głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo koro teraz jest tak bardzo źle to potem może być już tylko lepiej. Żyję dla tych chwil. Niech się wszystko wali ale między nami musi być dobrze. To jest podstaw

eldoo

eldoo.moblo.pl
koro teraz jest tak bardzo źle to potem może być już tylko lepiej. Żyję dla tych chwil.
koro teraz jest tak bardzo źle  to... teksty

eldoo dodano: 14 kwietnia 2013

koro teraz jest tak bardzo źle, to potem może być już tylko lepiej. Żyję dla tych chwil.

Niech się wszystko wali  ale między... teksty

eldoo dodano: 14 kwietnia 2013

Niech się wszystko wali, ale między nami musi być dobrze. To jest podstawa mojego funkcjonowania, bo tylko nasze wspólne szczęście pozwala mi trwać i radzić sobie ze wszystkim.

Poznaliśmy się przypadkiem.... teksty

eldoo dodano: 14 kwietnia 2013

Poznaliśmy się przypadkiem. Nieznany głos w słuchawce, nie mogłem się oderwać, chciałem poznać cię dokładniej. Wziąłem cię na wakacje, ja i ty, plaża, słońce, woda, wiatr i jeden rytm i miliardy połączeń. Tak zostaliśmy razem na zawsze. — Ostr & Hades

I lubię nawet tęsknić za Tobą  bo... teksty

eldoo dodano: 11 kwietnia 2013

I lubię nawet tęsknić za Tobą, bo to kolejna czynność, w której uczestniczysz ze mną.

Może czas coś zmienić w swoim... teksty

eldoo dodano: 11 kwietnia 2013

Może czas coś zmienić w swoim życiu ? To wszystko staje się już chorobliwie nudne, paradoksalnie beznadziejne.

Tylko ty  tylko ja  tylko my  cały... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Tylko ty, tylko ja, tylko my, cały świat.

Lubię być sama. Czasem potrzebuję... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Lubię być sama. Czasem potrzebuję myśleć, słuchać. Potrzebuję popłakać w samotności. Nie trzeba wam widzieć moich łez, uśmiech zadowoli was, zapewne, dużo bardziej niż te słone kropelki na moim policzku, ustach, poduszce. Nie bylibyście zadowoleni z moim łez, a ja czasem muszę płakać, po to, by umieć uśmiechnąć się, gdy nadejdzie taka potrzeba. Muszę być czasem sama, muszę trochę pochorować i poumierać. Ale nie musicie się o mnie martwić. Poza tym, jest ze mną całkiem dobrze.

Może i często się kłócimy. Może... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Może i często się kłócimy. Może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair. Może i nie raz przesadzamy. Może wytykamy sobie za dużo wad, może i czasem mamy siebie dość. Ale ważne, że wiemy ile dla siebie znaczymy. Bo nawet, jeśli myślimy, że to już koniec, zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy i kochamy... I nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia, miałoby Cię zabraknąć.

Przestań wymagać  lepiej zacznij... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Przestań wymagać, lepiej zacznij zauważać.

Czuję  że upadam psychicznie. Po... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Czuję, że upadam psychicznie. Po prostu już nie daję rady. Zadręczam się i za dużo myślę. Chcę by było lepiej. Codziennie staram się wyjść na prostą. Próbuję nie patrzeć mu w oczy, zmienić swoje ścieżki, zniknąć choćby na chwilę, ale nie potrafię. Mam przestać? Zastanawianie się, jak ruszyć tę machinę do przodu w niczym mi nie pomoże? Rozmowa z nim również? To powiedz mi, co zrobić żeby ogarnąć to chore serce. Chyba powinnam przestać istnieć albo zacząć od nowa na innej drodze. Powinnam czerpać z życia jak najwięcej i zostawić wszystko za sobą. Powinnam tak wiele, a nadal jestem tutaj i duszę się pragnieniami. Dlaczego? [ yezoo ]
Autor cytatu: yezoo

Zamknij oczy. Wyobraź sobie  że... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Zamknij oczy. Wyobraź sobie, że wyliczasz każde uderzenia serca, bo wiesz, że zaraz będzie to ostatnie. Jaka jest Twoja ostatnia myśl?
Autor cytatu: skejter

Usiądź. Odetchnij. Zrób sobie... teksty

eldoo dodano: 10 kwietnia 2013

Usiądź. Odetchnij. Zrób sobie rachunek sumienia. Nie! Nie jesteś bez winy, nie jesteś czysty - nikt nie jest. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś, weź się w garść. Nie patrz na innych, na to jacy są, co robią. Nie obwiniaj wszystkich dookoła za to jak jest i jakie jest Twoje życie. Ty masz na to największy wpływ. Pomyśl o tym jak zachowujesz się w stosunku do innych. Ile razy ich zraniłeś. Ile razy zganiałeś winę na innych, by wyjść z sytuacji z twarzą. Ile razy byłeś nie fair. Ile razy kłamałeś. Ile razy przekręcałeś coś by wyszło na Twoje. Zmień to. Zacznij okazywać innym szacunek, a gwarantuje, że odpłacą się tym samym. Przede wszystkim staraj się nikogo nie ranić, nie wiesz jak inni odbierają Twoje słowa i jak niektóre z najprostszych mogą pociąć serce. Zsumuj wszystkie porażki i postaraj się obrócić je w sukces. Co się nie da? Da się. Jeśli tylko chcesz. Ty. Tak właśnie, Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV