głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Ja nie wybaczam nie zapominam ale udaję. Chciałam więcej niż mogłam unieść. 2. Przyjaźniłam się dość długo z codziennością jednakże w ostatnim czasie zniszczyła

estate

estate.moblo.pl
Ja nie wybaczam nie zapominam ale udaję.
Ja nie wybaczam  nie zapominam  ale... teksty

estate dodano: 23 luty 2015

Ja nie wybaczam, nie zapominam, ale udaję.

 Chciałam więcej niż mogłam... teksty

estate dodano: 23 luty 2015

"Chciałam więcej niż mogłam unieść."

2. Przyjaźniłam się dość długo... teksty

estate dodano: 18 luty 2015

2. Przyjaźniłam się dość długo z codziennością, jednakże w ostatnim czasie zniszczyła mnie bardziej niż cokolwiek. Nie miałam innego wyjścia i w końcu ją zaakceptowałam, życie musiało się toczyć dalej. To nie zmienia faktu, że jest lepiej, że nie pieprzę swojego życia jeszcze bardziej i że do tego zestawu niszczenia mojej osoby przyłączyła się samotność. Na dodatek wciąż mój przeszły, idealny świat daje o swoim istnieniu znać. W okolicach mojego domu, w sąsiedniej szkole, w centrum handlowym, w kinie i nawet w ulubionym parku. Dlatego też, Boże zwracam się do Ciebie. Nigdy więcej nie pokazuj mi tego raju, jeśli chcesz mnie z niego później wyprosić. Nie ma niczego gorszego od zabranego szczęścia, a ja nie wiem, czy kolejny raz dam radę to znieść.

1. Byłam w cudownym miejscu  mogę... teksty

estate dodano: 18 luty 2015

1. Byłam w cudownym miejscu, mogę to nazwać osobistym rajem. Cały rok czuć tam wiosnę. Nie widziałam żadnej czarnej chmurki, tylko tryskające promieniami słońce. Od zielonej trawy do teraz bolą mnie oczy. Pełno pięknych krajobrazów, nie potrafię ich opisać. Problem? Zło? Rozczarowanie? Takich słów nie ma w tym świecie. Ludzie są idealni, bez skazy. Cudownie się żyło przez ostatnie parę miesięcy. Gdy wstawałam każdego poranka, ktoś musiał mnie uszczypnąć, bo nie dowierzałam. Ktoś sprawił, że mój świat stał się perfekcyjny, jak z bajki. Aż do dnia, gdy czar prysł. Rzeczywistość złapała mnie za włosy i pociągnęła na brudną Ziemię. Zamknął mnie w klasie maturalnej, z fałszywymi ludźmi i kazał wytrwać do maja. Dawno w moim życiu nie czułam się tak źle ze sobą. Los zakpił ze mnie, tylko rzucał mną od ściany do ściany. Nie jestem w stanie zliczyć, ile nocy przepłakałam oraz ile czasu musiało upłynąć, żeby dojść do obecnego stanu psychicznego.

Niektóre sny nie powinny mieć... teksty

estate dodano: 15 luty 2015

Niektóre sny nie powinny mieć miejsca. Nie potrafię po nich normalnie funkcjonować, nawet jeśli było to pożegnanie z przeszłością.

Nocą wszystko jest bardziej. Boli... teksty

estate dodano: 13 luty 2015

Nocą wszystko jest bardziej. Boli bardziej, czujesz bardziej, myślisz bardziej, umierasz bardziej. Bardziej nie masz sił. / Marta Kostrzyńska

Ja już jestem stworzona do... teksty

estate dodano: 13 luty 2015

Ja już jestem stworzona do popełniania i przeżywania tych samych błędów, wciąż nie potrafią mnie nauczyć, jak żyć.

Zamknęli mnie w ciemnym... teksty

estate dodano: 13 luty 2015

Zamknęli mnie w ciemnym pomieszczeniu. Umieścili w nim wielki ekran i zaczęli puszczać wszystkie moje porażki z ostatnich miesięcy. Wciąż słyszę lament mojego serca i śmiech mojego rozumu. Jak można było doprowadzić się do takiego stanu przez pieprzoną miłość, która w moim przypadku nie istnieje? Jak moje serce mogło iść na wyprawę z naiwnością i łatwowiernością? Nie wiem, chcę tylko przerwać tą chorą sytuację i wyjść do światła.

Mówię na głos  że masz to zrobić... teksty

estate dodano: 9 luty 2015

Mówię na głos, że masz to zrobić, ale uwierz, że niekoniecznie tego chcę.

Kolejny raz nie zniosę myśli  jest... teksty

estate dodano: 9 luty 2015

Kolejny raz nie zniosę myśli "jest już za późno, znowu" w mojej głowie.

Daję Ci wolną rękę  możesz już... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Daję Ci wolną rękę, możesz już o mnie zapomnieć i nie wracać do nas, nigdy.

Definicja przyjaźni szkolnych?... teksty

estate dodano: 8 luty 2015

Definicja przyjaźni szkolnych? Trzymasz się z tymi ludźmi, bo tak naprawdę poza nimi, nie masz nikogo. Spędziliście ze sobą parę imprez, trochę się razem pośmialiście, na urodziny wstawiliście swoje zdjęcia na instagrama z życzeniami, bo przecież inaczej nie można. Żyjecie tak prawie trzy lata i nagle.. Nawet to się rozsypuje. Powiesz na głos, co myślisz na dany temat i jesteś negowany, wyzywany od najgorszych. Szczerość boli, ale jest lepsza od najsłodszego kłamstwa. Nie rozumiem tego postępowania, nie mogę pojąć, że ludzie, którzy myślałaś, że są ważni, tak zranili. Nie chcę już tego naprawiać, pierdolę to.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV