głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
trudno  już znalazł się autor. teksty estate dodał komentarz: trudno, już znalazł się autor. do wpisu 5 sierpnia 2014
NIE TWOJE  PODPISZ teksty estate dodał komentarz: NIE TWOJE, PODPISZ do wpisu 4 sierpnia 2014
3. Po tej rozmowie na pewno myślisz... teksty

estate dodano: 4 sierpnia 2014

3. Po tej rozmowie na pewno myślisz, że namieszasz mi w głowie, wręcz przeciwnie. Wygrałam. To Ty nie powstrzymałeś samego siebie przed tą rozmową, udając na dodatek, że nic się nie stało. Czuję satysfakcję, ogromną. Teraz żegnam się z Tobą, bo nie ma już tego człowieka, którego szanowałam i uwielbiałam za wszystko. Został wrak, który przegrał mnie. Widzisz teraz, jak u mnie wspaniale po Twoim milczeniu?

2. Dlaczego skleśliłeś nasze... teksty

estate dodano: 4 sierpnia 2014

2. Dlaczego skleśliłeś nasze relacje przez cholerną zazdrość? Szukałam odpowiedzi na te pytania, aż w końcu wytrzeźwiałam, dosłownie. Odpuściłam, tak jak mi kazali, choć to było okropne. Gdy funkcja tzn. "wyjebkowicza" zaistniała w mojej głowie, poznałam Ciebie z tej złej strony. Nie wiem, czy to było specjalnie, czy tak sobie tylko wmawiam, ale to było okropne. naprawdę. Dawno nikt tak mnie nie rozczarował. Zaliczyłeś mnie do grupy plastików, z którymi wcześniej pisałeś, spotykałeś się czy Bóg wie jeszcze co. Byłam zwykłą zabawką na jedną imprezę, kurwa. Miałeś być moim ideałem z paroma nic nieznaczącymi wadami, miałeś być obok mnie, miałeś być szczęśliwy ze mną, miałeś ze mną iść na studniówkę i wesele, miałeś wybrać studia w tym samym mieście, miałeś tyle rzeczy ze mną robić wspólnie, tak jak mówiłeś, a Ty? Sam zniszczyłeś swoją perfekcyjną osobę, w której się zakochałam i o którą byłam w stanie walczyć. Tak, byłam, czas przeszły. Czuję, że Ciebie już nie ma, zniknąłeś.

1. Chciałbyś wiedzieć  co u mnie... teksty

estate dodano: 4 sierpnia 2014

1. Chciałbyś wiedzieć, co u mnie słychać, tak? To usiądź wygodnie, bo mam trochę do opowiedzenia. Przez ostatni miesiąc obwiniałam siebie za to, co się stało między nami. Całą winę wzięłam na swoją osobę. Nie mogłam spokojnie spać, wyrzuty sumienia mnie zabijały. Nie mogłam sama ze sobą usiedzieć w jednym miejscu, uciekałam jak najwcześniej z domu i wracałam jak najpóźniej się dało. Piłam, bawiłam się z przyjaciółmi, nawet z Twoimi, ale tak to uczucie wygrywało ze mną. Byłeś pierwszą i ostatnią myślą każdego dnia. Przez ten cały czas miałam Ciebie przed oczami, a w swoim pokoju tylko słyszałam Twój głos. Analizowałam wszystkie czyny, słowa i przez to znienawidziłam siebie. Nie potrafiłam uwierzyć w to, że jestem na tyle wyjątkowa, by mieć kogokolwiek. Tyle razy dawałeś mi do zrozumienia, że jestem najlepsza, ze wszystkich. Tylko dlaczego na samym końcu nie potrafiłeś o mnie zawalczyć?

O wielu rzeczach mi mówiłeś... teksty

estate dodano: 2 sierpnia 2014

O wielu rzeczach mi mówiłeś, owszem. Tylko zapomniałeś mnie poinformować, że kochasz kogoś innego, a ja jestem tylko lekarstwem na zapomnienie.

Każda prośba o Twoją obecność to... teksty

estate dodano: 2 sierpnia 2014

Każda prośba o Twoją obecność to tak, jak proszenie się o kłody pod nogi.

Parę dni świetnie się trzymałam.... teksty

estate dodano: 1 sierpnia 2014

Parę dni świetnie się trzymałam. Spokojnie zasypiałam i budziłam się każdego ranka. Poznałam jego najgorsze wady, pojawiał się w moich snach, w radiu grali same nasze piosenki, nawet przejeżdżałam koło jego domu, a moje serce nie drgnęło. Nie wiem, co teraz się stało, że nie dało rady. Nie warto, bez sensu, chujowe - wiem, ale to silniejsze ode mnie.

Nie ucieknę  choć bardzo tego... teksty

estate dodano: 29 lipca 2014

Nie ucieknę, choć bardzo tego pragnę. Muszę się zmierzyć z tym uczuciem i wiedz, że jest ciężko. Nie mam pojęcia, ile mi to zajmie. Jeszcze tydzień? Miesiąc? Rok? Nieważne w ile, tylko jak skutecznie. Mam zamiar tylko raz to przeżywać. Nie zaprzeczę, że moje serce chce wielkiego powrotu, lecz rozum walczy i nie poddaje się, nigdy.

Przepraszam  że piszę. Nie chcę... teksty

estate dodano: 28 lipca 2014

Przepraszam, że piszę. Nie chcę przeszkadzać. Zastanawiam się tylko jak Ci bije moje serce. /Maria Goniewicz

 Nie płacz nad rozlanym mlekiem.... teksty

estate dodano: 28 lipca 2014

"Nie płacz nad rozlanym mlekiem. Takie rzeczy są bez sensu. Po co chcesz zawracać sobie nim gitarę po takim czymś? Musisz zrobić to samo, co on, zlać. Na Twoim miejscu nie prosiłbym się o nic na siłę, bo tak to nie wypali. Jeszcze postarałbym się, żeby ta osoba widziała i zrozumiała, kogo tak naprawdę straciła, bo wtedy najbardziej boli, gdy jest za późno." / dzięki Rolnik.

Wstałam wcześniej niż zwykle. Bez... teksty

estate dodano: 28 lipca 2014

Wstałam wcześniej niż zwykle. Bez płaczu, żadnych głupich myśli. Ubrałam się, zjadłam śniadanie, wypiłam trzy kawy. Nie włączyłam tradycyjnie swoich dołujących kawałków, tylko technozjebki. Czuję się lepiej niż wczoraj, tydzień, miesiąc temu. Uśmiech od ucha do ucha. Wieczór się zbliża malutkimi krokami i wiem, że zniszczy ten wspaniały początek czegoś nowego. Trzeba wycierpieć, żeby w końcu powiedzieć "dobrze, gdy nie za dobrze". Powolutku moja najlepsza przyjaciółka samotność się zbliża, ale to nic. Przywitam ją z otwartymi ramionami, przynajmniej ona niszczy mnie wolniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV