głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Lubię być sama. Czasem potrzebuję myśleć słuchać. Potrzebuję popłakać w samotności. Nie trzeba wam widzieć moich łez uśmiech zadowoli was zapewne dużo bardziej

eldoo

eldoo.moblo.pl
Lubię być sama. Czasem potrzebuję myśleć słuchać. Potrzebuję popłakać w samotności. Nie trzeba wam widzieć moich łez uśmiech zadowoli was zapewne dużo bardziej niż t
Lubię być sama. Czasem potrzebuję... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Lubię być sama. Czasem potrzebuję myśleć, słuchać. Potrzebuję popłakać w samotności. Nie trzeba wam widzieć moich łez, uśmiech zadowoli was, zapewne, dużo bardziej niż te słone kropelki na moim policzku, ustach, poduszce. Nie bylibyście zadowoleni z moim łez, a ja czasem muszę płakać, po to, by umieć uśmiechnąć się, gdy nadejdzie taka potrzeba. Muszę być czasem sama, muszę trochę pochorować i poumierać. Ale nie musicie się o mnie martwić. Poza tym, jest ze mną całkiem dobrze.

Może i często się kłócimy. Może... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Może i często się kłócimy. Może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair. Może i nie raz przesadzamy. Może wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość. Ale ważne, że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet, jeśli myślimy, że to już koniec, zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia, miałoby Cię zabraknąć.

Przestań wymagać  lepiej zacznij... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Przestań wymagać, lepiej zacznij zauważać.

Czuję  że upadam psychicznie. Po... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Czuję, że upadam psychicznie. Po prostu już nie daję rady. Zadręczam się i za dużo myślę. Chcę by było lepiej. Codziennie staram się wyjść na prostą. Próbuję nie patrzeć mu w oczy, zmienić swoje ścieżki, zniknąć choćby na chwilę, ale nie potrafię. Mam przestać? Zastanawianie się, jak ruszyć tę machinę do przodu w niczym mi nie pomoże? Rozmowa z nim również? To powiedz mi, co zrobić żeby ogarnąć to chore serce. Chyba powinnam przestać istnieć albo zacząć od nowa na innej drodze. Powinnam czerpać z życia jak najwięcej i zostawić wszystko za sobą. Powinnam tak wiele, a nadal jestem tutaj i duszę się pragnieniami. Dlaczego? [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Zamknij oczy. Wyobraź sobie  że... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że wyliczasz każde uderzenia serca, bo wiesz, że zaraz będzie to ostatnie. Jaka jest Twoja ostatnia myśl?
Autor cytatu: skejter

Usiądź. Odetchnij. Zrób sobie... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Usiądź. Odetchnij. Zrób sobie rachunek sumienia. Nie! Nie jesteś bez winy, nie jesteś czysty - nikt nie jest. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś, weź się w garść. Nie patrz na innych, na to jacy są, co robią. Nie obwiniaj wszystkich dookoła za to jak jest i jakie jest Twoje życie. Ty masz na to największy wpływ. Pomyśl o tym jak zachowujesz się w stosunku do innych. Ile razy ich zraniłeś. Ile razy zganiałeś winę na innych, by wyjść z sytuacji z twarzą. Ile razy byłeś nie fair. Ile razy kłamałeś. Ile razy przekręcałeś coś by wyszło na Twoje. Zmień to. Zacznij okazywać innym szacunek, a gwarantuje, że odpłacą się tym samym. Przede wszystkim staraj się nikogo nie ranić, nie wiesz jak inni odbierają Twoje słowa i jak niektóre z najprostszych mogą pociąć serce. Zsumuj wszystkie porażki i postaraj się obrócić je w sukces. Co się nie da? Da się. Jeśli tylko chcesz. Ty. Tak właśnie, Ty.

Być może jeszcze kiedyś spotkamy... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Być może jeszcze kiedyś spotkamy się przypadkiem na ulicy, spojrzymy na siebie z uśmiechem i na nowo się poznamy.

pamiętam pierwsze nasze spotkanie... teksty

eldoo dodano: 7 kwietnia 2013

pamiętam pierwsze nasze spotkanie, pierwszą rozmowę na gadu-gadu, dzień w którym pierwszy raz się przytuliłyśmy, kiedy poszłyśmy na pierwszą sesję. pamiętam też jak pierwszy raz wszystko spierdoliłam. teraz chciałabym cofnąć czas, żeby było tak jak dawniej. chciałabym uratować naszą przyjaźń i być dalej kimś ważnym w Twoim życiu.

Nie lubie patrzeć jak Twój uśmiech... teksty

eldoo dodano: 7 kwietnia 2013

Nie lubie patrzeć jak Twój uśmiech zakrywa smutek przez moje słowa.

Nie lubię jak odchodzisz  ale wiem... teksty

eldoo dodano: 7 kwietnia 2013

Nie lubię jak odchodzisz, ale wiem, że wrócisz.

JESZCZE DWIE GODZINY   RESOVIA :D teksty

eldoo dodano: 7 kwietnia 2013

JESZCZE DWIE GODZINY - RESOVIA :D

Przyznam   nie kocham go  ale ma w... teksty

eldoo dodano: 5 kwietnia 2013

Przyznam - nie kocham go, ale ma w sobie coś takiego, co pociąga mnie tak, że sama nie potrafię tego zrozumieć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV