głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dziewczyna_z_szraosci świat jest tak dziwny że momentami nie wiem co się dzieje zaraz potem zjawia się on.! hmm amfa dorośnij kochanie.! cz.3. postanowiła się upewnić że jej książę t

dziewczyna_z_szraosci

dziewczyna_z_szraosci.moblo.pl
świat jest tak dziwny że momentami nie wiem co się dzieje zaraz potem zjawia się on.!
świat jest tak dziwny że momentami... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 8 sierpnia 2011

świat jest tak dziwny że momentami nie wiem co się dzieje zaraz potem zjawia się on.!

hmm amfa   dorośnij kochanie.! teksty dziewczyna_z_szraosci dodał komentarz: hmm amfa - dorośnij kochanie.! do wpisu 5 sierpnia 2011
cz.3.  postanowiła się upewnić że... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 3 sierpnia 2011

cz.3. postanowiła się upewnić że jej książę trochę cierpi ale nie za mocno. napisała do kumpla swojego księcia, aby się wszystkiego dowiedzieć. odpisał jej. 5 gości nie znają ich książę ma złamany nos i ukruszone żebro. ma w chuj siniaków. ale nic mu nie będzie. księżniczka poczuła że postąpiła źle. lecz gdy sięgnęła po papierosa wszystkie takie myśli odpłynęły w dal. teraz wie że przyjaciele dotrzymali słowa. Książę pamięta o niej. A ona może spokojnie się położyć ze słuchawkami w uszach i słuchać swojego hip-hopu. !

cz.2.  rano czekały na nią 2 sms y.... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 3 sierpnia 2011

cz.2. rano czekały na nią 2 sms-y. pierwszy był od znajomych chwile po 2 napisali że załatwili sprawę. na jej twarzy pojawił się uśmiech. pomyślała w głębi tak książę załatwiony. odczytując kolejnego sms-a lekko się podłamała. był to sms od niego. czyli jednak nie zapomniał o niej. na twarzy pojawił się grymas bólu. napisał jej że nie zobaczą się szybko bo jakiś 5 gości go przekopało koło 2 w nocy. nie chciał aby jego księżniczka zobaczyła go w takim stanie. nie chciał jej powiedzieć dokładnie co się stało. Mimo że ona wiedziała co tamtej nocy się wydarzyło. zadzwoniła do tych 5 gości bo to z jej polecenia to się stało. spytała się czy uważali gdy przekopywali jej księcia żeby nic poważnego mu nie zrobić. teraz gdy wie że nie użyli całej siły. czuje się jakoś tak troszkę lepiej.

cz.1. jej książę z bajki nie był... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 3 sierpnia 2011

cz.1. jej książę z bajki nie był delikatnym chłopcem. swój wony czas spędzał na siłowni. twierdził że dla swojej księżniczki zrobi wszystko. powiedział jej że to dla niej ćwiczy by żaden dupek nie ruszył jej. przez to nie miał dla niej czasu. tak wielki książę woli towarzystwo kumpli na siłowni niż posiedzieć ze swoją księżniczką. w piątek postanowił się z wielkiej łaski z nią spotkać. potraktował ją tragicznie. ona załamana przepłakałam cały weekend. poniedziałek spędziła nawet dobrze. aby we wtorek udawać. ale nie dała rady. wieczorem wybuchła. pisała z kolegą wypłakując się w pluszowego misia. poczuła się beznadziejnie. obiecała sobie że już nigdy więcej tak się nie stanie. postanowiła również odegrać się na księciu z bajki. zadzwoniła do swoich znajomych. Księcia znała tak doskonale że wiedziała gdzie jest i co robi o każdej porze dnia i nocy. po krótkiej rozmowie z kolegami położyła się by zasnąć. poczuła jakieś dziwne ukucie.

kiedyś bardzo pragnęłam żyć z... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 8 lipca 2011

kiedyś bardzo pragnęłam żyć z tobą przy boku lecz teraz nauczyłam się żyć sama bez ciebie. nie chce żebyś mi w życiu musiał podawać lekarstwa. chce znikać abyś ty mógł być szczęśliwy .

oddając koszulkę oddaje swoje... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 8 lipca 2011

oddając koszulkę oddaje swoje marzenia. praca się idzie jebać więc marzenie moja tez ;/

chciała bym kiedyś popatrzeć w... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 6 czerwca 2011

chciała bym kiedyś popatrzeć w niebo widząc spadającą gwiazdę dostać sms od cb. skarbie widziałem spadającą gwiazdę pomyślałem o tobie. po czym zalać się łzami szczęścia.

kiedyś myślałam że zbędne... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 6 czerwca 2011

kiedyś myślałam że zbędne wszystko czego będę pragnąć a teraz już wiem że wpoiła mi to moja mam wręczając mi lizaka o który walczyłam do samego wyjścia ze sklepu.!

boje się że kiedyś obudzę się  i... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 7 maja 2011

boje się że kiedyś obudzę się i zobaczę białe ściany a obok Ciebie wtedy będę wiedzieć że właśnie umieram:(

jak mam walczyć o coś co raczej nie... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 12 kwietnia 2011

jak mam walczyć o coś co raczej nie wypali? proszę boga o szczęście dziś choć przez chwile byłam szczęśliwa. che by to nie trwało chwile lecz by było na dłużej.

zbliżają sie twoje urodziny. to... teksty

dziewczyna_z_szraosci dodano: 11 kwietnia 2011

zbliżają sie twoje urodziny. to były by już 16.;/ kurwa tak tęsknie. ale wiem że kiedyś się spotkamy.!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV