesiąc, a ja tak tęsknię jak za nikim i niczym innym w życiu. Szczególnie za tą beztroską i ludźmi, których poznałam i obecnie mi brakuje. Rzeczywistość niszczy, aż za bardzo.

Losie miałeś się polepszyć... teksty

estate dodano: 4 października 2014

Losie, miałeś się polepszyć, nawet w moich snów to wynika, ale widzę, że specjalnie Ci się nie spieszy.

Sobota wieczór październik... teksty

estate dodano: 4 października 2014

Sobota wieczór, październik, jesień, klasa maturalna, łóżko, pełno książek i ja z tym uczuciem, którego chciałam uniknąć w tym okresie. Nie udało mi się. Zniknęła nawet nadzieja, że pojawi się ktoś nowy, a co dopiero, że ktoś wróci. Nie mam nic, prócz spokojnych nocy, matury w maju i pustki.

Na mnie już żaden ból nie robi... teksty

estate dodano: 21 września 2014

Na mnie już żaden ból nie robi wrażenia, każdy kończy się tym samym, płaczem.

Powiedz mi jak to jest możliwe.... teksty

estate dodano: 21 września 2014

Powiedz mi, jak to jest możliwe. Odpuszczasz, bo nawet Twoje serce dochodzi do wniosku, że nie ma sił wykłócać się z rozumem o kogoś, kogo nie ma od dawna. Z głowy wyrzucasz wszystkie dobre chwile, próbujesz skupić się na złych, by szybciej go znienawidzić. Piszesz do niego list, który nigdy nie zostanie wysłany, tylko wyrzucony do rzeczki, płynącej obok Twojego domu. Powoli zaczynasz sobie radzić, z dnia na dzień coraz lepiej. Aż któregoś dnia wraca nieproszony. Czujesz jego obecność wszędzie, nawet w swoim domu. Podczas rozmowy z nim powinny wrócić wspomnienia, radość i satysfakcja, że to on się złamał i napisał. Jednak nic z tych rzeczy. Przybyła tylko złość, że wrócił, gdy już praktycznie go nie ma w moim życiu i że już nie potrafię się w nim zakochać, jak kiedyś, choćbym chciała a nie potrafię.

Chcę przywyknąć do tej szarej... teksty

estate dodano: 7 września 2014

Chcę przywyknąć do tej szarej rzeczywistości, ale nawał wspomnień mi na to nie pozwala.

Wynoś się za bardzo za Tobą... teksty

estate dodano: 7 września 2014

Wynoś się, za bardzo za Tobą tęsknię, by móc Cię oglądać szczęśliwego.

Wstawił zdjęcie z przed dwóch lat.... teksty

estate dodano: 7 września 2014

Wstawił zdjęcie z przed dwóch lat. Aż mam ochotę napisać komentarz "wtedy byłeś najlepszy".

to nie jest jej wpis i nie obchodzi mnie żę go tam znalazłaś  nawet Ci dałam link z wpisem więc wypadałoby z grzeczności chociaż poprawić. nie jestem w stanie ścigać wszystkich kopiar które nie potrafią same tworzyć. teksty estate dodał komentarz: to nie jest jej wpis i nie obchodzi mnie, żę go tam znalazłaś ^^ nawet Ci dałam link z wpisem, więc wypadałoby z grzeczności chociaż poprawić. nie jestem w stanie "ścigać" wszystkich kopiar, które nie potrafią same tworzyć. do wpisu 7 września 2014
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV