głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii włosy w nieładzie bluza przesycona zapachem męskich perfum i papierosów wyrazisty smak Jego ust na moich wargach puls przyspieszający mimowolnie kiedy tylko prz

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
włosy w nieładzie bluza przesycona zapachem męskich perfum i papierosów wyrazisty smak Jego ust na moich wargach puls przyspieszający mimowolnie kiedy tylko przypo
włosy w nieładzie  bluza przesycona... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 marca 2011

włosy w nieładzie, bluza przesycona zapachem męskich perfum i papierosów, wyrazisty smak Jego ust na moich wargach, puls przyspieszający mimowolnie, kiedy tylko przypominam sobie jedną z chwil ubiegłego popołudnia. uwielbiam to.

jeśli opowiadam Ci o sobie  swoim... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 marca 2011

jeśli opowiadam Ci o sobie, swoim życiu, problemach, dylematach - ufam. jeśli Ty powtarzasz to innym, rozpowiadasz na prawo i lewo - z miejsca stajesz się w moich oczach skończoną szmatą.

opowiedz mi jak funkcjonuje się od... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 marca 2011

opowiedz mi jak funkcjonuje się od melanżu do melanżu. opowiedz mi jakim uczuciem jest budzenie się każdego ranka w innym łóżku, przy innej kobiecie.

w tej chwili mam jedynie ochotę... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 marca 2011

w tej chwili mam jedynie ochotę wyjść z domu z butelką wina w ręku, stanąć na środku ulicy i zalewając się łzami, wykrzyczeć krótkie 'nie zakochałam się'. zrobić to na tyle głośno, żeby echo obiło się o pobliskie domy i trafiło na powrót do moich uszu. uwierzyć w to zdanie. upić łyk alkoholu, topiąc serce gdzieś między mostkiem, a kręgami piersiowymi. zapomnieć.

tuląc mnie dzisiaj do siebie nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 21 marca 2011

tuląc mnie dzisiaj do siebie nie dotykał mojego ciała. On muskał moje serce.

zrozumieć siebie. ułożyć uczucia.... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 marca 2011

zrozumieć siebie. ułożyć uczucia. zacząć żyć.

mówiła  że ma dość facetów.... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 marca 2011

mówiła, że ma dość facetów. zaręczała, że się nie zakocha przez minimum rok. obiecała sobie, że nie zwiąże się z nikim, popierając to przypuszczeniem, że w jej zasięgu nie ma już żadnego osobnika płci przeciwnej, który nie jest sukinsynem i który byłby w stanie zdobyć jej serce. i nagle bach, wielki jeb w jej klatkę piersiową i podświadomość. pojawił się, a ona oddała Mu się do cna. tak, to o mnie.

kiedy człowiek się zakochuje... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 marca 2011

kiedy człowiek się zakochuje uświadamia sobie, ile tak na prawdę ma serduszek w pokoju - poduszka, pierniki, maskotki, przywieszki. te na pozór zwykłe, jak do tej pory rzeczy, nabierają nowego sensu.

znam Jego byłe. doskonale kojarzę... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 marca 2011

znam Jego byłe. doskonale kojarzę historie ich rozstań. wiem jak ranił, jak ignorował, ile bólu zadawał, jaki potrafił być podły. zdaję sobie sprawę z tego, że jeżeli dam się wciągnąć do cna sytuacji, która się jakiś czas temu rozpoczęła, będę cierpieć. jednak chcę to zrobić. mając w poważaniu późniejsze efekty, tudzież nieprzespane noce, nieme wpatrywanie się w gwiazdy, te nieustanne drgawki, postanowiłam. zwiążę się z Nim, dla tego miliona chwil szczęścia.

odszedł  zostawiając mnie z chorymi... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 marca 2011

odszedł, zostawiając mnie z chorymi wyrzutami sumienia. wyszedł, głuchy na moje wyjaśnienia. nie reagował na przeprosiny. patrzyłam w nieznajome mi już źrenice, miałam przed sobą innego człowieka. osuwał się mimowolnie, kiedy próbowałam zbliżyć swoją dłoń do Jego ramienia. mówił zachrypniętym głosem niesklejające się ze sobą słowa. gdy przekraczał próg, zatrzymał się na sekundę i jakby do powietrza, nie do mnie, krzyknął, że kocha.

desperacko pragnę czuć Twoją... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 marca 2011

desperacko pragnę czuć Twoją dłoń na moim biodrze co ranek. słyszeć cichy, spokojny i równomierny oddech. patrzeć jak Twoja klatka piersiowa raz po raz unosi się i opada. tuż po odbyciu półgodzinnej bitwy na poduszki, robić wspólne śniadanie. naleśniki z dżemem truskawkowym, kakao. chcę, żebyś potem wracał do mnie, tuż po zajęciach, kiedy będę czekać na Ciebie z tostami i dzbankiem malinowej herbaty. długie rozmowy przed telewizorem, na którego i tak nie będziemy zwracać najmniejszej uwagi. wspólna kąpiel. seria pocałunków na dobranoc. daj mi tę rutynę.

północ  pełnia  ciepłe cappucino.... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 marca 2011

północ, pełnia, ciepłe cappucino. a gdyby tak jeszcze Twoje dłonie obejmowały moją talię, drażniąc delikatnie brzuch? gdyby Twój oddech tańczył powoli po moim karku, wywołując lekkie dreszcze? byłoby bajecznie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV