głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika datewithdeath

Najbardziej bolą szanse których nie wykorzystaliśmy. Marzenia które rozbiły się o beton. Najbardziej bolą ludzie których mijamy którzy wiecznie wszędzie się spieszą. Najbardziej żałujemy tego czego nie mieliśmy odwagi zrobić a co pulsowało w naszych sercach.

mikela dodano: wczoraj o 17:33

Najbardziej bolą szanse, których nie wykorzystaliśmy. Marzenia, które rozbiły się o beton. Najbardziej bolą ludzie, których mijamy, którzy wiecznie wszędzie się spieszą. Najbardziej żałujemy tego, czego nie mieliśmy odwagi zrobić, a co pulsowało w naszych sercach.

Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo wiedzą co mają z tobą robić. Jesteś trochę za obrotna i trochę za pewna siebie. Ci chłopcy bo przecież nie mężczyźni dobrze sobie zdają sprawę że bez nich u boku ty dalej dasz sobie świetnie radę. W ich oczach nie jesteś ani trochę słodka ani trochę niezdarna ani nieporadna. Po prostu Ciebie się nie da uratować z żadnej opresji i nie bardzo jak się da być księciem na białym koniu superbohaterem. Nie chcesz udawać damy w opałach nie chcesz być też dla kogoś matką w związku. Chcesz śmiałych decyzji ogarniętego życia i pewności. Chcesz żeby ktoś w końcu przejął choć na chwilę kontrolę.

mikela dodano: wczoraj o 12:00

Oni się Ciebie boją. Nie za bardzo wiedzą co mają z tobą robić. Jesteś trochę za obrotna i trochę za pewna siebie. Ci chłopcy, bo przecież nie mężczyźni, dobrze sobie zdają sprawę, że bez nich u boku ty dalej dasz sobie świetnie radę. W ich oczach nie jesteś ani trochę słodka ani trochę niezdarna ani nieporadna. Po prostu Ciebie się nie da uratować z żadnej opresji i nie bardzo jak się da być księciem na białym koniu, superbohaterem. Nie chcesz udawać damy w opałach, nie chcesz być też dla kogoś matką w związku. Chcesz śmiałych decyzji, ogarniętego życia i pewności. Chcesz,żeby ktoś w końcu przejął choć na chwilę kontrolę.

Nigdy nie zapomnę przecież wiesz.

mikela dodano: przedwczoraj o 16:21

Nigdy nie zapomnę, przecież wiesz.

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

mikela dodano: 6 dni temu

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami, którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc, że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

Są takie wieczory że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz sytuacje i uczucia których teraz Ci brakuje.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Są takie wieczory, że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki, które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości, osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz, sytuacje i uczucia, których teraz Ci brakuje.

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości czułości miłych rozmów spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości, że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

To takie chujowe gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś kto był dla ciebie całym światem ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

mikela dodano: 1 tydzień temu

To takie chujowe, gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Nie nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu by się poddać.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nie, nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu, by się poddać.

I już nigdy żadne  kocham Cię  wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

mikela dodano: 1 tydzień temu

I już nigdy żadne " kocham Cię " wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

Mam wrażenie że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam że Cię znam teraz myślę że stajesz się obcą mi osobą.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Mam wrażenie, że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się, że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam,że Cię znam, teraz myślę, że stajesz się obcą mi osobą.

Nie mam już siły walczyć o coś co skresliles już dawno.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nie mam już siły walczyć o coś, co skresliles już dawno.

Tęsknię. Mocno niewyobrażalnie cierpliwie pięknie smutno tragicznie ciągle trwale niewypowiedzianie strasznie prawdziwie cicho bezszelestnie poetycko w cierpieniu milcząc kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Tęsknię. Mocno, niewyobrażalnie, cierpliwie, pięknie, smutno, tragicznie, ciągle, trwale, niewypowiedzianie, strasznie, prawdziwie, cicho, bezszelestnie, poetycko, w cierpieniu, milcząc, kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV