głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Nie wymagaj ode mnie zbyt dużo. Przecież nie mam w sobie już tylu sił. Nie wiem ile nadziei mi zostało nie wiem ile razy jeszcze uda mi się oszukać własną duszę

eldoo

eldoo.moblo.pl
Nie wymagaj ode mnie zbyt dużo. Przecież nie mam w sobie już tylu sił. Nie wiem ile nadziei mi zostało nie wiem ile razy jeszcze uda mi się oszukać własną duszę. Bo wygr
Nie wymagaj ode mnie zbyt dużo.... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Nie wymagaj ode mnie zbyt dużo. Przecież nie mam w sobie już tylu sił. Nie wiem ile nadziei mi zostało, nie wiem ile razy jeszcze uda mi się oszukać własną duszę. Bo wygrywam, ale nie cieszę się ze zwycięstwa. Nie wiem co robić, nie mogę obudzić się z tego okropnego snu, nie potrafię kolejny raz krzyczeć, tylko milczę. Nie mówię, nie myślę, nie żyję. Niech ktoś mi pomoże, niech ktoś mnie naprawi, niech to wszystko odejdzie, niech przestanie boleć. Błagam, potrzebuję teraz kogoś, muszę mieć dla kogo żyć, bo na mnie już mi nie zależy. Proszę, nie odchodź, bo z Tobą odejdzie wszystko.

Patrze w twoje oczy  przyciągam cię... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Patrze w twoje oczy, przyciągam cię do siebie i przytulam, powoli całując. A ty pytasz się co chce w zamian, odpowiadam "nic, przecież cię kocham".

Witam Cię w Polsce  ludzie cię tu... teksty

eldoo dodano: 16 grudnia 2012

Witam Cię w Polsce, ludzie cię tu zabiją za forsę, wbiją ci w plecy nóż, wcześniej częstując cię tortem, częstują kielonkiem, tradycyjną zagryzką tu żeby popić wódkę czasem kupuje się piwko.

Takie tam brązowe oczy  takie tam... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Takie tam brązowe oczy, takie tam niesamowite usta, taka tam miłość życia.

Odnaleźć sens w czymś  co tak... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Odnaleźć sens w czymś, co tak naprawdę nie ma sensu. Żadnego.

Ciebie odnajdę nawet w ciemności.... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Ciebie odnajdę nawet w ciemności. Nie po omacku. Sercem.

Za co ich uwielbiam? Za to  że gdy... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Za co ich uwielbiam? Za to, że gdy przychodzę do szkoły w fatalnym nastroju nie mija jedna lekcja, a ja juz płacze ze śmiechu.

Może i czasem się kłócimy  może... teksty

eldoo dodano: 14 grudnia 2012

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość, ale ważne że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet jeśli się mylimy, że to już koniec. Zawsze, ale to zawsze tęsknimy. Załujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia miałoby Cię zabraknąć.

Są osoby dla  których będę się... teksty

eldoo dodano: 12 grudnia 2012

Są osoby dla, których będę się uśmiechać mimo łez w oczach.

Kiedy jest się z kimś przez całe... teksty

eldoo dodano: 12 grudnia 2012

Kiedy jest się z kimś przez całe życie, nie można sobie wyobrazić dalszego życia na świecie, w którym tej osoby zabraknie.

A może jestem zazdrosna  bo... teksty

eldoo dodano: 12 grudnia 2012

A może jestem zazdrosna, bo zwyczajnie dajesz mi ku temu powody?

Momentami sama zastanawiam się... teksty

eldoo dodano: 12 grudnia 2012

Momentami sama zastanawiam się dlaczego tak jest, stawiając przed sobą tysiące pytań, na które jeszcze nigdy nie zdołałam sobie odpowiedzieć. Zaprzątam myśli, dodając do nich następne tak sprzeczne jak zawsze ot tak mając nadzieję, że to coś da. Mogę w ciszy godzinami siedzieć na łóżku próbując zrozumieć sens tego jak jest. Mogę łamać granice możliwości zarazem stawiając kolejne jeszcze mocniejsze bariery rzeczywistości. Mogę wiele, ale właśnie tego czego pragnę najbardziej, po prostu nie potrafię. Nie potrafię znaleźć tego sensu. Nie potrafię zrozumieć najmniejszych ze szczegółów, paru cech ludzkich i niezliczonej ilości uczuć. Nie potrafię zrozumieć życia, a może zwyczajnie już nie chcę go rozumieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV