głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nothinglikeus Brawo dla tych co wyciągają z błędów naukę dla tych co widza przyczynę nie tylko skutek. Minus jest plusem gdy masz pokorne serce smutek jest ciemnym przejściem

nothinglikeus

nothinglikeus.moblo.pl
Brawo dla tych co wyciągają z błędów naukę dla tych co widza przyczynę nie tylko skutek. Minus jest plusem gdy masz pokorne serce smutek jest ciemnym przejściem p
Brawo dla tych  co wyciągają z... teksty

nothinglikeus dodano: 15 października 2013

Brawo dla tych, co wyciągają z błędów naukę, dla tych, co widza przyczynę, nie tylko skutek. Minus jest plusem, gdy masz pokorne serce, smutek jest ciemnym przejściem, prowadzi w lepsze miejsce.

Nie dam nas zniszczyć. Nie dam im... teksty

nothinglikeus dodano: 15 października 2013

Nie dam nas zniszczyć. Nie dam im tej satysfakcji. Chcą nas rozdzielić. Podkładają kłody pod nogi , czekając na nasz upadek. Boje się. Naprawdę. Nie chcę Cię stracić. Będę walczyć do ostatku sił , tylko bądź ze mną , bądź przy mnie , trwaj. Bez Ciebie nie dam rady. Nie poradzę sobie. Bo jesteś wszystkim , a nawet kimś ważniejszym. Kiedy Cię nie ma to i ja nie istnieję. Nigdy nie potrafiłam docenić tego , co mam. Nauczyłam się. Przepraszam za wszystkie przykre chwile. Dziękuje , że wpierasz mnie , że jesteś , to tyle.

I nagle zdajesz sobie sprawę   że... teksty

nothinglikeus dodano: 15 października 2013

I nagle zdajesz sobie sprawę , że masz więcej niż myślisz. Spostrzegasz , że miałeś to cały czas , ale doceniasz to dopiero teraz. Jesteś szczęśliwy. Masz osobę , która cały czas Cię wspiera , tkwi przy Tobie na dobre i na złe , kocha Cię i szanuję , a Ty odwdzięczasz się tym samym. Jednak pozostaje obawa. Obawa przed tym ,że to co dajesz Ty to za mało. Boisz się , że następnego dnia nie będziesz miał nic. Bo ta osoba stała się wszystkim. Lęk przed utratą kogoś bardzo ważnego dla Ciebie to najgorszy typ lęku. Nie możesz przestać o tym myśleć i szukasz sposobów na to , aby być kimś lepszym, kimś kto wystarczy. Przychodzi taki dzień , w którym dowiadujesz się , że ktoś docenia Cię za to jaki jesteś i że w ogóle jesteś. Tym kimś jest właśnie ta najważniejsza osoba. Dziękujesz Bogu za każdy dzień , każdą chwilę spędzoną razem..

mega! teksty nothinglikeus dodał komentarz: mega! do wpisu 11 października 2013
Miliony uczuć nagle zlewają się w... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

Miliony uczuć nagle zlewają się w jedno. I mówią mi , że oszukuję sama siebie. Ale przecież jest dla mnie taki ważny , przecież bez niego dostaję szału. Każdy dzień spędzony osobno jest męczarnią. Jest piekłem. Uzależniłam się. Bezwzględnie. Nikt nigdy nie znaczył dla mnie tak wiele. Chcę jego dobra , bardziej niż swojego. Chcę go mieć tylko dla siebie. Z każdą wadą i zaletą. Chcę by był tylko mój. Na zawsze. Niby tak mało,a tak dużo. Znaczy dla mnie więcej niż ten cały chory świat. Bez niego to nie to samo. Nie wyobrażam sobie , żeby go w pewnym momencie zabrakło. Umarłabym z tęsknoty.Wkradł się w moje serce i czuję , że prędko z niego nie ucieknie. A gdy będzie uciekał, będę go gonić i walczyć o niego. Bo Go kocham. Jestem gotowa ponieść za to pełną odpowiedzialność. Nie potrzebuję nic więcej. Jest wszystkim.Tyle mi wystarczy.

znów nie chce mi się nigdzie... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

znów nie chce mi się nigdzie wyjść, nie chce dzisiaj nigdzie iść, zostańmy w domu obejrzyjmy film proszę, zróbmy cokolwiek tylko we dwoje, bo marzą mi się twoje dłonie na sobie albo pojedźmy gdzieś gdzie nikogo nie znamy, spędźmy tam trzy dni i spędźmy je sami, poczytajmy, albo ty poczytaj mi. nie gońmy lepszego życia, przecież najlepsze mamy..

przepiłam kolejny dzień i kolejną... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

przepiłam kolejny dzień i kolejną miłość, ostatnio wszystko przepijam, zaczynam tonąć.

I boli   że musisz żyć tak... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

I boli , że musisz żyć tak bezczynnie..

Czasem zrozumieć to wszystko jest... teksty

nothinglikeus dodano: 10 października 2013

Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno i ciężko sobie wmówić , że życie jest próbą , że ktoś ułożył ten plan precyzyjnie , kiedy odchodzą wszyscy ci , którzy żyli tak niewinnie..

Bóg uczynił nas najlepszymi... teksty

nothinglikeus dodano: 3 października 2013

Bóg uczynił nas najlepszymi przyjaciółkami, bo dobrze wiedział ,że nasze mamy nie dały by sobie rady gdybyśmy były siostrami:D

i te pytania mamy przy powrocie z... teksty

nothinglikeus dodano: 3 października 2013

i te pytania mamy przy powrocie z imprezy . ' ty tańczysz Waka Waka czy próbujesz chodzić ? ' . :D

Nie jestem ideałem  nie próbuje nim... teksty

nothinglikeus dodano: 3 października 2013

Nie jestem ideałem ,nie próbuje nim być , ale nikt nie będzie mówił mi jak i gdzie mam iść ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV