głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nothinglikeus Nie dam nas zniszczyć. Nie dam im tej satysfakcji. Chcą nas rozdzielić. Podkładają kłody pod nogi czekając na nasz upadek. Boje się. Naprawdę. Nie chcę Cię stra

nothinglikeus

nothinglikeus.moblo.pl
Nie dam nas zniszczyć. Nie dam im tej satysfakcji. Chcą nas rozdzielić. Podkładają kłody pod nogi czekając na nasz upadek. Boje się. Naprawdę. Nie chcę Cię stracić. B
Nie dam nas zniszczyć. Nie dam im... teksty

nothinglikeus dodano: 15 października 2013

Nie dam nas zniszczyć. Nie dam im tej satysfakcji. Chcą nas rozdzielić. Podkładają kłody pod nogi , czekając na nasz upadek. Boje się. Naprawdę. Nie chcę Cię stracić. Będę walczyć do ostatku sił , tylko bądź ze mną , bądź przy mnie , trwaj. Bez Ciebie nie dam rady. Nie poradzę sobie. Bo jesteś wszystkim , a nawet kimś ważniejszym. Kiedy Cię nie ma to i ja nie istnieję. Nigdy nie potrafiłam docenić tego , co mam. Nauczyłam się. Przepraszam za wszystkie przykre chwile. Dziękuje , że wpierasz mnie , że jesteś , to tyle.

I nagle zdajesz sobie sprawę   że... teksty

nothinglikeus dodano: 15 października 2013

I nagle zdajesz sobie sprawę , że masz więcej niż myślisz. Spostrzegasz , że miałeś to cały czas , ale doceniasz to dopiero teraz. Jesteś szczęśliwy. Masz osobę , która cały czas Cię wspiera , tkwi przy Tobie na dobre i na złe , kocha Cię i szanuję , a Ty odwdzięczasz się tym samym. Jednak pozostaje obawa. Obawa przed tym ,że to co dajesz Ty to za mało. Boisz się , że następnego dnia nie będziesz miał nic. Bo ta osoba stała się wszystkim. Lęk przed utratą kogoś bardzo ważnego dla Ciebie to najgorszy typ lęku. Nie możesz przestać o tym myśleć i szukasz sposobów na to , aby być kimś lepszym, kimś kto wystarczy. Przychodzi taki dzień , w którym dowiadujesz się , że ktoś docenia Cię za to jaki jesteś i że w ogóle jesteś. Tym kimś jest właśnie ta najważniejsza osoba. Dziękujesz Bogu za każdy dzień , każdą chwilę spędzoną razem..

mega! teksty nothinglikeus dodał komentarz: mega! do wpisu 11 października 2013
Miliony uczuć nagle zlewają się w... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

Miliony uczuć nagle zlewają się w jedno. I mówią mi , że oszukuję sama siebie. Ale przecież jest dla mnie taki ważny , przecież bez niego dostaję szału. Każdy dzień spędzony osobno jest męczarnią. Jest piekłem. Uzależniłam się. Bezwzględnie. Nikt nigdy nie znaczył dla mnie tak wiele. Chcę jego dobra , bardziej niż swojego. Chcę go mieć tylko dla siebie. Z każdą wadą i zaletą. Chcę by był tylko mój. Na zawsze. Niby tak mało,a tak dużo. Znaczy dla mnie więcej niż ten cały chory świat. Bez niego to nie to samo. Nie wyobrażam sobie , żeby go w pewnym momencie zabrakło. Umarłabym z tęsknoty.Wkradł się w moje serce i czuję , że prędko z niego nie ucieknie. A gdy będzie uciekał, będę go gonić i walczyć o niego. Bo Go kocham. Jestem gotowa ponieść za to pełną odpowiedzialność. Nie potrzebuję nic więcej. Jest wszystkim.Tyle mi wystarczy.

znów nie chce mi się nigdzie... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

znów nie chce mi się nigdzie wyjść, nie chce dzisiaj nigdzie iść, zostańmy w domu obejrzyjmy film proszę, zróbmy cokolwiek tylko we dwoje, bo marzą mi się twoje dłonie na sobie albo pojedźmy gdzieś gdzie nikogo nie znamy, spędźmy tam trzy dni i spędźmy je sami, poczytajmy, albo ty poczytaj mi. nie gońmy lepszego życia, przecież najlepsze mamy..

przepiłam kolejny dzień i kolejną... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

przepiłam kolejny dzień i kolejną miłość, ostatnio wszystko przepijam, zaczynam tonąć.

I boli   że musisz żyć tak... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

I boli , że musisz żyć tak bezczynnie..

Czasem zrozumieć to wszystko jest... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno i ciężko sobie wmówić , że życie jest próbą , że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie , kiedy odchodzą wszyscy ci , którzy żyli tak niewinnie..

Bóg uczynił nas najlepszymi... teksty

nothinglikeus dodano: 3 października 2013

Bóg uczynił nas najlepszymi przyjaciółkami, bo dobrze wiedział ,że nasze mamy nie dały by sobie rady gdybyśmy były siostrami:D

i te pytania mamy przy powrocie z... teksty

nothinglikeus dodano: 3 października 2013

i te pytania mamy przy powrocie z imprezy . ' ty tańczysz Waka Waka czy próbujesz chodzić ? ' . :D

Nie jestem ideałem  nie próbuje nim... teksty

nothinglikeus dodano: 3 października 2013

Nie jestem ideałem ,nie próbuje nim być , ale nikt nie będzie mówił mi jak i gdzie mam iść ..

Szkoda   że moda na bycie... teksty

nothinglikeus dodano: 3 października 2013

Szkoda , że moda na bycie skurwysynem , kozak jest ten co naubliżał swojej dziewczynie ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV