głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dziewczyna_z_szraosci

Noce. One są dobre do wszystkiego. Do rozmów do odpoczynku do wspominania do seksu do układania życia do wszystkiego. Nocami jest łatwiej znaleźć siebie. Odnaleźć duszę która gdzieś głęboko w ciele ukrywa się przed tym toksycznym światem.

memoirs dodano: 4 września 2016

Noce. One są dobre do wszystkiego. Do rozmów, do odpoczynku, do wspominania, do seksu, do układania życia, do wszystkiego. Nocami jest łatwiej znaleźć siebie. Odnaleźć duszę, która gdzieś głęboko w ciele ukrywa się przed tym toksycznym światem.

Nigdy nie ignoruj osoby która kocha i martwi się o Ciebie bo pewnego dnia możesz zrozumieć że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

memoirs dodano: 3 września 2016

Nigdy nie ignoruj osoby, która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

Żyjemy na Facebook'u. Śpimy z telefonem. Kochamy się na niby. Rozstajemy na zawsze.

memoirs dodano: 3 września 2016

Żyjemy na Facebook'u. Śpimy z telefonem. Kochamy się na niby. Rozstajemy na zawsze.

Wierzę że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie ... A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to aby jeszcze lepsze mogły powstać.

memoirs dodano: 3 września 2016

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyśmy mogli nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je kiedy wszystko jest dobrze. Wierzymy w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie (...) A czasami bywa tak że dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze a potem raz źle nikt już więcej mu nie zaufa.

memoirs dodano: 13 marca 2016

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. Ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze, a potem raz źle, nikt już więcej mu nie zaufa.

Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje przelotne krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni przesiedziane w jednym miejscu podczas których z góry już przeklinamy te następne które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko na opak na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego gdzie jesteśmy ale jeśli coś wymaga wysiłku to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem a pierwsze co robimy na jego każdy początek to przeklinamy to że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy a samych siebie traktujemy byle jak.

memoirs dodano: 13 luty 2016

Przede wszystkim zgadzamy się na bylejakość. Na byle jakie relacje, przelotne, krótkie znajomości zostawiające za sobą nic więcej, jak tylko niesmak po kolejnym rozczarowaniu. Na byle jakie dni, przesiedziane w jednym miejscu, podczas których, z góry już, przeklinamy te następne, które spędzimy dokładnie tak samo. Żyjemy na szybko, na opak, na ostatnią chwilę. Żyjemy na walizkach ze samym sobą. Nienawidzimy tego, gdzie jesteśmy, ale jeśli coś wymaga wysiłku, to automatycznie rezygnujemy. Chcemy być czymś więcej, a boimy się wyjść poza własne cztery ściany. Chcemy cieszyć się każdym dniem, a pierwsze, co robimy na jego każdy początek, to przeklinamy to, że się zaczął. Chcemy wielkich rzeczy, a samych siebie traktujemy byle jak.

całe moje życie misja Apollo wizja kosmos to nie biblia powiedziała mi jak wyjść na prostą klasy nie da Ci Montown unoszę się powoli do nieba jak concorde czas ucieka emocjom nie dogonisz ich nie do odtworzenia ciągłość....

gandi.ganda.x3 dodano: 8 stycznia 2016

całe moje życie misja Apollo,wizja kosmos, to nie biblia powiedziała mi jak wyjść na prostą, klasy nie da Ci Montown, unoszę się powoli do nieba jak concorde, czas ucieka emocjom, nie dogonisz ich,nie do odtworzenia ciągłość....

If a bitch trying to fuck with me that bitch better be fit :D

gandi.ganda.x3 dodano: 5 stycznia 2016

If a bitch trying to fuck with me that bitch better be fit :D

Zbyt wiele wiele widziały źrenice te  gdy od obłudy pękła skroń  Dlatego sam nadstawiasz kark wpierw.  Nim ujrzysz Ja kładę serce na dłoń

gandi.ganda.x3 dodano: 4 stycznia 2016

Zbyt wiele, wiele, widziały źrenice te gdy od obłudy pękła skroń Dlatego sam nadstawiasz kark, wpierw. Nim ujrzysz, Ja kładę serce na dłoń

Widzę światło nadziei na końcu drogi.  To nasza będzie puenta choć czas pęta nogi.  Spływam jak kropla smutku na brudnej twarzy.  Kto z nas za parę lat jeszcze się odważy marzyć? Widzę kochane serce i szczerą miłość. Opuszczę zło jakby go nigdy nie było.

gandi.ganda.x3 dodano: 4 stycznia 2016

Widzę światło nadziei na końcu drogi. To nasza będzie puenta, choć czas pęta nogi. Spływam jak kropla smutku na brudnej twarzy. Kto z nas za parę lat jeszcze się odważy marzyć? Widzę kochane serce i szczerą miłość. Opuszczę zło, jakby go nigdy nie było.

Jak to jest z pierwszą miłością? Cholera kochałam go tak że całe to szczęście aż bolało. Był dla mnie wszystkim serio. Oddałam mu wszystko całą siebie cały mój świat. I myślałam że nie będzie już nikogo że przecież do końca życia już razem. Jezu jaka ja byłam naiwna. Z tej całej miłości został tylko sentyment i wspomnienia niekoniecznie zaszufladkowane jako przyjemne. Bo poznając JEGO zrozumiałam że kiedyś myślałam że kocham a dziś wiem że kocham. Nie to że tamten był gorszy po prostu nigdy nie zaglądnął do mojej duszy tak jak ten. esperer

gandi.ganda.x3 dodano: 4 stycznia 2016

Jak to jest z pierwszą miłością? Cholera, kochałam go tak, że całe to szczęście aż bolało. Był dla mnie wszystkim, serio. Oddałam mu wszystko, całą siebie, cały mój świat. I myślałam, że nie będzie już nikogo, że przecież do końca życia już razem. Jezu, jaka ja byłam naiwna. Z tej całej miłości został tylko sentyment i wspomnienia, niekoniecznie zaszufladkowane jako przyjemne. Bo poznając JEGO zrozumiałam, że kiedyś myślałam,że kocham,a dziś wiem, że kocham. Nie to, że tamten był gorszy, po prostu nigdy nie zaglądnął do mojej duszy tak jak ten./esperer

Co mam powiedzieć? Kiedyś kochałam Cię całego. W pakiecie wszystkich zalet i wad.Teraz już chyba nie ma tego człowieka. Popatrz jak się zmieniłeś. Nie przyznawaj się przed wszystkimi wiem że boli że sam w to nie wierzysz. Mimo to musisz przyznać mi racje. Nie jesteś już tą samą osobę. Zgubiłeś gdzieś tą pogodę ducha to emitowane światełko i ciepło które zawsze sprawiało że chciałam wracać. Stałeś się próżny egoistyczny patrzący na wszystkich z góry i deptający po ich uczuciach. Jesteś dokładnie tym kim nigdy nie chciałeś być i którymi zawsze gardziłeś. W Twojej obecności człowiek czuje się obco bo choć znam tą twarz to nic nie jest znajome. Przykre naprawdę przykre. Choć pewnie nie chcesz tego słyszeć a i ja wolałabym tego nie mówić to kiedyś to wszystko się przeciwko Tobie obróci. To co zrobiłeś wróci ze zdwojoną siłą ale wokół Ciebie nie będzie już żadnego światełka bo zdmuchnąłeś je swoim chłodem. Nie będzie nikogo kto okażę współczucie mnie też już nie będzie. esperer

gandi.ganda.x3 dodano: 4 stycznia 2016

Co mam powiedzieć? Kiedyś kochałam Cię całego. W pakiecie wszystkich zalet i wad.Teraz już chyba nie ma tego człowieka. Popatrz jak się zmieniłeś. Nie przyznawaj się przed wszystkimi, wiem, że boli, że sam w to nie wierzysz. Mimo to, musisz przyznać mi racje. Nie jesteś już tą samą osobę. Zgubiłeś gdzieś tą pogodę ducha, to emitowane światełko i ciepło,które zawsze sprawiało,że chciałam wracać. Stałeś się próżny, egoistyczny, patrzący na wszystkich z góry i deptający po ich uczuciach. Jesteś dokładnie tym kim nigdy nie chciałeś być i którymi zawsze gardziłeś. W Twojej obecności człowiek czuje się obco, bo choć znam tą twarz to nic nie jest znajome. Przykre, naprawdę przykre. Choć pewnie nie chcesz tego słyszeć, a i ja wolałabym tego nie mówić to kiedyś to wszystko się przeciwko Tobie obróci. To co zrobiłeś, wróci ze zdwojoną siłą, ale wokół Ciebie nie będzie już żadnego światełka, bo zdmuchnąłeś je swoim chłodem. Nie będzie nikogo kto okażę współczucie, mnie też już nie będzie./esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV