głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Z tego wszystkiego zapomniałam jak to było z Tobą dobrze. Gdy wszystko się poukłada to w końcu będę szczęśliwy fałsz! Gdy zacznę być szczęśliwy to w końcu wszys

estate

estate.moblo.pl
Z tego wszystkiego zapomniałam jak to było z Tobą dobrze.
Z tego wszystkiego zapomniałam  jak... teksty

estate dodano: 30 sierpnia 2014

Z tego wszystkiego zapomniałam, jak to było z Tobą dobrze.

 Gdy wszystko się poukłada to w... teksty

estate dodano: 29 sierpnia 2014

"Gdy wszystko się poukłada to w końcu będę szczęśliwy" - fałsz! "Gdy zacznę być szczęśliwy to w końcu wszystko się poukłada" - prawda! / demoty.

Ostatni weekend wakacji. Nie... teksty

estate dodano: 29 sierpnia 2014

Ostatni weekend wakacji. Nie dowierzam, że 65 dni laby minęło w zaskakującym tempie. Były to dwa miesiące wielkiej radości, jak i rozpaczy, nowości, a także chwilowej nudy. Nie żałuję żadnej podjętej decyzji, nawet tych, które okazały się nietrafne. Nareszcie udało mi się odróżnić przyjaciół od zwykłych znajomych ze szkoły. Pierwszy raz od bardzo dawna mam na miejscu osoby, na których mi zależy. Jego nie ma, ale już przyzwyczaiłam się do tego faktu i tylko czekam na dzień, w którym on sam zrozumie, że jest za późno, by mnie odzyskać, a wiem, że tak będzie, bo w moim przypadku to nieuniknione. Przez ostatnie 3 lata, ostatnie dni wakacji były dla mnie męką, tęskniłam za szkołą i nie mogłam się doczekać września. Tym razem jest na odwrót. Na samą myśl chcę mi się wyć z bólu. Ostatni rok muszę wrócić do tych zepsutych ludzi, gdy najlepsi będą daleko ode mnie. Już tęsknię za nimi, za najlepszymi wakacjami i za tym lenistwem. Mam nadzieję, że za rok będzie wszystko takie same, nawet lepsze.

Gdy pomyślę o pierwszym września... teksty

estate dodano: 27 sierpnia 2014

Gdy pomyślę o pierwszym września to chcę mi się wyć z rozpaczy, że muszę wrócić do tej okropnej rzeczywistości, w której na Ciebie nie będzie miejsca. Nie dam rady, kurwa.

Jestem w nim zakochana  ale czy to... teksty

estate dodano: 27 sierpnia 2014

Jestem w nim zakochana, ale czy to zmienia naszą relacje? Nie, tylko ja mam o jeden problem więcej na liście.

Z czasem przestaje Cię nawet... teksty

estate dodano: 26 sierpnia 2014

Z czasem przestaje Cię nawet cieszyć nowa zabawka i pragniesz tej starej, która wylądawała dawno temu w koszu.

Mam ten upragniony czas... teksty

estate dodano: 22 sierpnia 2014

Mam ten upragniony czas pełnoletności, trochę imprez za i przed sobą i jeszcze maturę na karku. Chciałam, dostałam, żaluję, że tak szybko ten czas leci.

Mnie wymieniali na plastiki  dziwki... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Mnie wymieniali na plastiki, dziwki, tlenione blondy, blachary i na te, które złamały im serce, a chcieli tą pustkę wypełnić mną.

Zastąpiłam Ciebie kimś innym.... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Zastąpiłam Ciebie kimś innym. Okropna jestem, wiem, ale musiałam. Pustka po Tobie nie dawała mi spokoju, a ja potrzebuję świadomości, że komuś na mnie zależy. Ty mi ją odebrałeś, jeszcze mój uśmiech od ucha do ucha i świecące się oczy od radości. Niegrzecznie tak.

Obiecuję  że nie będę narzekała.... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

Obiecuję, że nie będę narzekała. Wysyłaj mi miliony swoich artykułów, bym poprawiła literówki. Pomarudź trochę, że tęsknisz za mną i chcesz, żebym była obok. Śpiewaj mi tą zasraną piosenkę Myslovitza, której obecnie nie mogę znieść. Wywołaj u mnie potok wspomnień, bo dzięki nim funkcjonuję. Również chętnie obejrzę Twoje ulubione kabarety, których nienawidzę, tylko kurwa wróć, bo wariuję.

I tak nie wrócisz. I tak próbuję... teksty

estate dodano: 21 sierpnia 2014

I tak nie wrócisz. I tak próbuję sobie z tym poradzić. I tak kiepsko mi idzie. I tak nie mogę zapomnieć. I tak bardzo chcę czerwiec jeszcze raz. I tak się cały czas pieprzy. i tak w kółko.

Zmarnowałam tyle czasu na Ciebie  by... teksty

estate dodano: 15 sierpnia 2014

Zmarnowałam tyle czasu na Ciebie, by się dowiedzieć, że to nie jest coś wyjątkowego. Taki chodzący ideał potrzebuje kogoś równego siebie. Kłamczuchę, dziwkę j najlepiej blond. Zły adres, do widzenia Tobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV