głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
disparais Cześć mordeczko. Dawno nic do Ciebie nie pisałam. Nic nie składało się w całość żadne myśli które krążyły w koło tysiącami różnych dróg. Trochę stęskniłam się z

disparais

disparais.moblo.pl
Cześć mordeczko. Dawno nic do Ciebie nie pisałam. Nic nie składało się w całość żadne myśli które krążyły w koło tysiącami różnych dróg. Trochę stęskniłam się za Tobą.
Cześć mordeczko. Dawno nic do... teksty

disparais dodano: 17 lipca 2015

Cześć mordeczko. Dawno nic do Ciebie nie pisałam. Nic nie składało się w całość, żadne myśli, które krążyły w koło tysiącami różnych dróg. Trochę stęskniłam się za Tobą. Za blaskiem Twoich oczu, i za uśmiechem, którym zawsze mnie darowałeś. Uwielbiałam patrzeć na Ciebie, gdy kąciki Twoich ust unosiły się ku górze. Uwielbiałam patrzeć jak się uśmiechasz, i jak tymi swoimi delikatnymi ustami mówiłeś, że jestem najlepsza. Tęsknie za takim właśnie widokiem, za Twoim uśmiechem i Twoimi głębokimi oczami. Za trzymaniem się za ręce, za tymi objęciami, i słowami, że zawsze przy mnie będziesz. Wiedziałam, że nie odejdziesz, bo teraz też czuję Cię tutaj, tyle, że nie aż tak jak kiedyś. Chciałabym żebyś tu wrócił, wiesz? Żebyś przyszedł do mnie, przytulił mnie i dodał, że to był tylko zły sen, z którego nie potrafiłam się obudzić. Bo cholernie mi Cię brakuje. I boli mnie to, że już nigdy się nie zobaczymy.Chciałabym chociaż ostatni raz wymienić się słowami, i powiedzieć Ci coś, czego nie zdążyłam.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Mogłabym przetańczyć z Tobą... teksty

disparais dodano: 17 lipca 2015

Mogłabym przetańczyć z Tobą całą noc w deszczu, lecz jak zwykle stwierdziłbyś, że to niemądre, bo przemokniemy i się rozchorujemy. Mogłabym każdego ranka witać Cię śniadaniem zaserwowanym do łóżka, ale znów narzekałbyś, że herbata jest za gorąca i po raz kolejny funduję Ci poparzony język. Mogłabym wyręczać Cię we wszystkim. Prasować koszule i robić obiady. Ale po co? Standardowo powiedziałbyś mi, że nie potrafię nawet dokładnie wyprasować koszuli, a moja zupa jak zwykle jest bez smaku i smakuje jak woda. Perfekcyjnie umiesz narzekać i zwalać wszystko na mnie. Więc mam propozycję, znajdź sobie taką która będzie drugą Magdą Gessler jeśli chodzi o obiady, a taniec w deszczu będzie dla niej również czymś irracjonalnym. Powodzenia. Uprzedzę Cię tylko, że będzie ciężko, bo już jest taka jedna idiotka, która pokochała takiego marudę, kochanie.
Autor cytatu: selektywnie

Pamiętam każdą chwilę.  Pamiętam... teksty

disparais dodano: 17 lipca 2015

Pamiętam każdą chwilę. Pamiętam każde rozczarowanie. Pamiętam każdą łzę. Pamiętam każdą tęsknotę. Pamiętam każde przepraszam. Pamiętam każde uczucie. Pamiętam każde kocham Cię. Pamiętam każde wspomnienie. Pamiętam każdą słabość. Pamiętam każdy błąd. Pamiętam każdy życiowy wybór. Pamiętam przeszłość. Pamiętam każdą rozmowę. Pamiętam wszystkie spotkania. Pamiętam choć próbuje zapomnieć.
Autor cytatu: remember_

'Nie mam siły'  mówię dusząc się... teksty

disparais dodano: 2 lipca 2015

'Nie mam siły'- mówię dusząc się płaczem, a moje ciało lekko osuwa się po ścianie. Jak boli, kurwa. Nie czuję nic, emocje, które zbierały się już tak długo puściły. Zagryzam wargi do krwi, i zaciskam pięści by jakoś powstrzymać łzy. Płyną one nurtem, aż do dołu i kapią na ubrania. Nie potrafię ich zatrzymać, ból jest za silny, by je powstrzymać. Ból, który wypełnia mnie po brzegi, jest silniejszy niż duma, która do tej pory pozwalała mi wszystko zakryć. - To uczucie. Okropne uczucie, jakby ktoś wyrywał Ci serce. - Umieram. Pierwsza myśl, która naszła. Wewnątrz wszystko umiera. To przez Niego. Przez chłopaka, który ponoć mnie kocha. Kocha tak, że za każdym razem zawodzi i rani tak bardzo, jak nikt inny jeszcze nie ranił. A tak nie można, nie można ranić osób, które sie kocha, nie powinno. A On? Zniszczył mnie. Doszczętnie mnie zniszczył.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Usiądź koło mnie  i spójrz w moje... teksty

disparais dodano: 1 lipca 2015

Usiądź koło mnie, i spójrz w moje oczy. A zobaczysz to, czego nigdy nie widziałeś. Ale.. nie przestrasz się, bo gwarantuję Ci, że tak smutnych oczu jeszcze nie widziałeś. Gwarantuję Ci, że nie będziesz z tego dumny. Może wtedy dotrze do Ciebie, że ranisz. Bo ja dzięki Tobie nie jestem już w stanie się podnieść. Mój świat po raz kolejny rozsypuję się na miliardy malutkich kawałeczków. A ja sama ich nie posklejam. Nie potrafię zszyć swojego serca, w które Ty wbijasz nóż każdego dnia. Nie potrafię już uśmiechać się przez Ciebie, bo nawet gdy chce się śmiać, to do oczu napełniają się łzy. Spójrz co ze mną zrobiłeś, zniszczyłeś mnie. I najgorsze jest to, że mimo ciosów ile mi zadajesz ja wciąż Cię kocham. Kocham Cię, choć nie powinnam, to jest najgorsze.
Autor cytatu: bezznakumiloscii

Wszystko się zmieniło.   Głównie... teksty

disparais dodano: 30 czerwca 2015

Wszystko się zmieniło. Głównie on sam.
Autor cytatu: schooki

Pamietaj  drugi raz nie wróce.... teksty

disparais dodano: 30 czerwca 2015

Pamietaj, drugi raz nie wróce. Drugiego razu, po prostu nie będzie.
Autor cytatu: schooki

Pewnie powiesz mi  że jestem słaby... teksty

disparais dodano: 18 czerwca 2015

Pewnie powiesz mi, że jestem słaby lecz ja bez Ciebie nie daje rady./Verba

Pokochaj mnie   nie piękną a... teksty

disparais dodano: 18 czerwca 2015

Pokochaj mnie - nie piękną a kłótliwą, skłonną do płaczu i krzykliwą./disparais

Ciągle tracimy siebie. disparais teksty

disparais dodano: 18 czerwca 2015

Ciągle tracimy siebie./disparais

Bóg jeden wie  czy to się da... teksty

disparais dodano: 18 czerwca 2015

Bóg jeden wie, czy to się da odbudować/ Verba

Już nie wierzę w Twoje słowa  to... teksty

disparais dodano: 18 czerwca 2015

Już nie wierzę w Twoje słowa, to co było już nie wróci../Verba

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV