głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nigdy więcej nie wrócę więc zapomnij. Wypowiedzenie tego zdania będzie ryzykowne ale najprawdopodobniej jestem szczęśliwa wreszcie! Dla mnie ten rok zaczął się

estate

estate.moblo.pl
Nigdy więcej nie wrócę więc zapomnij.
Nigdy więcej nie wrócę  więc... teksty

estate dodano: 29 czerwca 2014

Nigdy więcej nie wrócę, więc zapomnij.

Wypowiedzenie tego zdania będzie... teksty

estate dodano: 29 czerwca 2014

Wypowiedzenie tego zdania będzie ryzykowne, ale najprawdopodobniej jestem szczęśliwa, wreszcie!

Dla mnie ten rok zaczął się... teksty

estate dodano: 29 czerwca 2014

Dla mnie ten rok zaczął się dopiero dwa tygodnie temu. Zero rozpaczy, tylko towarzyszy mi uśmiech na twarzy. Niemiłe incydenty i zakończenia odeszły w niepamięć. Proszę, żeby ten czas zwolnił bądź zatrzymał i żebym była tak szczęśliwa każdego ranka, jak dziś.

W końcu ktoś u góry wysłuchał... teksty

estate dodano: 16 czerwca 2014

W końcu ktoś u góry wysłuchał moje modlitwy i zesłał mi kogoś normalnego. Dziękuję.

Wciąż czekam. Łudzę się  że... teksty

estate dodano: 11 czerwca 2014

Wciąż czekam. Łudzę się, że odmieni się moje życie o sto osiemdziesiąć stopni. Nadal mam nadzieję, że usłyszę to jedno zdanie, które usatysfakcjonuje na najbliższe dni, tygodnie, a nawet miesiące. To ja powiem, że jest za późno i to ja będę miała kontrolę nad Tobą.

To ja ich nie chciałam  do cholery.... teksty

estate dodano: 11 czerwca 2014

To ja ich nie chciałam, do cholery. To oni wpieprzali się do mojego świata. To oni chcieli, żebym była częścią ich życia. Gdy zaczęło mi zależeć i pragnęłam tego, co oni to zaczęli uciekać, zabierając cząstkę mnie. Zostawili mnie samą z tymi uczuciami i kazali radzić sobie samej.

Chyba nic nie jest w stanie... teksty

estate dodano: 11 czerwca 2014

Chyba nic nie jest w stanie zastąpić pustki, która obezwładniła Twoje serce. Każdy zakamarek, każdy milimetr, każdą wypustkę, niedoskonałość. To blizna, rysa na pięknie mieniącym się diamencie, którym jest Twoje serce. Ta niedotrzymana obietnica uciekła. Scaliła się z wszechświatem, by opowiedzieć mu, o sekretach, które kryjesz gdzieś w sobie. Uczucia to toksyny, które będą wypalać do końca Twoją bezsilność. Nagle, w kilka sekund ogarnie Cię całkowite przerażenie i panika. Gdy opadną emocje, podejmiesz kolejną próbę, by odnaleźć sens swojego istnienia. Jesteś silną jednostką, pamiętaj. Wstań i pokaż swoją władzę nad każdym łamiącym Cię uczuciem. Bo wiesz, kiedyś nadejdzie moment, w którym każdy odnajdzie furtkę ku szczęściu. Walcz, bo to pokazuje Twoją siłę.
Autor cytatu: levelhard

Uciekam z domu jak najdalej  bo mam... teksty

estate dodano: 4 czerwca 2014

Uciekam z domu jak najdalej, bo mam dość swojej rozpaczy, tęsknoty i myśli.

Lubię udawać  że jest fajnie  że... teksty

estate dodano: 2 czerwca 2014

Lubię udawać, że jest fajnie, że jest po mojemu, że mam kontrolę nad swoim życiem. Lubię pokazywać to fałszywe szczęście i widzieć zazdrość na jeszcze bardziej fałszywych mordach. Krzyczę głośno o miłości, bo tak naprawdę nie wiem już gdzie jest. Nie pokazuje bólu, po co? Przestałam chcieć współczucia, pocieszeń, klepania po ramieniu. Dopiero w domu widzę, że znowu coś jest nie tak. Boję się prawdy, boję się tej świadomości, że wszystko idzie w złym kierunku,a ja tego nie potrafię zatrzymać.Co jeśli zawsze będzie już tak? Tak nijak? Ani dobrze, ani źle. Po cichu się wypalę i nikt nie zobaczy wielkiego płomienia./esperer
Autor cytatu: esperer

Powiedz coś  bo rezygnuję z Ciebie.... teksty

estate dodano: 31 maja 2014

Powiedz coś, bo rezygnuję z Ciebie. Będę tym jedynym, jeśli tego zechcesz. [...] Wciąż uczę się kochać. Zaczynam dopiero raczkować. / Say something.

Wciąż boli  ale musi tak być  by... teksty

estate dodano: 31 maja 2014

Wciąż boli, ale musi tak być, by było dobrze.

Pewnego dnia wrócę odmieniona i... teksty

estate dodano: 26 maja 2014

Pewnego dnia wrócę odmieniona i szczęśliwsza od was. Ujrzysz ponownie uśmiech od ucha do ucha, moje oczy będą tryskały radością, a moje policzki będą się rumieniły tylko na jego widok. Wtedy będziesz wiedział, że coś się zmieniło, że ktoś mi w tym pomógl, ale to nie byłeś Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV