głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ellite wiem mi też usunęli dlatego założyłam nowe http: moblo.pl profile skejterka nowe konto jakby ktoś chciał zwłaszcza Ty Adrianku będę pisać tam tutaj jakoś nie um

ellite

ellite.moblo.pl
wiem mi też usunęli dlatego założyłam nowe
wiem mi też usunęli dlatego założyłam nowe  teksty ellite dodał komentarz: wiem, mi też usunęli, dlatego założyłam nowe ;* do wpisu 27 października 2012
http: moblo.pl profile skejterka... teksty

ellite dodano: 27 października 2012

http://moblo.pl/profile/skejterka -nowe konto jakby ktoś chciał (zwłaszcza Ty, Adrianku) będę pisać tam, tutaj jakoś nie umiem się zebrać, zbyt dużo wspomnień, zwłaszcza tych o których wolałabym nie pamiętać . pjonteczka

zaczęłam na nowym koncie adrianku : teksty ellite dodał komentarz: zaczęłam na nowym koncie adrianku :* do wpisu 27 października 2012
co będzie dziś ? nie wiem nie wiem... teksty

ellite dodano: 24 października 2012

co będzie dziś ? nie wiem, nie wiem . to może jeden z Twoich najlepszych dni albo najgorszych . /huczuhucz mistrz

jakoś brak czasu by wejść i coś... teksty

ellite dodano: 24 października 2012

jakoś brak czasu, by wejść i coś skleić . coś sensowego i dobrego, coś nowego i oryginalnego . brak weny, po prostu . czyżby moja wena odeszła razem z nim ? możliwe . jedyne co po nim zostało to masa wspomnień, tęsknota, sentyment do rzeczy, które się z nim wiązały . i do dziś mam jego koszulkę u siebie w szafie .

tak mam wspaniałych przyjaciół... teksty

ellite dodano: 2 września 2012

tak, mam wspaniałych przyjaciół, którzy mimo krótkiej znajomości pomogli mi bardziej, niż reszta moich 'przyjaciół' razem wziętych. tak, mam pasję i miłość -deskorolkę, przez którą ucierpiały moje nogi. tak, mam nowego chłopaka. tak, jestem szczęśliwa. tak, ponoć przegrałam życie.

 cz.1 siedziałam na skate parku ze... teksty

ellite dodano: 2 września 2012

[cz.1] siedziałam na skate parku ze znajomymi, wygłupiając się, gdy zadzwonił do mnie ojciec. -chodź do domu, Brandon przyszedł -usłyszałam i na dźwięk tych słów zamarłam. mój były u mnie w domu ? -o kurwa, ja pierdolę- wydukałam tylko i pobiegłam do domu nic nikomu nie wyjaśniając. -co jest ? -zapytała kumpela. -chodź ze mną, będzie ciekawie -rzuciłam tylko. czekał pod klatką, przyszedł po pożyczone słuchawki. znalezienie ich zajęło mi ładnych parę minut. oddałam mu je. kumpel chciał z nim pogadać. wydawało mi się, że trwa to całą wieczność. w końcu skończyli. -idź tam i bądź grzeczna -powiedział kumpel. -spokojnie, będę -odparłam. były przeprosił mnie. nie wybaczyłam. zrobił to tylko dlatego, że się bał.

 cz.2 bał się mojego kumpla... teksty

ellite dodano: 2 września 2012

[cz.2] bał się mojego kumpla, który dał mu ultimatum: albo mnie przeprasza albo mu najebią. był tchórzem, wolał utracić część honoru i przeprosić mnie, choć zarzekał się, że nigdy tego nie zrobi, niż stawić czoła równym sobie. czy taka osoba zasługuje na wybaczenie ? wątpię. -przegrałaś życie -powiedział na końcu, a ja śmiałam się z tego do końca dnia. przegrałam życie ? mam wspaniałych przyjaciół, robię to co kocham i jestem szczęśliwa. ale nie mogę być szczęśliwa, bo straciłam go, przez co przegrałam życie mając 17 lat.

czujesz to beznadziejne uczucie... teksty

ellite dodano: 2 września 2012

czujesz to beznadziejne uczucie pustki. siedzisz na ławce na skate parku przeładowanym ludźmi, wokół jakieś 30 osób. niby są wszyscy, a tak naprawdę jesteś sam, całkiem sam. i jedno pytanie: po co to wszystko ?

odpychasz się nogą by nabrać... teksty

ellite dodano: 2 września 2012

odpychasz się nogą, by nabrać prędkości, po czym stawiasz ją na blacie. ustawiasz nogi odpowiednio, by wykonać podskok. naciskasz mocniej jedną stopą blat, a drugą unosisz do góry, podskakując jednocześnie. wszystko to tylko po to, by za chwilę przywitać się z betonem i bolącą dłonią. ale nie przejmujesz się tym, wstajesz i próbujesz dalej, i choć zaliczasz coraz więcej upadków, to wiesz, że jesteś coraz bliższy perfekcji.

jazda na deskorolce stała się... teksty

ellite dodano: 2 września 2012

jazda na deskorolce stała się czymś więcej niż tylko chwilową zajawką. to życiowa pasja, sposób na uwolnienie emocji, zarówno pozytywnych, jak i negatywnych. to chęć dorównania innym w umiejętnościach, sprawdzanie się, ciągłe upadki i siniaki na nogach, uczenie się na błędach, by być coraz bliżej upragnionego celu. i choć przez to moja deskorolka leży połamana pod łóżkiem, fioletowe sińce zdobią moje nogi i po upadku boli mnie lewe kolano, to nie zrezygnuję nigdy z tego sportu. po prostu to kocham.

te wakacje nie były tylko corocznym... teksty

ellite dodano: 2 września 2012

te wakacje nie były tylko corocznym odpoczynkiem od szkoły. były zdecydowanie czymś więcej. czasem, który dał mi kilka cennych lekcji dotyczących życia, czasem na znalezienie miłości, prawdziwej przyjaźni i co najważniejsze, życiowej pasji.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 9 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV