głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Być może jeszcze kiedyś spotkamy się przypadkiem na ulicy spojrzymy na siebie z uśmiechem i na nowo się poznamy. pamiętam pierwsze nasze spotkanie pierwszą rozm

eldoo

eldoo.moblo.pl
Być może jeszcze kiedyś spotkamy się przypadkiem na ulicy spojrzymy na siebie z uśmiechem i na nowo się poznamy.
Być może jeszcze kiedyś spotkamy... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Być może jeszcze kiedyś spotkamy się przypadkiem na ulicy, spojrzymy na siebie z uśmiechem i na nowo się poznamy.

pamiętam pierwsze nasze spotkanie... teksty

eldoo dodano: 7 kwietnia 2013

pamiętam pierwsze nasze spotkanie, pierwszą rozmowę na gadu-gadu, dzień w którym pierwszy raz się przytuliłyśmy, kiedy poszłyśmy na pierwszą sesję. pamiętam też jak pierwszy raz wszystko spierdoliłam. teraz chciałabym cofnąć czas, żeby było tak jak dawniej. chciałabym uratować naszą przyjaźń i być dalej kimś ważnym w Twoim życiu.

Nie lubie patrzeć jak Twój uśmiech... teksty

eldoo dodano: 7 kwietnia 2013

Nie lubie patrzeć jak Twój uśmiech zakrywa smutek przez moje słowa.

Nie lubię jak odchodzisz  ale wiem... teksty

eldoo dodano: 7 kwietnia 2013

Nie lubię jak odchodzisz, ale wiem, że wrócisz.

JESZCZE DWIE GODZINY   RESOVIA :D teksty

eldoo dodano: 7 kwietnia 2013

JESZCZE DWIE GODZINY - RESOVIA :D

Przyznam   nie kocham go  ale ma w... teksty

eldoo dodano: 5 kwietnia 2013

Przyznam - nie kocham go, ale ma w sobie coś takiego, co pociąga mnie tak, że sama nie potrafię tego zrozumieć.

Łzami pokazuję jak bardzo sobie nie... teksty

eldoo dodano: 2 kwietnia 2013

Łzami pokazuję jak bardzo sobie nie radze, jak cholernie nie rozumiem tego co się wokół dzieje.

Jestem typem który głośno i dużo... teksty

eldoo dodano: 2 kwietnia 2013

Jestem typem,który głośno i dużo klnie,ale cicho i powoli wprost do ucha wyznaje uczucia.Jestem typem,który kupuje kwiaty,gdy coś zepsuje,ale i zrobi najlepsze śniadanie do łóżka.Jestem typem,który często traci kontrolę i wdaje się z bójki,ale nigdy nie uderzy kobiety.Jestem typem,który lubi niebezpieczne akcje,ale swojej kobiecie zapewnia stuprocentowe bezpieczeństwo.Jestem typem,który jest uparty,ale za słodką minę i buziaka ugnie się cholernie szybko.Jestem typem,który jest bardzo zboczony,ale potrafi czekać.Jestem typem,który otacza się sporą ilością ludzi,ale nigdy nie dopuści się zdrady.Jestem typem,który ma dużo pasji,ale kobieta jest najważniejszą z nich.Jestem typem,który nie ubiera się jak model,ale przejdzie ze swoją kobieta pół miasta by miała swoją wymarzoną sukienkę.Jestem denerwujący,mam głupie miny,lubie gryzć i robić malinki.Często upadam i się śmieje.Lubie kpić,drwić i szydzić.Nie jestem idealny,ale swojej kobiecie dam więcej niż sam mam.
Autor cytatu: skejter

Przecież to prawda. Drugi człowiek... teksty

eldoo dodano: 2 kwietnia 2013

Przecież to prawda. Drugi człowiek staje się szczęściem drugiego, staje się niezastapionym elementem w środku. Pod rzebrami skrywa się jego miejsce. On uczy Cię odpowiednio brać powietrze, uczy że tęsknota jest wynagradzana. Rozum może krzyczeć, ale serce i tak je zagłuszy. Przecież kocha i jest kochane, po co to odbierać? To co druga osoba Ci daje płynie w Twojej aorcie. w całym Twoim ciele . Uśmiechem rozjaśniasz każde pomieszczenie, cierpisz gdy go nie widzisz, radujesz się gdy go czujesz blisko siebie. Miłośc jest zapewnieniem, które mówi kocham Cie i nigdy nie zostawię.

Po prostu za mało spałam  jestem... teksty

eldoo dodano: 2 kwietnia 2013

Po prostu za mało spałam, jestem tylko zmęczona. To nic takiego, za chwilę poczuję się lepiej. Muszę tylko trochę odpocząć, bo zbyt wiele myśli przebiega przez moją głowę. Muszę odetchnąć i pozwolić sobie żyć na nowo. Za mało spałam, tylko tyle. To jedynie bezsenność, to myśli, to brak snu. Nie powinnam nie spać tak długo, nie powinnam tyle myśleć

Potrzebuję zapewnień  że nadal... teksty

eldoo dodano: 2 kwietnia 2013

Potrzebuję zapewnień, że nadal, że od zawsze i na zawsze. Musisz mnie mocno przytulać i przypominać, bo momentami zapominam, że mnie kochasz.

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

eldoo dodano: 2 kwietnia 2013

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już "ja" lecz "my", liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim o s t a t n i ą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV