głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
eldoo Świat podobno jest taki wielki a ja mój mogę objąć ramionami.. Czasami po prostu musisz odpuścić. Nie dlatego że Ci nie zależy ale dlatego że w pewnym momencie

eldoo

eldoo.moblo.pl
Świat podobno jest taki wielki a ja mój mogę objąć ramionami..
Świat podobno jest taki wielki a ja... teksty

eldoo dodano: 5 maja 2013

Świat podobno jest taki wielki,a ja mój mogę objąć ramionami..

Czasami po prostu musisz odpuścić.... teksty

eldoo dodano: 4 maja 2013

Czasami po prostu musisz odpuścić. Nie dlatego, że Ci nie zależy, ale dlatego, że w pewnym momencie duma powinna być najważniejsza, bo potem tylko ona Ci zostaję. Musisz rozkurczyć palce i puścić coś, co do tej pory tak mocno próbowałaś utrzymać. Nie zapomnisz, ale łzy będą kapać z wysoko podniesionych policzków, spadając zaraz u Twoich dziesięcio-centrymetrowych szpilek. Serce od razu Ci się nie zrośnie, ale za jakiś czas spojrzysz w przeszłość i pomyślisz, że straciłaś wszystko, ale nigdy nie straciłaś poczucia własnej wartości.

I tylko twój uśmiech pcha mnie do... teksty

eldoo dodano: 4 maja 2013

I tylko twój uśmiech pcha mnie do przodu.

To coś więcej niż miłość. To... teksty

eldoo dodano: 4 maja 2013

To coś więcej niż miłość. To uzależnienie.

Jedno kłamstwo i tracisz wszystko. teksty

eldoo dodano: 3 maja 2013

Jedno kłamstwo i tracisz wszystko.

Ocieram łzy z jej policzka i sam... teksty

eldoo dodano: 3 maja 2013

Ocieram łzy z jej policzka i sam walczę ze słabością, która próbuje wywalczyć miejsce w mojej duszy. Nie mogę pokazać jej, że też cierpię, nie mogę dać po sobie poznać, że ta sytuacja mnie złamała. Właśnie teraz muszę być silny, dla Niej. Muszę pokazać jej, że się Nią zaopiekuję, że jest przy mnie bezpieczna i nic złego się jej nie stanie. Ocieram jej łzy i całuję policzek, wtulam ją w swoje ramiona i pragnę by trwała w nich tak zawsze. Mówię jej, że będzie dobrze, że wszystko się jeszcze ułoży mimo tego co teraz się dzieje. Jeszcze niedawno w to nie wierzyłem, lecz dziś muszę. Muszę w to wierzyć jak w nic innego. Nie mogę jej zawieść kolejny raz, muszę być jej ostoją, w której będzie mogła się schronić gdy nadejdą kolejne złe dni.

Siedzę i tworzę historie  które... teksty

eldoo dodano: 3 maja 2013

Siedzę i tworzę historie, które nigdy nie będą miały miejsca w realnym świecie. Dlaczego? Bo chciałabym żeby mój fantastyczny świat się urzeczywistnił? Żeby za chwilę On stanął w moich drzwiach, uśmiechnął się i przytulił? Wymyśliłam już wszystko. Znam czas i miejsce. Wiem co odpowie mi w danej chwili, bo idealnie dopracowałam dialogi. Gdy zamknę oczy, widzę w co będzie ubrany. Być może na wstępie zacznie się tłumaczyć, dlaczego mnie unikał albo od razu powie, że kocha i bez względu na wszystko pocałuje. Udoskonaliłam już każdy najdrobniejszy szczegół. A teraz siedzę w swej naiwności i czekam.

Nie mogę wybaczyć sama sobie  że... teksty

eldoo dodano: 3 maja 2013

Nie mogę wybaczyć sama sobie, że jestem taka słaba.

Co jest piękniejszego na świecie... teksty

eldoo dodano: 2 maja 2013

Co jest piękniejszego na świecie, niż siedzieć przy otwartym oknie i patrzeć na naturę, słuchać jak ptaki śpiewają, czuć słońce na ustach i mieć w ramionach kochanego chłopaka?

Tylko niektóre rzeczy biorę sobie... teksty

eldoo dodano: 2 maja 2013

Tylko niektóre rzeczy biorę sobie do serca. Ciebie na przykład wezmę.

To nie ważne  że teraz znowu coś... teksty

eldoo dodano: 2 maja 2013

To nie ważne, że teraz znowu coś się spieprzyło. Wiem, że w przyszłości będziemy na nowo przeżywać wspaniałe chwile tysiące razy. Ponownie będę słyszała Twój charakterystyczny śmiech, widziała Twoją twarz i okrywała się Twoimi ramionami. Znów będę mogła tonąć w Twoich oczach, przy mojej ulubionej komedii romantycznej, której tak bardzo nienawidzisz, ale tak bardzo mnie kochasz, że oglądasz ją ze mną w każdą sobotę. Po raz kolejny powrócę do tej chwili, w której Twoje wargi dotykały moje - o smaku maliny, pamiętasz? A najbardziej nie mogę się doczekać dotyku Twoich dłoni. Tego splotu, który dawał ogromne poczucie bezpieczeństwa, sprawiał, że Mój Świat stawał się kolorowy - a Ty byłeś Jego barwą.

Przepraszam za szczeniackie... teksty

eldoo dodano: 2 maja 2013

Przepraszam za szczeniackie zachowanie. Przepraszam za niepotrzebne nerwy. Przepraszam za upór i złość. Przepraszam za to, że czasem nie doceniałem, że Cię mam. Przepraszam za każdą ranę i złe słowo. Dziekuje za wiarę i nadzieję, którą mi dawałaś. Dziekuje za miłość, która wybuchała w naszych oczach. Dziekuje za chwile, których nigdy nie zapomnę. Dziekuje za uśmiech, który był częściej niż cień. Dziekuje za obecność w ciemne noce w trakcie dnia i w słoneczne dni przy księżycu. Dziekuje za kojący dotyk i czułe pocałunki. Dziekuje za inny świat wśród naszych złączonych dłoni. Kocham Cię za to, że jesteś jedyną osobą, która sprawiła, że oszalałem z miłości. Kocham Cię za to, że jeden Twój uśmiech uaktywnia kilkanaście moich. Kocham Cię za to, że nigdy nie znudzi mi się cisza wśród Twojego zapachu. Kocham Cię za to,że jesteś moją siłą.Kocham Cię za to,że oddałem Ci serce,a nie ukradłaś je,bo Ci się spodobało.Kocham Cię za to, że się nim zaopiekowałaś.Kocham Cię za to,że jesteś wszystkim.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV