głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate wszystkie inne podpisujesz ALE MOJEGO JUŻ NIE? SZCZYT BEZCZELNOŚCI. http: moblo.pl w 25450024 Odpusc a los poda Ci na tacy to czego pragnales tyle czas Jestem p

estate

estate.moblo.pl
wszystkie inne podpisujesz ALE MOJEGO JUŻ NIE? SZCZYT BEZCZELNOŚCI. http: moblo.pl w 25450024 Odpusc a los poda Ci na tacy to czego pragnales tyle czas
wszystkie inne podpisujesz  ALE MOJEGO JUŻ NIE? SZCZYT BEZCZELNOŚCI. http:  moblo.pl w 25450024 Odpusc a los poda Ci na tacy to czego pragnales tyle czas teksty estate dodał komentarz: wszystkie inne podpisujesz, ALE MOJEGO JUŻ NIE? SZCZYT BEZCZELNOŚCI. http://moblo.pl/w/25450024,Odpusc-a-los-poda-Ci-na-tacy-to-czego-pragnales-tyle-czas do wpisu 12 grudnia 2014
Jestem przerażona swoją... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2014

Jestem przerażona swoją naiwnością. Myślałam, że najlepszym lekarstwem na Ciebie jest obojętność. Zaczęłam wdrażać ją w swoje życie dobrych parę tygodni i nagle pojawia się okienko z Twoim imieniem i nazwiskiem. Powoli wracają do mnie wspomnienia, zaczynam mieć nadzieję, że zrozumiałeś i wróciłeś do mnie. Wyobrażam już sobie, że mój świat zaczyna się układać w całość. W najmniej oczekiwanym czar pryska. NA głównym czacie widnieje imię i nazwisko tej szmaty. "On wcale nie wrócił i to nie dla Ciebie siedział pół nocy, by z Tobą rozmawiać." Nie dla mnie, nie.. kurwa jasna.

Całe życie mi powtarzali  że mnie... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2014

Całe życie mi powtarzali, że mnie kochają, że jestem cudowna i wartościowa. Dlaczego z premedytacją mnie okłamywali? Wierzyłam w każde słowo, właściwie do dziś niewiele się zmieniło.

Nie jestem silna  to jest tylko... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2014

Nie jestem silna, to jest tylko przykrywka przed wszystkimi ludźmi, otaczających moją osobę. Każdej nocy wracam do tego, co było i nie mogę się opanować. Nie mogę też znieść, że jestem tak złym i beznadziejnym człowiekiem. Nie potrafiłam uszczęśliwić osoby, na której mi zależy. Przez ten czas próbuję znaleźć starą siebie, ale nie widzę nikogo, prócz tego wraka człowieka.

Nie zniszczysz niczego żadnym... teksty

estate dodano: 5 grudnia 2014

Nie zniszczysz niczego żadnym słowem, gestem, ani swoją obecnością, już Ciebie nie ma.

Ostatni dzień tego parszywego... teksty

estate dodano: 30 listopada 2014

Ostatni dzień tego parszywego miesiąca. Ostatnie godziny przejmowania się i żalu do całego świata. Ostatni raz tęsknię. Ostatni raz zaczynam wszystko od początku.

Wciąż słyszałem tę gadaninę:... teksty

estate dodano: 30 listopada 2014

Wciąż słyszałem tę gadaninę: “lepiej kochać, a potem płakać”. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić. / Harlan Coben

On potrzebuje jej  ja potrzebuję go... teksty

estate dodano: 28 listopada 2014

On potrzebuje jej, ja potrzebuję go, nie zgraliśmy się zupełnie.

Chciałabym powiedzieć  że jestem... teksty

estate dodano: 26 listopada 2014

Chciałabym powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie, że niczego i nikogo już nie potrzebuję do tego stanu, ale nie mogę. Moja sielanka skończyła się, gdy odszedłeś. Ja wciąż naiwnie wierzę i czekam, że ta bezradność zniknie. Wróć, przywróć mi uśmiech, zabierz smutek i zamień go na euforię, proszę.

Spóźniłam się  straciłam go  nie... teksty

estate dodano: 24 listopada 2014

Spóźniłam się, straciłam go, nie ma go i nie wróci.

Boję się  że nie zdążysz mnie... teksty

estate dodano: 19 listopada 2014

Boję się, że nie zdążysz mnie pokochać i nie wrócisz w odpowiednim momencie. Boję się, że po prostu będzie za późno.

Podobno  gdy jestem szczęśliwa to... teksty

estate dodano: 19 listopada 2014

Podobno, gdy jestem szczęśliwa to aż miło się na mnie patrzy. Moje oczy wyjątkowo święcą się z radości i nie widać w nich ani grama smutku. Mój uśmiech rozświetla każdy ciemny kąt i poprawia nastrój każdej przechodzącej osobie. Szkoła z męczarni stałą się lekarstwem. Każdy nowy dzień był czymś cudownym. Nie wiem, gdzie to uciekło. Teraz nawet nie mam ochoty rano otwierać oczu, wstać i żyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV