głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Cholerne pierdolone uczucie! Nienawidzę mieć przeczuć. Zazwyczaj są złe. I zazwyczaj się sprawdzają. I błagam żeby chociaż raz była to moja wyobraźnia. Wybujała

eldoo

eldoo.moblo.pl
Cholerne pierdolone uczucie! Nienawidzę mieć przeczuć. Zazwyczaj są złe. I zazwyczaj się sprawdzają. I błagam żeby chociaż raz była to moja wyobraźnia. Wybujała wyobr
Cholerne pierdolone uczucie!... teksty

eldoo dodano: 2 maja 2013

Cholerne pierdolone uczucie! Nienawidzę mieć przeczuć. Zazwyczaj są złe. I zazwyczaj się sprawdzają. I błagam, żeby chociaż raz była to moja wyobraźnia. Wybujała wyobraźnia. Błagam.
Autor cytatu: niekoffana

wszystkiego czego sobie życzysz  twórz daleej :   teksty eldoo dodał komentarz: wszystkiego czego sobie życzysz, twórz daleej :** do wpisu 2 maja 2013
Silna dziewczyna to taka która może... teksty

eldoo dodano: 2 maja 2013

Silna dziewczyna to taka która może płakać przed snem i obudzić się rano z uśmiechem na twarzy.

Przychodzisz czasem do mnie we śnie. teksty

eldoo dodano: 1 maja 2013

Przychodzisz czasem do mnie we śnie.

Przychodzi dzień kiedy dochodzi do... teksty

eldoo dodano: 1 maja 2013

Przychodzi dzień kiedy dochodzi do nas, że pomimo upływu miesięcy, czasem nawet lat wciąż czujemy coś do osoby której już nie ma. Kiedy nachodzi cię myśl o tej osobie znika dosłownie wszystko co aktualnie jest dla ciebie najważniejsze. Pierwsza prawdziwa miłość. Żałosne? Do końca byłaś pewna, że to tylko zwykłe zauroczenie, ale.. Kiedy znów, całkiem przypadkowo, widzisz tą osobą coś się z tobą dzieję. Ręce drżą, nogi uginają się, a serce? Serce doznaje znów nagły atak. W tym momencie nie wiemy co zrobić. Przecież wy się już nie znacie, nie rozmawiacie, nie dotykacie, nie kochacie się...chyba.
Autor cytatu: kinia10107

Wiesz czym kiedyś było dla mnie... teksty

eldoo dodano: 1 maja 2013

Wiesz czym kiedyś było dla mnie życie? To była masa uczuć, połączona z ludzką miłością, przyjaźnią, szacunkiem i zaufaniem. To były pewne wartości, które często dostawałam od wielu osób. Sprawiały, że mogłam poczuć, że żyję. Nie musiałam się wtedy przejmować niczym. Problemy i kłopoty nie miały dla mnie wtedy żadnego znaczenia. Świat, ludzie, to co się wokół działo? Było czymś prostym, czymś co się dało łatwo rozgryźć. Zawsze mogłam wtedy stosować na innych swoje sztuczki, przekonywać każdego do swojej racji i dzięki temu czułam się bezpiecznie. Ludzie nie widzieli we mnie czegoś złego, co mnie od nich oddalało, a wręcz przeciwnie. Każdy dostrzegał moją wartość, wiedział co znaczy dla mnie poświęcenie względem drugiej osoby. Nikt nie chciał mnie wtedy zniszczyć, a dziś? Wiele rzeczy się zmieniło, wiele osób odeszło. Zmieniłam się ja... Zmienił się mój charakter i pogląd na świat. Nie ma już tamtego życia. Nie ma przeszłości, odeszła razem z moim natchnieniem.
Autor cytatu: remember_

Nie jestem idealna i nigdy nie... teksty

eldoo dodano: 30 kwietnia 2013

Nie jestem idealna i nigdy nie będę. Sam doskonale o tym wiesz, ale też możesz mieć świadomość, że nie należę do tej grupy dziewczyn, która chce tylko jednego. Nie jestem tą szmatą, która lata za każdym facetem by poczuć pewne dowartościowanie siebie i własnego ciała. Nie obchodzą mnie szybkie randki podczas, których może zdarzyć się niespodzianka, która uziemi człowieka na całe życie.Nie należę również do tych pustych, wytapetowanych dziewczyn, które poza masą kosmetyków, nie posiadają nic więcej w głowie. Ja wolę być sobą. Wolę być zwykłą dziewczyną, która ma pewien charakter, który ujawnia tylko dla wybranych. Wolę chodzić z delikatnym makijażem i nie zamartwiać się, czy za chwilę nie będę musiała lecieć do drogerii bo skończy mi się pokład bądź puder. Mnie to nie kręci. Wolę mieć swój własny styl, którego mi nikt nie odbierze. Wolę być sobą, bo znam swoją wartość i w przeciwieństwie do innych wiem, jak mogę cenić siebie, swoje ciało oraz życie.
Autor cytatu: remember_

Ten moment w którym nie chcesz... teksty

eldoo dodano: 30 kwietnia 2013

Ten moment w którym nie chcesz płakać i próbujesz przełknąć ślinę, zamykając oczy ale ma to zbyt gorzki smak i łzy bezwiednie spływają ci po policzkach.
Autor cytatu: niekoffana

Nie miej nawet przez sekundę... teksty

eldoo dodano: 30 kwietnia 2013

Nie miej nawet przez sekundę żadnych wątpliwości, czy tęsknię.

Odpycham go od siebie  chociaż chcę... teksty

eldoo dodano: 29 kwietnia 2013

Odpycham go od siebie, chociaż chcę żeby był bliżej.

Dziwne uczucie  kiedy nie kochasz... teksty

eldoo dodano: 29 kwietnia 2013

Dziwne uczucie, kiedy nie kochasz kogoś na tyle mocno żeby z nim być, ale na tyle by być o niego cholernie zazdrosnym.

Największym szczęściem dla mnie... teksty

eldoo dodano: 29 kwietnia 2013

Największym szczęściem dla mnie jest świadomość, że jesteś szczęśliwy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV