głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Zastąpiłam Ciebie kimś innym. Okropna jestem wiem ale musiałam. Pustka po Tobie nie dawała mi spokoju a ja potrzebuję świadomości że komuś na mnie zależy. Ty mi

estate

estate.moblo.pl
Zastąpiłam Ciebie kimś innym. Okropna jestem wiem ale musiałam. Pustka po Tobie nie dawała mi spokoju a ja potrzebuję świadomości że komuś na mnie zależy. Ty mi ją o
Zastąpiłam Ciebie kimś innym.... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Zastąpiłam Ciebie kimś innym. Okropna jestem, wiem, ale musiałam. Pustka po Tobie nie dawała mi spokoju, a ja potrzebuję świadomości, że komuś na mnie zależy. Ty mi ją odebrałeś, jeszcze mój uśmiech od ucha do ucha i świecące się oczy od radości. Niegrzecznie tak.

Obiecuję  że nie będę narzekała.... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Obiecuję, że nie będę narzekała. Wysyłaj mi miliony swoich artykułów, bym poprawiła literówki. Pomarudź trochę, że tęsknisz za mną i chcesz, żebym była obok. Śpiewaj mi tą zasraną piosenkę Myslovitza, której obecnie nie mogę znieść. Wywołaj u mnie potok wspomnień, bo dzięki nim funkcjonuję. Również chętnie obejrzę Twoje ulubione kabarety, których nienawidzę, tylko kurwa wróć, bo wariuję.

I tak nie wrócisz. I tak próbuję... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

I tak nie wrócisz. I tak próbuję sobie z tym poradzić. I tak kiepsko mi idzie. I tak nie mogę zapomnieć. I tak bardzo chcę czerwiec jeszcze raz. I tak się cały czas pieprzy. i tak w kółko.

Zmarnowałam tyle czasu na Ciebie  by... teksty

estate dodano: 15 sierpnia 2014

Zmarnowałam tyle czasu na Ciebie, by się dowiedzieć, że to nie jest coś wyjątkowego. Taki chodzący ideał potrzebuje kogoś równego siebie. Kłamczuchę, dziwkę j najlepiej blond. Zły adres, do widzenia Tobie.

Zakochałem się w kimś złym... teksty

estate dodano: 11 sierpnia 2014

Zakochałem się w kimś złym, gorszym od siebie.

Nawet bycie kurwą to sztuka. teksty

estate dodano: 10 sierpnia 2014

Nawet bycie kurwą to sztuka.

trudno  już znalazł się autor. teksty estate dodał komentarz: trudno, już znalazł się autor. do wpisu 5 sierpnia 2014
NIE TWOJE  PODPISZ teksty estate dodał komentarz: NIE TWOJE, PODPISZ do wpisu 4 sierpnia 2014
O wielu rzeczach mi mówiłeś... teksty

estate dodano: 2 sierpnia 2014

O wielu rzeczach mi mówiłeś, owszem. Tylko zapomniałeś mnie poinformować, że kochasz kogoś innego, a ja jestem tylko lekarstwem na zapomnienie.

Każda prośba o Twoją obecność to... teksty

estate dodano: 2 sierpnia 2014

Każda prośba o Twoją obecność to tak, jak proszenie się o kłody pod nogi.

Parę dni świetnie się trzymałam.... teksty

estate dodano: 1 sierpnia 2014

Parę dni świetnie się trzymałam. Spokojnie zasypiałam i budziłam się każdego ranka. Poznałam jego najgorsze wady, pojawiał się w moich snach, w radiu grali same nasze piosenki, nawet przejeżdżałam koło jego domu, a moje serce nie drgnęło. Nie wiem, co teraz się stało, że nie dało rady. Nie warto, bez sensu, chujowe - wiem, ale to silniejsze ode mnie.

Nie ucieknę  choć bardzo tego... teksty

estate dodano: 29 lipca 2014

Nie ucieknę, choć bardzo tego pragnę. Muszę się zmierzyć z tym uczuciem i wiedz, że jest ciężko. Nie mam pojęcia, ile mi to zajmie. Jeszcze tydzień? Miesiąc? Rok? Nieważne w ile, tylko jak skutecznie. Mam zamiar tylko raz to przeżywać. Nie zaprzeczę, że moje serce chce wielkiego powrotu, lecz rozum walczy i nie poddaje się, nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV