głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Chciałabym powiedzieć że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie że niczego i nikogo już nie potrzebuję do tego stanu ale nie mogę. Moja sielanka skończy

estate

estate.moblo.pl
Chciałabym powiedzieć że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie że niczego i nikogo już nie potrzebuję do tego stanu ale nie mogę. Moja sielanka skończyła się
Chciałabym powiedzieć  że jestem... teksty

estate dodano: 26 listopada 2014

Chciałabym powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, że niczego i nikogo już nie potrzebuję do tego stanu, ale nie mogę. Moja sielanka skończyła się, gdy odszedłeś. Ja wciąż naiwnie wierzę i czekam, że ta bezradność zniknie. Wróć, przywróć mi uśmiech, zabierz smutek i zamień go na euforię, proszę.

Spóźniłam się  straciłam go  nie... teksty

estate dodano: 24 listopada 2014

Spóźniłam się, straciłam go, nie ma go i nie wróci.

Boję się  że nie zdążysz mnie... teksty

estate dodano: 19 listopada 2014

Boję się, że nie zdążysz mnie pokochać i nie wrócisz w odpowiednim momencie. Boję się, że po prostu będzie za późno.

Podobno  gdy jestem szczęśliwa to... teksty

estate dodano: 19 listopada 2014

Podobno, gdy jestem szczęśliwa to aż miło się na mnie patrzy. Moje oczy wyjątkowo święcą się z radości i nie widać w nich ani grama smutku. Mój uśmiech rozświetla każdy ciemny kąt i poprawia nastrój każdej przechodzącej osobie. Szkoła z męczarni stałą się lekarstwem. Każdy nowy dzień był czymś cudownym. Nie wiem, gdzie to uciekło. Teraz nawet nie mam ochoty rano otwierać oczu, wstać i żyć.

Będę czekać  obiecuję  ale... teksty

estate dodano: 16 listopada 2014

Będę czekać, obiecuję, ale pośpiesz się. Nie wiem, czy wytrwam tyle.

Jak to zrobiłeś  no jak?... teksty

estate dodano: 16 listopada 2014

Jak to zrobiłeś, no jak? Zaczarowałeś moją osobą tak, że nie umiem zejść na ziemię. Notorycznie czekam na Ciebie, oglądam stare zdjęcia, wypatruję srebrnego peugeota na ulicy, często przechodzę koło Twojej szkoły i przede wszystkim tęsknię. Czasami bardziej, a nawet mniej. Oszukuję się, że jeszcze wrócisz i przywrócisz mojemu życiu kolorów, choć ta nadzieja z dnia na dzień maleje. Nie chcę tracić tych wspomnień, bo się boję, że już nigdy nie będę w stanie się zakochać w nikim, tak jak w Tobie.

Znajdź mnie szybko. Zanim znajdzie... teksty

estate dodano: 14 listopada 2014

Znajdź mnie szybko. Zanim znajdzie mnie kto inny. / Haruki Murakami

Wracam  tego miejsca nie opuszczę... teksty

estate dodano: 14 listopada 2014

Wracam, tego miejsca nie opuszczę nigdy, za wiele tu zostało po Tobie.

Mój komputer potrafił spalić trzy... teksty

estate dodano: 14 listopada 2014

Mój komputer potrafił spalić trzy lata mojego życia, a ja nie mogę sobie poradzić z dwoma miesiącami.

Nie skorzystam z tej szansy od losu... teksty

estate dodano: 31 października 2014

Nie skorzystam z tej szansy od losu, bo zbyt długo jesteś numerem jeden w mojej głowie i z dnia na dzień kocham Cię jeszcze bardziej za wspomnienia, a przecież powinno być na odwrót.

Chciałam przeżyć scenę filmową i... teksty

estate dodano: 24 października 2014

Chciałam przeżyć scenę filmową i marzenie się spelniło, poznałam Ciebie. Było wspaniale. Spotkania, rozmowy do nocy przez telefon, smsy w szkole. Mimo tego, że nie miałam Twojej osoby na codzień to czułam, jakbyś był ze mną od rana do nocy. Tak jak w każdym filmie przystało, przychodzi czas, że sielanka się kończy i wychodzi na jaw kłamstwo z przeszłości. Niebo zamienia się w piekło. Jednak i tak wszystko kończy się dobrze, a zakochani żyją długo i szczęśliwie, tylko w prawdziwym życiu tak nie ma, przynajmniej w moim. Może dlatego Cię w tak krótkim czasie pokochałam. Dzięki Tobie uwierzyłam, że w życiu trzeba zawsze dawać z siebie 100%, nawet jeśli nic z tego nie będzie. Ten czas z Tobą, był najlepszy w tym roku, a nawet w moim życiu. Tylko trwał zbyt krótko. Nauczyłeś mnie jak żyć, teraz naucz mnie żyć od początku bez Ciebie i zabierz tą moją tęsknotę, która jako jedyna mi po Tobie została. Pielęgnuję ją każdego dnia, bo kurwa nie chcę zapomnieć, nigdy.

To nie jest ważne  ile czasu... teksty

estate dodano: 20 października 2014

To nie jest ważne, ile czasu spędziłeś z daną osobą. Mogłoby to być nawet pół życia, rok albo miesiąc i tak tęsknisz tam samo. Najważniejsze są piękne chwile, których nikt Ci nie odbierze i nie przywróci.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV