głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
datewithdeath Wiesz kim jest przyjaciel .? Kimś kto potrafi wytrzymywać z tobą 24 h a mimo to jest mu mało ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok ktoś kto jak zo

datewithdeath

datewithdeath.moblo.pl
Wiesz kim jest przyjaciel .? Kimś kto potrafi wytrzymywać z tobą 24 h a mimo to jest mu mało ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok ktoś kto jak zobaczy
Wiesz kim jest przyjaciel .? Kimś... teksty

datewithdeath dodano: 15 października 2010

Wiesz kim jest przyjaciel .? Kimś kto potrafi wytrzymywać z tobą 24 h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok, ktoś kto jak zobaczy cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' którego mam zjechać ? ' ,ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i ci przytakiwać.

XXl w   w wieku 14 lat zostajesz... teksty

datewithdeath dodano: 15 października 2010

XXl w - w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką , zbyt częste melanże i odloty psują ci psychikę , na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzasz swojego chłopaka na prawo i lewo , po czym jedynym twoim wytłumaczeniem jest 'kochanie ale byłam pijana' . Kiedy po kilku takich razach chłopak już Ci nie wybacza , jesteś tak wkurzona , iż robisz wszystko by zniszczyć mu życie . Temat miłości zakończyliśmy, albowiem są też uczciwe przypadki związków . Przyjaźń - XXl wiem i to słowo traci na swojej wartości . Dziś , w przyjaźni chodzi jedynie o to by mieć z kim obgadać ludzi , kogo opalić i może kiedy już chłopak nas zostawi -wypłakać się . Nie ma zaufania i szczerości . Rodzina - większość nastolatków widuje ją rano kiedy wstaje i późnym wieczorem gdy wraca do domu . W sumie to widzi ją na oczy może jedyne 5h . - XXI - hojność , egoizm i zero szacunku

Wiesz jak to jest gdy siedzisz na... teksty

datewithdeath dodano: 15 października 2010

Wiesz jak to jest gdy siedzisz na parapecie w kuchni , wpatrując sie w krople deszczy uderzajace o szybę . W glowie miliony mieszanych mysli , a w sercu niesamowita pustka . Słuchawki w uszach , a na wyswietlaczu PIH- Co bylo a nie jest . I to uczucie.. Ze jego juz nie ma.. I ta satysfakcja , ze to ty wszystko spieprzyleś .

Macie czasem ochotę rozjebać... teksty

datewithdeath dodano: 15 października 2010

Macie czasem ochotę rozjebać wszystko wokół.. Rzucić telefonem o ścianę.. Zatrzasnąć komuś bliskiemu drzwi przed nosem i wydrzeć się: spierdalaj! .. ? Leżeć cały dzień pod kołdrą.. Schować twarz w poduszkę.. ? Bo oczy pieką od płaczu.. Założyć słuchawki, zasnąć.. Obudzić się dopiero, gdy wszystko będzie dobrze.. Macie czasem żal do Boga, że innym się układa.. że inni mogą być szczęśliwi, a Wy musicie cierpieć? ..

Może i moja dykcja nie jest... teksty

datewithdeath dodano: 15 października 2010

Może i moja dykcja nie jest najlepsza, a moje ruchy nie są dość realistycznie, ale aktorstwem i tak biję na głowę nawet samą Angelinę Jolie. Skoro nawet Ty uwierzyłeś, że już Cię nie kocham..

Byłes jedynym chlopakiem dla ktorego... teksty

datewithdeath dodano: 15 października 2010

Byłes jedynym chlopakiem dla ktorego bylam gotowa na wszystko. Dosłownie na wszystko.Byles jedynym ktory mnie zmienił.I jedynym ktory był, jest i nadal bedzie tak bardzo jeden. Byłes jedynym , na ktorego nie bylam wsciekla za to , co mi zrobil. Jedynym, ktory zmienia mnie nawet po rozstaniu, i ktorego jedna połowa mojego serca bedzie mimo wszystko kochała do konca zycia..

Zaczęła go unikać  on udawał   ze... teksty

datewithdeath dodano: 13 października 2010

Zaczęła go unikać, on udawał , ze to nieprawda. kochał ją i to go oślepło. wiedział ze już ma innego. była wtedy taka jak jakiej nie chciał znać. któregoś dnia spotkali się na ulicy. - Cześć- powiedziała // odpowiedział jej, ale głos jego drżał. zrozumiała że on wie o wszystkim. bala się jakby zrobiła coś złego. - Nie jestem taki jak o mnie myślisz. kocham cię i chce abyś była szczęśliwa ale Ty tego nie chcesz. niszczysz siebie i swoich przyjaciół , bo wierzysz tylko w siebie- mówił drżącym głosem. nie rozumiała jego slow. chciała coś powiedzieć ale z jego oczu płynęły łzy. I tak się rozstali...

  Wolę się z Tobą przyjaźnić i... teksty

datewithdeath dodano: 13 października 2010

,,Wolę się z Tobą przyjaźnić i mieć Cię przy sobie, niż powiedzieć dwa słowa za dużo i stracić Cię na zawsze."

 możesz patrzeć jak płaczę  albo... teksty

datewithdeath dodano: 13 października 2010

`możesz patrzeć jak płaczę, albo położyć się obok mnie i popłakać ze mną..`

Przyjaciel  może teraz już nie ale... teksty

datewithdeath dodano: 13 października 2010

Przyjaciel, może teraz już nie ale kiedy tak i to bardzo. Tylko twoją krytykę tak na prawde przyjmowałam . Nie wiem czemu..Kochałam to jak na mnie patrzyłeś i to jak tylko my rozumieliśmy to co któreś z nas powiedziało. Jak razem się śmialiśmy z byle gówna gdy inni milczeli.. A teraz.. Mam takie wrażenie że nic dla Ciebie nie znaczyłam.Takie cholerne uczucie bezradności..

  nie zamienie cię na nikogo innego!... teksty

datewithdeath dodano: 13 października 2010

- nie zamienie cię na nikogo innego! - teraz tak mówisz, ale kiedyś znajdziesz sobie inną, z którą będzie ci o wiele lepiej i to właśnie jej nie zamienisz na nikogo innego. - a skąd to wiesz? skąd wiesz że to nie ty jesteś tą z którą chcę byc już zawsze? - bo jestem realistką..

czasem gdy mam dość  po prostu... teksty

datewithdeath dodano: 13 października 2010

czasem gdy mam dość, po prostu wychodzę z domu i idę do pierwszego lepszego baru. piję najtańszą wódkę i w pewnym momencie opowiadam całe swoje życie osobie, którą widzę pierwszy raz na oczy. gdy kończę, on pyta "jesteś z siebie zadowolona?" a ja po prostu nie wiem co odpowiedzieć..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV