głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Mam ten upragniony czas pełnoletności trochę imprez za i przed sobą i jeszcze maturę na karku. Chciałam dostałam żaluję że tak szybko ten czas leci. Mnie wymien

estate

estate.moblo.pl
Mam ten upragniony czas pełnoletności trochę imprez za i przed sobą i jeszcze maturę na karku. Chciałam dostałam żaluję że tak szybko ten czas leci.
Mam ten upragniony czas... teksty

estate dodano: 22 sierpnia 2014

Mam ten upragniony czas pełnoletności, trochę imprez za i przed sobą i jeszcze maturę na karku. Chciałam, dostałam, żaluję, że tak szybko ten czas leci.

Mnie wymieniali na plastiki  dziwki... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Mnie wymieniali na plastiki, dziwki, tlenione blondy, blachary i na te, które złamały im serce, a chcieli tą pustkę wypełnić mną.

Zastąpiłam Ciebie kimś innym.... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Zastąpiłam Ciebie kimś innym. Okropna jestem, wiem, ale musiałam. Pustka po Tobie nie dawała mi spokoju, a ja potrzebuję świadomości, że komuś na mnie zależy. Ty mi ją odebrałeś, jeszcze mój uśmiech od ucha do ucha i świecące się oczy od radości. Niegrzecznie tak.

Obiecuję  że nie będę narzekała.... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Obiecuję, że nie będę narzekała. Wysyłaj mi miliony swoich artykułów, bym poprawiła literówki. Pomarudź trochę, że tęsknisz za mną i chcesz, żebym była obok. Śpiewaj mi tą zasraną piosenkę Myslovitza, której obecnie nie mogę znieść. Wywołaj u mnie potok wspomnień, bo dzięki nim funkcjonuję. Również chętnie obejrzę Twoje ulubione kabarety, których nienawidzę, tylko kurwa wróć, bo wariuję.

I tak nie wrócisz. I tak próbuję... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

I tak nie wrócisz. I tak próbuję sobie z tym poradzić. I tak kiepsko mi idzie. I tak nie mogę zapomnieć. I tak bardzo chcę czerwiec jeszcze raz. I tak się cały czas pieprzy. i tak w kółko.

Zmarnowałam tyle czasu na Ciebie  by... teksty

estate dodano: 15 sierpnia 2014

Zmarnowałam tyle czasu na Ciebie, by się dowiedzieć, że to nie jest coś wyjątkowego. Taki chodzący ideał potrzebuje kogoś równego siebie. Kłamczuchę, dziwkę j najlepiej blond. Zły adres, do widzenia Tobie.

Zakochałem się w kimś złym... teksty

estate dodano: 11 sierpnia 2014

Zakochałem się w kimś złym, gorszym od siebie.

Nawet bycie kurwą to sztuka. teksty

estate dodano: 10 sierpnia 2014

Nawet bycie kurwą to sztuka.

trudno  już znalazł się autor. teksty estate dodał komentarz: trudno, już znalazł się autor. do wpisu 5 sierpnia 2014
NIE TWOJE  PODPISZ teksty estate dodał komentarz: NIE TWOJE, PODPISZ do wpisu 4 sierpnia 2014
3. Po tej rozmowie na pewno myślisz... teksty

estate dodano: 4 sierpnia 2014

3. Po tej rozmowie na pewno myślisz, że namieszasz mi w głowie, wręcz przeciwnie. Wygrałam. To Ty nie powstrzymałeś samego siebie przed tą rozmową, udając na dodatek, że nic się nie stało. Czuję satysfakcję, ogromną. Teraz żegnam się z Tobą, bo nie ma już tego człowieka, którego szanowałam i uwielbiałam za wszystko. Został wrak, który przegrał mnie. Widzisz teraz, jak u mnie wspaniale po Twoim milczeniu?

2. Dlaczego skleśliłeś nasze... teksty

estate dodano: 4 sierpnia 2014

2. Dlaczego skleśliłeś nasze relacje przez cholerną zazdrość? Szukałam odpowiedzi na te pytania, aż w końcu wytrzeźwiałam, dosłownie. Odpuściłam, tak jak mi kazali, choć to było okropne. Gdy funkcja tzn. "wyjebkowicza" zaistniała w mojej głowie, poznałam Ciebie z tej złej strony. Nie wiem, czy to było specjalnie, czy tak sobie tylko wmawiam, ale to było okropne. naprawdę. Dawno nikt tak mnie nie rozczarował. Zaliczyłeś mnie do grupy plastików, z którymi wcześniej pisałeś, spotykałeś się czy Bóg wie jeszcze co. Byłam zwykłą zabawką na jedną imprezę, kurwa. Miałeś być moim ideałem z paroma nic nieznaczącymi wadami, miałeś być obok mnie, miałeś być szczęśliwy ze mną, miałeś ze mną iść na studniówkę i wesele, miałeś wybrać studia w tym samym mieście, miałeś tyle rzeczy ze mną robić wspólnie, tak jak mówiłeś, a Ty? Sam zniszczyłeś swoją perfekcyjną osobę, w której się zakochałam i o którą byłam w stanie walczyć. Tak, byłam, czas przeszły. Czuję, że Ciebie już nie ma, zniknąłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV