głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii nie przepadam za Nią ale kiedy widzę ten cwaniacki błysk w Jego źrenicach ten chamski uśmieszek mam ochotę złapać Jej rękę i przykuć do szkolnego kaloryfera. mo

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
nie przepadam za Nią ale kiedy widzę ten cwaniacki błysk w Jego źrenicach ten chamski uśmieszek mam ochotę złapać Jej rękę i przykuć do szkolnego kaloryfera. może to t
nie przepadam za Nią  ale kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

nie przepadam za Nią, ale kiedy widzę ten cwaniacki błysk w Jego źrenicach, ten chamski uśmieszek, mam ochotę złapać Jej rękę i przykuć do szkolnego kaloryfera. może to też wpływ Jego imienia, które pozostawiło na moim sercu ewidentne szramy, może typowy uraz do facetów - to nie ma znaczenia. byłabym w stanie strzec nawet najgorszego wroga przed zranionymi uczuciami.

zadawaj mi ból w dalszym ciągu... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

zadawaj mi ból w dalszym ciągu, proszę. przynajmniej będę wiedzieć, że jesteś.

przepraszam  miśku. co mówiłeś?... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

przepraszam, miśku. co mówiłeś? już mam zaczynać płakać?

teraz wiem jak zgubna była wiara w... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

teraz wiem jak zgubna była wiara w to, że potrafisz się zmienić.

kiedy wpisałam w przeglądarkę... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

kiedy wpisałam w przeglądarkę 'miłość', zamiast 'facebook' - stwierdziłam, że nieźle jebnęło mi się w główce, przez Twoją osobę.

siedziałam na szkolnych schodach... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 marca 2011

siedziałam na szkolnych schodach chowając twarz w dłoniach. nagle podbiegło do mnie dziecko, malutkie, niebieskie oczka, blondynek. uśmiechnęłam się, na co zareagował wyciągnięciem ręki ku mnie. spostrzegłam, że widnieje na niej kapselek, więc szybko go zabrałam. 'ktoś na Ciebie patrzy', przeczytałam, a kiedy podniosłam wzrok - chłopczyka już nie było. odwróciłam się mimowolnie. ktoś patrzył. nie byle jaki ktoś.

już nawet przestałam znosić... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 marca 2011

już nawet przestałam znosić chodzenie do szkoły, które do niedawna odznaczało się genialną radością. i wiem, że nie można cofnąć czasu, wymazać pewnych sytuacji, dlatego chcę zapomnieć. nie potrafię żyć ze wspomnieniem tamtych chwil. momentów, które pozostawiły tylko mgłę nadziei, która tak cholernie szybko się rozproszyła.

miłość obudziła się ze snu... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 marca 2011

miłość obudziła się ze snu zimowego, wszyscy zaczęli pieprzyć o motylkach w brzuchu, mętliku w głowie, przyspieszonych oddechach i biciach serca. słucham ich wszystkich uważnie, gratulując, życząc szczęścia, ciesząc się razem z nimi, co nie zmienia faktu, że rozpierdala mnie wtedy od środka, bo podczas kiedy wszyscy wokół są szczęśliwie zakochani, ja zdycham ze złamanym sercem.

z miejsca przyrzekam  że jeśli... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 marca 2011

z miejsca przyrzekam, że jeśli jeszcze raz Twoja dłoń dotknie Jego osoby, ja, mimo cholernie obolałych na chwilę obecną mięśni - powyrywam Ci te łapki.

podnoszę wzrok  usilnie starając... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 marca 2011

podnoszę wzrok, usilnie starając się odnaleźć Jego. mierzę dokładnie to cudowne spojrzenie, które jeszcze kilka dni temu, tak natarczywie się we mnie wpatrywało. teraz błądzi, z jednej dziewczyny na drugą. omija mnie. tak perfidnie, podle, w najbardziej bolesny sposób.

nie patrz. nie dotykaj. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 marca 2011

nie patrz. nie dotykaj. nie wypowiadaj zbędnych słów. nie pytaj się o nic. nie chcę banalnych - 'dlaczego?', 'czemu?', 'skąd ta nagła zmiana?'. zapomnij. w moim życiu nie ma miejsca dla Twojej osoby w takim stopniu, jakiego oczekujesz. przynajmniej nie chcę, by ono było.

przyspieszona arytmia mojego serca... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 marca 2011

przyspieszona arytmia mojego serca idealnym podkładem do Jego barytonu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV