głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika datewithdeath

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa odrzuca połączenia nie odpisuje na smsy a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje że po Twojej twarzy spływają łzy a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu smsa 'Kocham Cię' chociaż wiesz że odczyta go dopiero rano i pewnie nawet nie odpisze.

mikela dodano: 2 godziny temu

Wiesz kiedy naprawdę kochasz? Kiedy On się do Ciebie nie odzywa, odrzuca połączenia, nie odpisuje na smsy, a Ty nadal dzwonisz i piszesz. Kiedy powoduje, że po Twojej twarzy spływają łzy, a Ty nadal chcesz z nim być. Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu smsa 'Kocham Cię' chociaż wiesz, że odczyta go dopiero rano i pewnie nawet nie odpisze.

A potem odpoczniemy i nareszcie się wyśpimy. Naprawdę tego pragnę. Po prostu sobie odpocząć zdrowo się wyspać. ... Obawiam się że tylko o tym marzę przez cały czas. Wszystkie te doniosłe wielkie plany są na nie moją głowę.

mikela dodano: wczoraj o 13:49

A potem odpoczniemy i nareszcie się wyśpimy. Naprawdę tego pragnę. Po prostu sobie odpocząć, zdrowo się wyspać. [...] Obawiam się, że tylko o tym marzę przez cały czas. Wszystkie te doniosłe, wielkie plany są na nie moją głowę.

To także jest jedna z cen jakie płaci się za bycie dorosłym  nie da się wspominać dobrych chwil nie pamiętając jednocześnie co przyszło potem.

mikela dodano: przedwczoraj o 19:18

To także jest jedna z cen, jakie płaci się za bycie dorosłym - nie da się wspominać dobrych chwil, nie pamiętając jednocześnie, co przyszło potem.

Cześć nie wiem czy jeszcze mnie pamiętasz pewnie takie naiwne dziewczyny jak ja wrzuca się w kąt swojej pamięci ale proszę oddaj mi stracone lata mojego życia.   napisana

napisana dodano: 1 tydzień temu

Cześć, nie wiem czy jeszcze mnie pamiętasz, pewnie takie naiwne dziewczyny jak ja wrzuca się w kąt swojej pamięci, ale proszę oddaj mi stracone lata mojego życia. / napisana

Na początku jest ciężko. Z tygodnia na tydzień nawet trudniej Ale w końcu przychodzi taki moment kiedy ból i tęsknota zaczynają maleć. Ważne żeby nie tłumic emocji w sobie. teksty napisana dodał komentarz: Na początku jest ciężko. Z tygodnia na tydzień nawet trudniej, Ale w końcu przychodzi taki moment kiedy ból i tęsknota zaczynają maleć. Ważne żeby nie tłumic emocji w sobie. do wpisu 1 tydzień temu
Kłopot polega na tym że choć można zamknąć oczy nie da się zamknąć myśli.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Kłopot polega na tym, że choć można zamknąć oczy, nie da się zamknąć myśli.

Chciałam któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę że kocham. Kocham na nowo kogoś innego z jeszcze większą abstrakcją niż wcześniej. Stawiając lewą nogę tuż po postawieniu prawej poczuć że serce znów jest na swoim miejscu.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Chciałam któregoś dnia idąc chodnikiem zdać sobie sprawę, że kocham. Kocham na nowo, kogoś innego, z jeszcze większą abstrakcją, niż wcześniej. Stawiając lewą nogę tuż po postawieniu prawej, poczuć, że serce znów jest na swoim miejscu.

Niektórych ludzi poznajemy tylko po to aby dostrzec ile znaczy dla nas ktoś inny.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Niektórych ludzi poznajemy tylko po to aby dostrzec, ile znaczy dla nas ktoś inny.

 Lepiej się już czujesz?  Nie tak samo źle.  To przyjedź i cię przytulę.  Nie chce być przytulana.   To przyjedź i cię odepchnę.

mikela dodano: 1 tydzień temu

- Lepiej się już czujesz? - Nie, tak samo źle. - To przyjedź i cię przytulę. - Nie chce być przytulana. - To przyjedź i cię odepchnę.

Czasami mam wrażenie że na świecie jest nieparzysta ilość ludzi i to właśnie ja jestem nie do pary.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Czasami mam wrażenie, że na świecie jest nieparzysta ilość ludzi i to właśnie ja jestem nie do pary.

Nigdy nie zapomnij że byłaś przy nim szczęśliwa. Niech tych wspomnień nie przyćmi teraz nienawiść która i tak jest udawana bo najchętniej w akcie dzikiej desperacji wróciłabyś do niego dając mu tyle szans ile będzie potrzeba żeby w końcu było dobrze.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

Nigdy nie zapomnij, że byłaś przy nim szczęśliwa. Niech tych wspomnień nie przyćmi teraz nienawiść, która i tak jest udawana, bo najchętniej w akcie dzikiej desperacji wróciłabyś do niego dając mu tyle szans ile będzie potrzeba żeby w końcu było dobrze.

nie miej do siebie żalu że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy nie potrafisz bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia.

mikela dodano: 2 tygodnie temu

nie miej do siebie żalu, że nie potrafisz o nim zapomnieć. Nie potrafisz, bo ten człowiek zbyt mocno odcisnął się na twojej duszy, nie potrafisz, bo musiałabyś zapomnieć najlepsze momenty swojego życia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV