głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Przyjaciel to ten który poświęci dla Twoich łez swój uśmiech. Kiedy przyjaciel idzie z Tobą każda droga wydaje się krótka. Cały świat jest rządzony siłą naszych

eldoo

eldoo.moblo.pl
Przyjaciel to ten który poświęci dla Twoich łez swój uśmiech.
Przyjaciel to ten  który poświęci... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Przyjaciel to ten, który poświęci dla Twoich łez swój uśmiech.

Kiedy przyjaciel idzie z Tobą... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Kiedy przyjaciel idzie z Tobą, każda droga wydaje się krótka.

Cały świat jest rządzony siłą... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Cały świat jest rządzony siłą naszych myśli. Jeśli czegoś w myślach mocno pragniemy, to staje się to rzeczywiste, dzieje się.

Wpatruję się w Jego oczy i widzę... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Wpatruję się w Jego oczy i widzę, że coś Go trapi. Zawsze wypatrzę nieudolność składania myśli i zawahanie gestów poprzez zwykłe przymknięcie powiek, ruch kącików ust, drgnięcie powieki i dygot palców, Jego specyfika. Przybliżam się do Niego i opieram plecami o Jego klatkę piersiową czując splot rąk na swoich żebrach i delikatny oddech na karku, jakby niespokojny. Cisza, zaledwie słyszalne mocniejsze wdechy i szarpnięcia serca, brak słów z ust i ukojenia,panujący niepokój.'Martwię się.Nie.Ja się boję. Boję tego, że świat Nas złamie. Że któreś z Naszej dwójki zdusi to w sobie i postanowi odejść. Że już przestanę być dla Ciebie ważny.Tego się boję, po raz pierwszy boję.'-wyszeptał, a zacisk pięści uświadomił mi, jak bardzo Go to boli, gdy milcząc obok siebie nie jesteśmy pewni, czy tak być powinno,czy los postawił na Nas,czy chce Nam to wszystko odebrać przez głupi niefart.Zniszczyć Nas, każdego z osobna,jedno bardziej niż drugie - złamać dwa serca w pojęciu, jedność jako znaczenie dusz.

Nie wymagaj ode mnie zbyt dużo.... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Nie wymagaj ode mnie zbyt dużo. Przecież nie mam w sobie już tylu sił. Nie wiem ile nadziei mi zostało, nie wiem ile razy jeszcze uda mi się oszukać własną duszę. Bo wygrywam, ale nie cieszę się ze zwycięstwa. Nie wiem co robić, nie mogę obudzić się z tego okropnego snu, nie potrafię kolejny raz krzyczeć, tylko milczę. Nie mówię, nie myślę, nie żyję. Niech ktoś mi pomoże, niech ktoś mnie naprawi, niech to wszystko odejdzie, niech przestanie boleć. Błagam, potrzebuję teraz kogoś, muszę mieć dla kogo żyć, bo na mnie już mi nie zależy. Proszę, nie odchodź, bo z Tobą odejdzie wszystko.

Patrze w twoje oczy  przyciągam cię... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Patrze w twoje oczy, przyciągam cię do siebie i przytulam, powoli całując. A ty pytasz się co chce w zamian, odpowiadam "nic, przecież cię kocham".

Witam Cię w Polsce  ludzie cię tu... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Witam Cię w Polsce, ludzie cię tu zabiją za forsę, wbiją ci w plecy nóż, wcześniej częstując cię tortem, częstują kielonkiem, tradycyjną zagryzką tu żeby popić wódkę czasem kupuje się piwko.

Takie tam brązowe oczy  takie tam... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Takie tam brązowe oczy, takie tam niesamowite usta, taka tam miłość życia.

Odnaleźć sens w czymś  co tak... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Odnaleźć sens w czymś, co tak naprawdę nie ma sensu. Żadnego.

Ciebie odnajdę nawet w ciemności.... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Ciebie odnajdę nawet w ciemności. Nie po omacku. Sercem.

Za co ich uwielbiam? Za to  że gdy... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Za co ich uwielbiam? Za to, że gdy przychodzę do szkoły w fatalnym nastroju nie mija jedna lekcja, a ja juz płacze ze śmiechu.

Może i czasem się kłócimy  może... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość, ale ważne że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet jeśli się mylimy, że to już koniec. Zawsze, ale to zawsze tęsknimy. Załujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV