głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate W czasie dnia trzymałam się wręcz doskonale. Powstrzymywałam się od jakichkolwiek uniesień emocjonalnych. Jednakże noc mnie zniszczyła i zamieniła w emocjonalne

estate

estate.moblo.pl
W czasie dnia trzymałam się wręcz doskonale. Powstrzymywałam się od jakichkolwiek uniesień emocjonalnych. Jednakże noc mnie zniszczyła i zamieniła w emocjonalnego wrak
W czasie dnia trzymałam się wręcz... teksty

estate dodano: 14 grudnia 2014

W czasie dnia trzymałam się wręcz doskonale. Powstrzymywałam się od jakichkolwiek uniesień emocjonalnych. Jednakże noc mnie zniszczyła i zamieniła w emocjonalnego wraka. Nie mam Cię już, nie mogę już używać określenia "mój", bo właśnie zrozumiałam, że nigdy nie byłeś.

Wiesz  gdy jest źle? Gdy w moim... teksty

estate dodano: 14 grudnia 2014

Wiesz, gdy jest źle? Gdy w moim pokojem zawładnął chaos. Nie można niczego w nim znaleźć. Wygląda tak, jakby przeszło przez nie tornado. Stoi z pięć szklanek po kawie, która stała się śniadaniem, obiadem i kolacją. Ciuchy porozrzucane są po całym pomieszczeniu. Z głośników wydobywa się największy szit, którym zawsze gardziłam. Słucham rodziców, wykonuje ich wszystkie polecenia, nie kłócę się z nimi, który z nas ma wyjść z psem na spacer, zakładam buty, kurtkę, czapkę i wychodzę. Obiecałam już sobie, że nigdy nie doprowadzę do tego, żeby się tak czuć, jednakże życie jest strasznie zaskakujące i lubi powtarzać historie ponownie, tylko za każdym razem reagujemy inaczej, gorzej bądź lepiej. W moim przypadku lepiej. Nie uroiłam ani jednej łzy, wytrzymałam do samej nocy. Mimo tego, że czuję się lepiej i przebudziłam się z tego snu, wolałabym żyć w nieświadomości, że ktoś się pojawił i zawładnął jego światem tak, jak ja zawsze chciałam.

Nie wiem  co jest gorsze. To uczucie... teksty

estate dodano: 14 grudnia 2014

Nie wiem, co jest gorsze. To uczucie, gdy mnie zostawiłeś, czy może jednak to, gdy wstawiłeś zdjęcie z nową lalą.

Podobno osoby nam przeznaczone idą... teksty

estate dodano: 13 grudnia 2014

Podobno osoby nam przeznaczone idą do nas najszybciej jak tylko mogą, czasem jednak mają do pokonania bardzo trudną drogę i czas przybycia troszkę się wydłuża. Może więc jednak warto nie tracić nadziei tylko czekać aż spotkamy kogoś kto jednym małym gestem sprawi, że cały świat zacznie kręcić się w przeciwną stronę, a wszystkie poprzednie rozczarowania stracą na znaczeniu. W końcu cierpienie nie może trwać wiecznie, a słońce musi wreszcie zabłysnąć na naszym niebie. / napisana
Autor cytatu: napisana

wszystkie inne podpisujesz  ALE MOJEGO JUŻ NIE? SZCZYT BEZCZELNOŚCI. http:  moblo.pl w 25450024 Odpusc a los poda Ci na tacy to czego pragnales tyle czas teksty estate dodał komentarz: wszystkie inne podpisujesz, ALE MOJEGO JUŻ NIE? SZCZYT BEZCZELNOŚCI. http://moblo.pl/w/25450024,Odpusc-a-los-poda-Ci-na-tacy-to-czego-pragnales-tyle-czas do wpisu 12 grudnia 2014
Jestem przerażona swoją... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2014

Jestem przerażona swoją naiwnością. Myślałam, że najlepszym lekarstwem na Ciebie jest obojętność. Zaczęłam wdrażać ją w swoje życie dobrych parę tygodni i nagle pojawia się okienko z Twoim imieniem i nazwiskiem. Powoli wracają do mnie wspomnienia, zaczynam mieć nadzieję, że zrozumiałeś i wróciłeś do mnie. Wyobrażam już sobie, że mój świat zaczyna się układać w całość. W najmniej oczekiwanym czar pryska. NA głównym czacie widnieje imię i nazwisko tej szmaty. "On wcale nie wrócił i to nie dla Ciebie siedział pół nocy, by z Tobą rozmawiać." Nie dla mnie, nie.. kurwa jasna.

Losie  nie mam pojęcia  ile razy... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2014

Losie, nie mam pojęcia, ile razy prosiłam Cię o kogoś wyjątkowego, czy też o jakąś zmianę w swoim życiu. Za każdym razem kpisz sobie ze mnie i odbierasz to wszystko. W czym popełniam notorycznie ten sam błąd? Wyciągnij ze mnie to okropieństwo i wywal najdalej stąd, proszę.

Całe życie mi powtarzali  że mnie... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2014

Całe życie mi powtarzali, że mnie kochają, że jestem cudowna i wartościowa. Dlaczego z premedytacją mnie okłamywali? Wierzyłam w każde słowo, właściwie do dziś niewiele się zmieniło.

Nie jestem silna  to jest tylko... teksty

estate dodano: 11 grudnia 2014

Nie jestem silna, to jest tylko przykrywka przed wszystkimi ludźmi, otaczających moją osobę. Każdej nocy wracam do tego, co było i nie mogę się opanować. Nie mogę też znieść, że jestem tak złym i beznadziejnym człowiekiem. Nie potrafiłam uszczęśliwić osoby, na której mi zależy. Przez ten czas próbuję znaleźć starą siebie, ale nie widzę nikogo, prócz tego wraka człowieka.

Odpuść  a los poda Ci na tacy to... teksty

estate dodano: 10 grudnia 2014

Odpuść, a los poda Ci na tacy to, czego pragnąłeś tyle czasu.

Właściwie nikt z naszych znajomych... teksty

estate dodano: 5 grudnia 2014

Właściwie nikt z naszych znajomych nie znał powodu naszego rozstania. Nie potrafiłam się przyznać, że w większości to moja wina. Właściwie zupełnie o tym zapomniałam. Na końcu tyle złego w Tobie widziałam, że zapomniałam o sobie. Nie potrafiłam żyć w kłamstwie dłużej. Wiem, że miałam zaledwie piętnaście lat, ale musiałam podjąć ważną decyzję w swoim życiu. Nie żałuję, że wybrałam tego drugiego, choć nic z tego nie wyszło. Zdawałam sobie sprawę, że nie mam nic już do stracenia, tylko do zyskania. Odbudowanie naszego związku nie wchodziło w grę. Czułam tylko ogromną złość i rozczarowanie. Wieczne nakazy, zakazy, rozkazy, monotonia, zazdrość i straciłam wielu znajomych i przyjaciół. Na tym polegała prawdziwa miłość? Wieczna kontrola ukochaną osobą? Skrzywdziłam Cię moją decyzją tylko raz, a Ty mnie dziesięć razy więcej. Nie potrafię sobie przypomnieć dobrych chwil, więcej w mojej głowie wyłania się zła. Nie byłam i nigdy nie będę idealna, ale nie potrafiłam żyć, jak TY, dlatego odeszłam.

Nie zniszczysz niczego żadnym... teksty

estate dodano: 5 grudnia 2014

Nie zniszczysz niczego żadnym słowem, gestem, ani swoją obecnością, już Ciebie nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV