głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Oni nigdy nie dawali mi drugiej szansy więc dlaczego ja miałabym robić inaczej? Czasami warto zahamować i darować sobie parę zdań bądź powiedzieć dwa słowa za d

estate

estate.moblo.pl
Oni nigdy nie dawali mi drugiej szansy więc dlaczego ja miałabym robić inaczej?
Oni nigdy nie dawali mi drugiej... teksty

estate dodano: 27 marca 2015

Oni nigdy nie dawali mi drugiej szansy, więc dlaczego ja miałabym robić inaczej?

Czasami warto zahamować i darować... teksty

estate dodano: 23 marca 2015

Czasami warto zahamować i darować sobie parę zdań bądź powiedzieć dwa słowa za dużo i w prezencie otrzymujesz swój raj. A powiedz mi, co mam zrobić gdy równocześnie wypowiem dwa zdania za dużo, lecz nie użyję dwóch najważniejszych słów?

Nie mam sił już nawet tęsknić. teksty

estate dodano: 23 marca 2015

Nie mam sił już nawet tęsknić.

...i zdajesz sobie sprawę  że nic... teksty

estate dodano: 20 marca 2015

...i zdajesz sobie sprawę, że nic nie znaczyłaś. Jesteś jedną, wielką fikcją.

Złamane serce ciężko jest... teksty

estate dodano: 20 marca 2015

Złamane serce ciężko jest posklejać. Kto tego doświadczył to wie, że nie da go się spoić w całość w ciągu paru tygodni. Czasem potrzeba miesięcy, a nawet lat, by przywrócić podobny kształt do poprzedniego. Jednakże po ostatnich dziewięciu miesiącach stwierdzam, że to jest nic. Nie ma niczego gorszego, gdy mijasz powód swojej rozsypki emocjonalnej, mając wszystko uporządkowane. Tego porządku już nie ma, ponownie nastąpił chaos w życiu. Znowu tęsknisz, brakuje Ci go i nie możesz sobie darować ostatnich zdań kłótni. To jest kurwa najgorsza kara, powrót.

Przecież nie lubiłam  gdy się o... teksty

estate dodano: 12 marca 2015

Przecież nie lubiłam, gdy się o mnie starał. Męczyło mnie, gdy pisał czy dzwonił do mnie każdego dnia. Nie miałam potrzeby, by się z nim spotykać i wymyślałam chore wymówki. Po prostu go nie chciałam, nie interesował mnie. Gdy odpuścił, poczułam, jakby jakaś część mnie umarła. Przynajmniej już wiem, jak on się czuł. Na dodatek przekonałam się, że osoby, które poznajemy przypadkiem mieszają dotychczasowy porządek, którego na końcu nie jesteśmy w stanie sami ogarnąć. I wiem, że przepraszam to za mało..

Odpuszczałam  wybaczałam... teksty

estate dodano: 12 marca 2015

Odpuszczałam, wybaczałam, myślałam, czekałam i wierzyłam, że może jednak czas zmieni teraźniejszość. Czy jeszcze muszę zmarnować tyle czasu, by zrozumieć, że niektórzy ludzie po prostu pojawili się po to, by zniknąć?

“Zawsze tęsknię za kimś lub za... teksty

estate dodano: 11 marca 2015

“Zawsze tęsknię za kimś lub za czymś. Zawsze usiłuję wrócić do jakiegoś wyimaginowanego miejsca. Moje życie jest jedną długą tęsknotą.” / Elizabeth Wurtzel

Zdać maturę  przeżyć najdłuższe... teksty

estate dodano: 9 marca 2015

Zdać maturę, przeżyć najdłuższe wakacje w życiu i uciec od wszystkich. Zacząć od początku, w nowym miejscu z nowymi ludźmi, z nowym kontem.

 Moim zdaniem  cały czas udajesz... teksty

estate dodano: 5 marca 2015

"Moim zdaniem, cały czas udajesz kogoś, kim nie jesteś. Kiedyś byłaś naprawdę miła. Teraz widzę, że udajesz wredną sukę tylko dlatego, żeby Cię ktoś nie zranił i myślisz, że to coś Ci daje.. tylko, że przez to nie spotkasz nikogo normalnego, przynajmniej takie jest moje zdanie." / dzięki.

Miało być przecież tak pięknie... teksty

estate dodano: 4 marca 2015

Miało być przecież tak pięknie, powtarzam.. miało. Przynajmniej był taki plan, a wyszło, jak zawsze.

chętnie dowiem się za cóż chcesz mi tak podziękować. zapraszam tutaj na pw    teksty estate dodał komentarz: chętnie dowiem się za cóż chcesz mi tak podziękować. zapraszam tutaj na pw ;) do wpisu 2 marca 2015
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV