głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Mam swój mały świat. Swoich ludzi. Swój styl. Jestem inna. Wyjątkowa. Wyróżniam się na tle codziennej szarości Zaskakuje mnie pozytywnie co raz bardziej czuję ż

eldoo

eldoo.moblo.pl
Mam swój mały świat. Swoich ludzi. Swój styl. Jestem inna. Wyjątkowa. Wyróżniam się na tle codziennej szarości
Mam swój mały świat. Swoich ludzi.... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Mam swój mały świat. Swoich ludzi. Swój styl. Jestem inna. Wyjątkowa. Wyróżniam się na tle codziennej szarości

Zaskakuje mnie pozytywnie co raz... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Zaskakuje mnie pozytywnie co raz bardziej, czuję że będę w stanie pokochać.

Przegrywasz walkę  jedną  potem... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Przegrywasz walkę, jedną, potem drugą, z czasem na twoim koncie zapisuje się coraz więcej porażek. Jesteś wiecznie przegrany, nie umiesz zgromadzić w sobie na tyle sił, by zwyciężyć chociażby w lekkiej potyczce.Przegrywasz i przegrywasz.I nie masz już ani jednego pomysłu na siebie i na innych. Jesteś tylko małym żołnierzykiem, któremu coraz trudniej utrzymać w ręku miecz. Nadchodzi kolejna bitwa, ta jest ważna, najważniejsza, to od niej zależy twoje być albo nie być. Walczysz, czasem szala zwycięstwa przechyla się na twoją stronę, potem znów jesteś na dnie, ale tym razem nie poddajesz się po pierwszym upadku, walczysz do upadłego, umierasz. W końcu umarłeś, wygrałeś swoją bitwę, już nie musisz magazynować broni, nie musisz wylewać krwi. Niczego nie musisz, bo wygrałeś. Jesteś wolny, możesz wszystko. Nie możesz tylko żyć. Ale przecież, ty nigdy nie żyłeś.

Noc jest dla mnie najcudowniejszą... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Noc jest dla mnie najcudowniejszą porą dnia. Tylko wtedy ,gdy zamykam oczy oddaje się wyobraźni ,która mnie dogłębnie pożera. I nagle przychodzisz, i nagle jesteś. Czuje Twoją delikatną skórę pod opuszkami swoich palców, malonową woń wypełniającą moje nozdrza i ten cudowny szept. Szept, który słyszę nawet teraz, gdy mocno się skupię. W tej ciszy ,która nas otula możemy trwać, bez strachu, bez lęku czy czarnych myśli. Jesteśmy tylko my. Gdy już zasnę, śnię najpiękniejsze ze snów. Przeżywamy kolejno nowe przygody, kłótnie, problemy ale też najpiękniejszą miłość która mogła się kiedykolwiek zdarzyć. Nie chce by to zaczęło się rozmazywać, nie chce pamiętać ,że po tym cudownym śnie, przez moje powieki przebiją się pierwsze promienie słońca, które skutecznie mnie zbudzą a ja będę musiała trwać czekając na noc ,by znów Cię poczuć. Mimo wszystko, nie wyobrażam sobie lepszego początku dnia niż po nocy spędzonej z Tobą. Nie umiem już być bez Ciebie. Tak bardzo Cię kocham..

Pamiętasz mój dotyk kiedy... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Pamiętasz mój dotyk kiedy trzymaliśmy się za ręce, smak moich ust kiedy zachłannie łączyły się z Twoimi, mój wzrok który skierowany był tylko i wyłącznie dla Ciebie, nasze przyspieszone oddechy i szybkie bicie serc ? Bo ja pamiętam doskonale i cholernie tęsknię przez co ciężko mi uwierzyć, że tak po prostu nie pamiętasz.

Nazywał mnie Szczęściem. w jego... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Nazywał mnie Szczęściem. w jego życiu właśnie tak miałam na imię.

Brak mi Ciebie. Bardzo brak. teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Brak mi Ciebie. Bardzo brak.

Leżąc o dwunastej na kanapie... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Leżąc o dwunastej na kanapie pomyślałam ile rzeczy bym mogła zrobić w tym czasie, ile zmienić, ale nie wstałam, tkwiłam tak dalej, dalej dogodnie układałam swoje ciało pod grubym kocem i wpatrywałam się w sufit, po czym znużona przymykając powieki, zwyczajnie usnęłam. Nieznośny hałas zerwał mnie ze snu, tak, powinnam wstać. Na zegarze jeden sześć zero zero, chodźmy się przejść powiedziałam, łapiąc słuchawki w dłoń. Brr, przeraźliwe zimno. Para z ust i przezroczyste myśli pełne uczuć, moje towarzystwo w drodze do parku. Odwiedziłam stare zakątki miasta, usiadłam na ławce i słuchałam piosenek,do czasu aż padła mi bateria.Nawet nie zorientowałam się,że byłam tam dwie godziny,na osamotnionej alejce pod ciemnym niebem i krajobrazem,który przyozdobił delikatnie prószący śnieg, uświadamiający mi konieczność bycia przy Nim,jak najbliżej Jego ciała i przenikająca myśl,że być może w tym momencie także spogląda w niebo i podobnie jak ja szepce,że tak bardzo mu zimno,ale jeszcze mocniej tęskni.

Jeśli ktoś za Tobą tęskni to... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Jeśli ktoś za Tobą tęskni to znaczy, że musieliście przeżyć razem kilka wspaniałych chwil. Wymieniliście się uśmiechami, spojrzeniami i być może sercami.

Cholernie tego potrzebuje  tej całej... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Cholernie tego potrzebuje, tej całej czułości, pragnę ją poczuć, teraz, natychmiast, zaraz zwariuje.

Najgorsze uczucie? Gdy wiesz  że... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Najgorsze uczucie? Gdy wiesz, że jemu już nie zależy, a mimo wszystko, wciąż masz nadzieje, że napisze.

Pomyśl o mnie przed zaśnięciem... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Pomyśl o mnie przed zaśnięciem, proszę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV