głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nothinglikeus Każda sekunda zmienia się w godzinę a ta w wieczność gdy nie ma Cię nie ma nic tam na szczycie pokoloruj ten szkic zwany życiem tylko proszę Cię. Największa odl

nothinglikeus

nothinglikeus.moblo.pl
Każda sekunda zmienia się w godzinę a ta w wieczność gdy nie ma Cię nie ma nic tam na szczycie pokoloruj ten szkic zwany życiem tylko proszę Cię.
Każda sekunda zmienia się w... teksty

nothinglikeus dodano: 9 grudnia 2014

Każda sekunda zmienia się w godzinę, a ta w wieczność, gdy nie ma Cię, nie ma nic tam na szczycie, pokoloruj ten szkic zwany życiem, tylko proszę Cię.

Największa odległość znana na... teksty

nothinglikeus dodano: 9 grudnia 2014

Największa odległość znana na ziemi to odległość człowieka od człowieka.

Może dla ciebie jest jakieś jutro.... teksty

nothinglikeus dodano: 25 listopada 2014

Może dla ciebie jest jakieś jutro. Może dla ciebie istnieje tysiąc kolejnych dni albo trzy tysiące, albo dziesięć- tyle czasu, że możesz się w nim zanurzyć, taplać do woli, że możesz pozwolić by przesypywał ci się przez palce jak monety. Tyle czasu, że możesz go zmarnować...

Niesamowite jak paradoksalnie układa... teksty

nothinglikeus dodano: 25 listopada 2014

Niesamowite jak paradoksalnie układa się życie: najpierw bardzo czegoś pragniesz i nie możesz się doczekać, a potem, kiedy jest już po wszystkim, marzysz tylko o tym, by cofnąć czas i wrócić do dni, gdy wszystko było po staremu.

Uzależniłeś mnie od siebie. I... teksty

nothinglikeus dodano: 25 listopada 2014

Uzależniłeś mnie od siebie. I teraz nawet nie wiem czy potrafię normalnie funkcjonować z myślą, że nie ma Cię obok. I nie będzie przez najbliższy czas. Tego właśnie się bałam. Bałam się, że zacznie mi zależeć tak bardzo,że wszystko bez Ciebie stanie się niemożliwe. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jakie to wszystko jest dla mnie trudne. A każda kłótnia jest tylko kolejnym ciosem w serce. Nie chcę Cię stracić,rozumiesz? Ale zaczynam sobie z tym nie radzić, tracę kontrolę. Wszystko wokół dobija, a ja nawet nie mogę wtulić się w Twoje ramiona, by o tym zapomnieć chociaż na chwilę. Brak mi tego, serio brak mi. Mam takie wszystko tylko, że do połowy, wiesz? I naprawdę rozumiem, że na to potrzeba czasu. Naprawdę postaram się dać Ci go jak najwięcej mogę. Nie obiecuję, ale się postaram.

Nie mogę spać i kurwa kolejna noc w... teksty

nothinglikeus dodano: 22 sierpnia 2014

Nie mogę spać i kurwa kolejna noc w plecy , bo jak mam usnąć ze świadomością , że jestem tak daleko od Ciebie. To dopiero kilka dni , a ja czuje się jakbym spędziła tu połowę mojego życia. Tęsknie za Tobą kochanie. Cholernie za Tobą tęsknie. Brakuje mi Twojego uśmiechu , który potrafi rozświetlić mi nawet najbardziej pochmurny dzień. Brakuje mi Twoich ramion , w które wtulona czuje się tak bezpiecznie. Brakuje mi Twoich słów , bo przecież to one rozgrzewają moje serce. Brakuje mi Twojej bliskości , bo to ona daje ukojenie ranom. Jestem tak zepsuta bez Ciebie. I chyba już nie daje rady z samą sobą. I wiesz.. czuje , że to dopiero początek, że będzie coraz gorzej. Bo każda złamana obietnica skarbie boli jak rana nożem. Została jednak we mnie iskierka nadziei , że pomimo upływu czasu nic się nie zmieni. I choć nie mogę dziś być tam z Tobą to pamiętaj , że myślami zawsze gdzieś obok..

http:  moblo.pl profile... teksty

nothinglikeus dodano: 4 marca 2014

mistrzostwo.. teksty nothinglikeus dodał komentarz: mistrzostwo.. do wpisu 9 luty 2014
'' pokochaj mnie tak po prostu jak... teksty

nothinglikeus dodano: 9 luty 2014

'' pokochaj mnie tak po prostu jak zmarznięty w zimie człowiek kocha wiosnę. pokochaj mnie za chwilę, za moment, za dzień lub dwa. pokochaj mnie na zawsze, bo moje serce nie myśli o niczym innym. pokochaj mnie wiecznie jak ja pokochałam ciebie. jutro nie jest ważne, choć do mnie teraz, podaj mi rękę i zdobywajmy świat. pokochaj mnie, bo nie widzę sensu bycia bez ciebie. ''

Cudne:  teksty nothinglikeus dodał komentarz: Cudne:) do wpisu 9 luty 2014
Jesteś moim ostatnim ratunkiem na to... teksty

nothinglikeus dodano: 25 stycznia 2014

Jesteś moim ostatnim ratunkiem na to wszystko. Ostatnim schronieniem. Jak gałązka dla ptaszka na środku oceanu..Wprawdzie nie wiem jak długo mogę zostać w Twoim sercu , ale będę się starać być jak najlżejsza by ta gałązka się nie złamała.. By nowe rany w sercu nie powstały , a stare się zagoiły, utrzymuj Ci proszę tą gałązkę , tak długo jak Ci starczy siły. Usłysz mnie w końcu , bo jakże długo można rozmawiać z ciszą.. Jakże długo można wytrzymać , że jest się niewidzialnym.. Z Twych słów zostały tylko zgliszcza , a z Twego obrazu tylko wspomnienia z życia. Nie wiem już , co mam robić i chyba zwariuję.. Powiedz mi proszę.. Kiedy zrozumiesz , że ja Cię cholernie potrzebuję?

Czy da się zastąpić kogoś  kogo... teksty

nothinglikeus dodano: 7 stycznia 2014

Czy da się zastąpić kogoś, kogo kochasz kimś, kto kocha Ciebie?

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 150 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV