głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Wcześnej oddałabym wakacje żeby wrzesień pojawił się jak najszybciej. To nie był dla mnie zwykły miesiąc tylko powrót do rzeczywistości której brakowało mi prze

estate

estate.moblo.pl
Wcześnej oddałabym wakacje żeby wrzesień pojawił się jak najszybciej. To nie był dla mnie zwykły miesiąc tylko powrót do rzeczywistości której brakowało mi przez dwa
Wcześnej oddałabym wakacje  żeby... teksty

estate dodano: 6 września 2014

Wcześnej oddałabym wakacje, żeby wrzesień pojawił się jak najszybciej. To nie był dla mnie zwykły miesiąc, tylko powrót do rzeczywistości, której brakowało mi przez dwa miesiące życia w samotności. Jednak ten rok jest dla mnie specyficzny i najchętniej odpuściłabym ten miesiąc, mogłoby w ogóle go dla mnie nie być. W ciągu tych sześciu dni wylałam więcej łez niż przez cały ten rok. Coś odchodzi, jakby nigdy nie miało znaczenia. Nie widzę żadnych pozytywnych zmian, tylko słyszę słowa, których mam dość.

Koniec wakacji to dla mnie oznacza... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2014

Koniec wakacji to dla mnie oznacza, jakbys odchodził na zawsze, a ja muszę zacząć kolejny rozdział bez Ciebie.

Z dnia na dzień schodzisz na dalszy... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2014

Z dnia na dzień schodzisz na dalszy plan, a gdy już prawie znikasz to pojawiasz się nieproszony i niszczysz wszystko od początku.

Brakuje mi przycisku  replay   żeby... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2014

Brakuje mi przycisku "replay", żeby było jeszcze raz tak dobrze.

Z tego wszystkiego zapomniałam  jak... teksty

estate dodano: 30 sierpnia 2014

Z tego wszystkiego zapomniałam, jak to było z Tobą dobrze.

 Gdy wszystko się poukłada to w... teksty

estate dodano: 29 sierpnia 2014

"Gdy wszystko się poukłada to w końcu będę szczęśliwy" - fałsz! "Gdy zacznę być szczęśliwy to w końcu wszystko się poukłada" - prawda! / demoty.

Ostatni weekend wakacji. Nie... teksty

estate dodano: 29 sierpnia 2014

Ostatni weekend wakacji. Nie dowierzam, że 65 dni laby minęło w zaskakującym tempie. Były to dwa miesiące wielkiej radości, jak i rozpaczy, nowości, a także chwilowej nudy. Nie żałuję żadnej podjętej decyzji, nawet tych, które okazały się nietrafne. Nareszcie udało mi się odróżnić przyjaciół od zwykłych znajomych ze szkoły. Pierwszy raz od bardzo dawna mam na miejscu osoby, na których mi zależy. Jego nie ma, ale już przyzwyczaiłam się do tego faktu i tylko czekam na dzień, w którym on sam zrozumie, że jest za późno, by mnie odzyskać, a wiem, że tak będzie, bo w moim przypadku to nieuniknione. Przez ostatnie 3 lata, ostatnie dni wakacji były dla mnie męką, tęskniłam za szkołą i nie mogłam się doczekać września. Tym razem jest na odwrót. Na samą myśl chcę mi się wyć z bólu. Ostatni rok muszę wrócić do tych zepsutych ludzi, gdy najlepsi będą daleko ode mnie. Już tęsknię za nimi, za najlepszymi wakacjami i za tym lenistwem. Mam nadzieję, że za rok będzie wszystko takie same, nawet lepsze.

Gdy pomyślę o pierwszym września... teksty

estate dodano: 27 sierpnia 2014

Gdy pomyślę o pierwszym września to chcę mi się wyć z rozpaczy, że muszę wrócić do tej okropnej rzeczywistości, w której na Ciebie nie będzie miejsca. Nie dam rady, kurwa.

Jestem w nim zakochana  ale czy to... teksty

estate dodano: 27 sierpnia 2014

Jestem w nim zakochana, ale czy to zmienia naszą relacje? Nie, tylko ja mam o jeden problem więcej na liście.

Z czasem przestaje Cię nawet... teksty

estate dodano: 26 sierpnia 2014

Z czasem przestaje Cię nawet cieszyć nowa zabawka i pragniesz tej starej, która wylądawała dawno temu w koszu.

Mam ten upragniony czas... teksty

estate dodano: 22 sierpnia 2014

Mam ten upragniony czas pełnoletności, trochę imprez za i przed sobą i jeszcze maturę na karku. Chciałam, dostałam, żaluję, że tak szybko ten czas leci.

Mnie wymieniali na plastiki  dziwki... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Mnie wymieniali na plastiki, dziwki, tlenione blondy, blachary i na te, które złamały im serce, a chcieli tą pustkę wypełnić mną.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV