głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii zagrajmy w życie. kupmy miłość. wygrajmy szczęście. to niebiańskie uczucie kiedy kładziesz się wieczorem do łóżka w pidżamce w miśki z książką od geografii w dł

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
zagrajmy w życie. kupmy miłość. wygrajmy szczęście.
zagrajmy w życie. kupmy miłość.... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 marca 2011

zagrajmy w życie. kupmy miłość. wygrajmy szczęście.

to niebiańskie uczucie  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 marca 2011

to niebiańskie uczucie, kiedy kładziesz się wieczorem do łóżka w pidżamce w miśki z książką od geografii w dłoni, a drgawki mimowolnie nie omiatają ciała. z uśmiechem, który w dalszym ciągu ściśle trzyma się warg, przymykasz powieki. w głowie pojawia się w jednej sekundzie miliard wspomnień, z minionego dnia. dotyk, które wywoływał gęsią skórkę na ciele. słowa zalewające cudowną falą podświadomość. spojrzenia przepełnione miłością do maksimum. po policzkach spływają szkarłatne łzy, i nawet nie próbujesz ich zetrzeć. to te upragnione krople szczęścia.

wzrok utkwiony w moich oczach.... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 marca 2011

wzrok utkwiony w moich oczach. cudowny łobuzerki uśmiech przeznaczony wyłącznie dla mnie. słowa, które trafiają do moich uszu, niczym najlepszy narkotyk. więcej nie chcę. i tak mam wiele.

bez kitu  jeśli pani od polskiego... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

bez kitu, jeśli pani od polskiego zapyta mnie czemu zrobiłam kleksa na pół zeszytu w pracy domowej, powiem, że pan kot za mocno rżnął panią kotkę, a że wydała z siebie śmiertelnie przeraźliwy odgłos - wystraszyłam się, czego efektem był jedynie rozlany atrament, nie zawał.

śmiało mogę zaznaczyć Mu... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

śmiało mogę zaznaczyć Mu obecność podczas kolejnych dwunastu miesięcy, w moim sercu.

patrzę jak wodzi palcem wskazującym... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

patrzę jak wodzi palcem wskazującym po Jego klatce piersiowej, brzuchu, w końcu przechodzi w granice rozporka. niezła, moje dłonie nie powędrowały tam podczas naszego dość długiego związku, Jej - ewidentnie coś przyciąga, po pięciu minutach znajomości.

będę  niczym Kopernik tylko zamiast... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

będę, niczym Kopernik tylko zamiast teorii geocentrycznej obalę tą tymbarkową, a pro po tego, że nie ma rzeczy niemożliwych. owszem są. nierealnym jest przykładowo wyspanie się w ciągu tygodnia, kiedy nazajutrz trzeba iść do szkoły, nauczenie się perfekcyjnie na wszystko, jak i totalnie zlewanie na Jego osobę. takie życie.

zaufam Ci. teraz  za miesiąc  po... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

zaufam Ci. teraz, za miesiąc, po roku nieobecności - zawsze. mimo okoliczności, czy bólu jaki zdążysz mi do tego czasu zadać. zaufam nie pytając o powód. nie prosząc o wyjaśnienia. bo przecież jeśli się kogoś kocha, mimowolnie obdarza się tą osobę zaufaniem.

potrzebuję czekolady z orzechami... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

potrzebuję czekolady z orzechami, soku pomarańczowego, położenia się do łóżka, odwołania jutrzejszych i piątkowych lekcji, oraz Jego głosu. tonu, który mimowolnie uniesie mnie ponad powierzchnię ziemi. uskrzydli.

najlepszy sposób na zdobycie nowych... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

najlepszy sposób na zdobycie nowych wrogów? zwróć na siebie uwagę najseksowniejszego kolesia w szkole. spraw, żeby nie odrywał przez kilka minut od Ciebie wzroku. każda, która potajemnie się w Nim podkochuje, mimowolnie Cię znienawidzi.

uwielbiam kiedy śnieżnobiała... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

uwielbiam kiedy śnieżnobiała koszula idealnie podkreśla Jego klatkę, mięśnie brzucha, biceps. ubóstwiam kiedy zbiega po szkolnych schodach zarzucając w biegu na siebie czarną marynarkę. kocham kiedy przeczesuje dłonią włosy postawione delikatnie na żel. mimo tego chorego zabiegania zatrzymuje się przy mnie i obejmuje, unosząc wręcz nad ziemią. jak gdyby nigdy nic pyta co u mnie, podczas gdy wszyscy z niecierpliwieniem na Niego czekają. cicho powtarzam Mu, żeby spływał, że pogadamy potem. widzę jak niechętnie spełnia moją prośbę, dzięki czemu coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, jak bardzo ważna dla Niego jestem.

świadomość  że za sto dni  które... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

świadomość, że za sto dni, które i tak miną niesamowicie szybko, będziemy musieli się rozstać i wcale nie spotkamy się znowu, we wrześniu, na akademii rozpoczynającej rok szkolny. nie wyjdziemy ze swoich klas usytuowanych na przeciw siebie, z planem lekcji w dłoniach, mówiąc sobie ciche 'do jutra'. za sto dni rozpoczną się wakacje, przerwa od nauczycieli, sprawdzianów, masy kartkówek, nieprzespanych nocy. koniec z Tobą. bo być może kiedy wtulę się w Twoje ramiona dwudziestego czwartego czerwca, mocząc łzami Twoją nieskazitelnie czarną marynarkę - to będzie ostatnia minuta w której będę miała okazję napawać się Twoją obecnością, a szkoda. wielka szkoda.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV