głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Zabawne że w jednej osobie może znajdować się wszystko to co daje Ci szczęście. Noszę w sobie tyle skrywanego bólu o którym nikt nigdy nie słyszał że jest mi co

eldoo

eldoo.moblo.pl
Zabawne że w jednej osobie może znajdować się wszystko to co daje Ci szczęście.
Zabawne że w jednej osobie może... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Zabawne że w jednej osobie może znajdować się wszystko to co daje Ci szczęście.

Noszę w sobie tyle skrywanego bólu... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Noszę w sobie tyle skrywanego bólu, o którym nikt nigdy nie słyszał, że jest mi coraz ciężej oddychać. Brakuje mi tchu, nie mam siły iść naprzód z tym bagażem, który jest tak okrutnie przytłaczający, że nie pozwala mojemu ciału nabrać powietrza, które rozprowadzi we mnie życie. Bo oddycham skażonym powietrzem, pełno tu brudu, bakterii, żałości, pyłu, rozpaczy i smutku. I szukam pomocy, i rozgrzeszenia, i chcę przestać widzieć coś, czego nie ma, i nie chcę cierpieć przez coś, co nie zadaje bólu. I chcę żyć, nie istniejąc.

Tak naprawdę nie potrzebujesz kogoś... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Tak naprawdę nie potrzebujesz kogoś, kto cię dopełni, tylko kogoś, kto w pełni cię zaakceptuje.

Nie pozwól by przeszłość... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Nie pozwól by przeszłość niszczyła Ci przyszłość.

Widzę Twój wzrok  kiedy myślisz... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Widzę Twój wzrok, kiedy myślisz że nie patrzę, wciąż coś do mnie czujesz kotku.

Dobrze wiedzieć  że jest paru... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Dobrze wiedzieć, że jest paru takich "innych", dla których znaczysz więcej.

Mam swój mały świat. Swoich ludzi.... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Mam swój mały świat. Swoich ludzi. Swój styl. Jestem inna. Wyjątkowa. Wyróżniam się na tle codziennej szarości

Zaskakuje mnie pozytywnie co raz... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Zaskakuje mnie pozytywnie co raz bardziej, czuję że będę w stanie pokochać.

Przegrywasz walkę  jedną  potem... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Przegrywasz walkę, jedną, potem drugą, z czasem na twoim koncie zapisuje się coraz więcej porażek. Jesteś wiecznie przegrany, nie umiesz zgromadzić w sobie na tyle sił, by zwyciężyć chociażby w lekkiej potyczce.Przegrywasz i przegrywasz.I nie masz już ani jednego pomysłu na siebie i na innych. Jesteś tylko małym żołnierzykiem, któremu coraz trudniej utrzymać w ręku miecz. Nadchodzi kolejna bitwa, ta jest ważna, najważniejsza, to od niej zależy twoje być albo nie być. Walczysz, czasem szala zwycięstwa przechyla się na twoją stronę, potem znów jesteś na dnie, ale tym razem nie poddajesz się po pierwszym upadku, walczysz do upadłego, umierasz. W końcu umarłeś, wygrałeś swoją bitwę, już nie musisz magazynować broni, nie musisz wylewać krwi. Niczego nie musisz, bo wygrałeś. Jesteś wolny, możesz wszystko. Nie możesz tylko żyć. Ale przecież, ty nigdy nie żyłeś.

Noc jest dla mnie najcudowniejszą... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Noc jest dla mnie najcudowniejszą porą dnia. Tylko wtedy ,gdy zamykam oczy oddaje się wyobraźni ,która mnie dogłębnie pożera. I nagle przychodzisz, i nagle jesteś. Czuje Twoją delikatną skórę pod opuszkami swoich palców, malonową woń wypełniającą moje nozdrza i ten cudowny szept. Szept, który słyszę nawet teraz, gdy mocno się skupię. W tej ciszy ,która nas otula możemy trwać, bez strachu, bez lęku czy czarnych myśli. Jesteśmy tylko my. Gdy już zasnę, śnię najpiękniejsze ze snów. Przeżywamy kolejno nowe przygody, kłótnie, problemy ale też najpiękniejszą miłość która mogła się kiedykolwiek zdarzyć. Nie chce by to zaczęło się rozmazywać, nie chce pamiętać ,że po tym cudownym śnie, przez moje powieki przebiją się pierwsze promienie słońca, które skutecznie mnie zbudzą a ja będę musiała trwać czekając na noc ,by znów Cię poczuć. Mimo wszystko, nie wyobrażam sobie lepszego początku dnia niż po nocy spędzonej z Tobą. Nie umiem już być bez Ciebie. Tak bardzo Cię kocham..

Pamiętasz mój dotyk kiedy... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Pamiętasz mój dotyk kiedy trzymaliśmy się za ręce, smak moich ust kiedy zachłannie łączyły się z Twoimi, mój wzrok który skierowany był tylko i wyłącznie dla Ciebie, nasze przyspieszone oddechy i szybkie bicie serc ? Bo ja pamiętam doskonale i cholernie tęsknię przez co ciężko mi uwierzyć, że tak po prostu nie pamiętasz.

Nazywał mnie Szczęściem. w jego... teksty

eldoo dodano: 8 grudnia 2012

Nazywał mnie Szczęściem. w jego życiu właśnie tak miałam na imię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV