głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Wynoś się za bardzo za Tobą tęsknię by móc Cię oglądać szczęśliwego. Wstawił zdjęcie z przed dwóch lat. Aż mam ochotę napisać komentarz wtedy byłeś najlepszy .

estate

estate.moblo.pl
Wynoś się za bardzo za Tobą tęsknię by móc Cię oglądać szczęśliwego.
Wynoś się za bardzo za Tobą... teksty

estate dodano: 7 września 2014

Wynoś się, za bardzo za Tobą tęsknię, by móc Cię oglądać szczęśliwego.

Wstawił zdjęcie z przed dwóch lat.... teksty

estate dodano: 7 września 2014

Wstawił zdjęcie z przed dwóch lat. Aż mam ochotę napisać komentarz "wtedy byłeś najlepszy".

to nie jest jej wpis i nie obchodzi mnie żę go tam znalazłaś  nawet Ci dałam link z wpisem więc wypadałoby z grzeczności chociaż poprawić. nie jestem w stanie ścigać wszystkich kopiar które nie potrafią same tworzyć. teksty estate dodał komentarz: to nie jest jej wpis i nie obchodzi mnie, żę go tam znalazłaś ^^ nawet Ci dałam link z wpisem, więc wypadałoby z grzeczności chociaż poprawić. nie jestem w stanie "ścigać" wszystkich kopiar, które nie potrafią same tworzyć. do wpisu 7 września 2014
Wróciłem do domu. Nie wiedziałem... teksty

estate dodano: 6 września 2014

Wróciłem do domu. Nie wiedziałem, co zrobić z tęsknotą za kimś, kogo się nie pamięta, ani co zrobić z przytuleniem, na które się czeka całe życie. / Rient

 Pogubiłeś się mnie zgubiłeś... teksty

estate dodano: 6 września 2014

"Pogubiłeś się, mnie zgubiłeś też." / Marcelina

Wcześnej oddałabym wakacje żeby... teksty

estate dodano: 6 września 2014

Wcześnej oddałabym wakacje, żeby wrzesień pojawił się jak najszybciej. To nie był dla mnie zwykły miesiąc, tylko powrót do rzeczywistości, której brakowało mi przez dwa miesiące życia w samotności. Jednak ten rok jest dla mnie specyficzny i najchętniej odpuściłabym ten miesiąc, mogłoby w ogóle go dla mnie nie być. W ciągu tych sześciu dni wylałam więcej łez niż przez cały ten rok. Coś odchodzi, jakby nigdy nie miało znaczenia. Nie widzę żadnych pozytywnych zmian, tylko słyszę słowa, których mam dość.

Koniec wakacji to dla mnie oznacza... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2014

Koniec wakacji to dla mnie oznacza, jakbys odchodził na zawsze, a ja muszę zacząć kolejny rozdział bez Ciebie.

Z dnia na dzień schodzisz na dalszy... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2014

Z dnia na dzień schodzisz na dalszy plan, a gdy już prawie znikasz to pojawiasz się nieproszony i niszczysz wszystko od początku.

Brakuje mi przycisku replay  żeby... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2014

Brakuje mi przycisku "replay", żeby było jeszcze raz tak dobrze.

Z tego wszystkiego zapomniałam jak... teksty

estate dodano: 30 sierpnia 2014

Z tego wszystkiego zapomniałam, jak to było z Tobą dobrze.

 Gdy wszystko się poukłada to w... teksty

estate dodano: 29 sierpnia 2014

"Gdy wszystko się poukłada to w końcu będę szczęśliwy" - fałsz! "Gdy zacznę być szczęśliwy to w końcu wszystko się poukłada" - prawda! / demoty.

Ostatni weekend wakacji. Nie... teksty

estate dodano: 29 sierpnia 2014

Ostatni weekend wakacji. Nie dowierzam, że 65 dni laby minęło w zaskakującym tempie. Były to dwa miesiące wielkiej radości, jak i rozpaczy, nowości, a także chwilowej nudy. Nie żałuję żadnej podjętej decyzji, nawet tych, które okazały się nietrafne. Nareszcie udało mi się odróżnić przyjaciół od zwykłych znajomych ze szkoły. Pierwszy raz od bardzo dawna mam na miejscu osoby, na których mi zależy. Jego nie ma, ale już przyzwyczaiłam się do tego faktu i tylko czekam na dzień, w którym on sam zrozumie, że jest za późno, by mnie odzyskać, a wiem, że tak będzie, bo w moim przypadku to nieuniknione. Przez ostatnie 3 lata, ostatnie dni wakacji były dla mnie męką, tęskniłam za szkołą i nie mogłam się doczekać września. Tym razem jest na odwrót. Na samą myśl chcę mi się wyć z bólu. Ostatni rok muszę wrócić do tych zepsutych ludzi, gdy najlepsi będą daleko ode mnie. Już tęsknię za nimi, za najlepszymi wakacjami i za tym lenistwem. Mam nadzieję, że za rok będzie wszystko takie same, nawet lepsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV