głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoooladowa Gdy zapomnisz że jestem pamiętaj że byłam. bala sie o niego. bala sie o te wszystkie glupoty ktore robil. bala sie nawet wtedy gdy wychodzil z domu bardzo wku w

czekoooladowa

czekoooladowa.moblo.pl
Gdy zapomnisz że jestem pamiętaj że byłam.
Gdy zapomnisz że jestem  pamiętaj... teksty

czekoooladowa dodano: 2 listopada 2012

Gdy zapomnisz, że jestem, pamiętaj, że byłam.

bala sie o niego. bala sie o te... teksty

czekoooladowa dodano: 2 listopada 2012

bala sie o niego. bala sie o te wszystkie glupoty, ktore robil. bala sie nawet wtedy, gdy wychodzil z domu bardzo wku#wiony - przeciez wszystko moze sie zdarzyc .. bala sie o niego tak jak o swojego misia z dziecinstwa. on byl jej misiem, skarbem, jej szczesciem, calym zycie. mozna powiedziec, ze naprawde go kochala.

no to urodzinki. świętujemy ! teksty

czekoooladowa dodano: 25 października 2012

no to urodzinki. świętujemy !

ten mały zgredek to mój cały świat. teksty

czekoooladowa dodano: 24 października 2012

ten mały zgredek to mój cały świat.

ten mały zgredek to mój cały świat. teksty

czekoooladowa dodano: 24 października 2012

ten mały zgredek to mój cały świat.

mam dla Ciebie mały prezent znów... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

mam dla Ciebie mały prezent znów mam Cię w sercu .

jesteś osobą której nigdy nie... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

jesteś osobą, której nigdy nie powinnam stracić.

a jak kiedyś zamknę przed Tobą... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

a jak kiedyś zamknę przed Tobą drzwi to obiecaj , że i tak je wyważysz.

nieraz słyszę za plecami jakiś... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

nieraz słyszę za plecami jakiś szyderczy śmiech , wasze zdanie mnie obchodzi niczym zeszłoroczny śnieg.

 cz3 Żeby wpadał do mnie kiedy... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

[ cz3] Żeby wpadał do mnie kiedy by chciał i czekając aż się ogarnę spędzał trochę czasu z moją mamą, nie wymagam tego by się świetnie dogadywali tylko tego żeby po prostu go akceptowała i była zadowolona z mojego szczęścia. Chciałabym być w końcu szczęśliwa , chciałabym kochać ze wzajemnością, być akceptowana. Brakuje mi kogoś komu mogłabym mówić, jak bardzo kocham i jak mi zależy, brakuje mi mocnego uścisku, brakuje mi miłości. Marzę o tym by w końcu przeżyć prawdziwą miłość, taką która trwałaby miesiącami, latami a nie tygodniami.

 cz2 Potrzebuję kogoś kto... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

[ cz2] Potrzebuję kogoś kto niezależnie od sytuacji byłby ze mną. Kogoś kto nie wstydziłby się okazywać uczuć, kto poświęcałby mi każdą wolną chwilę, z kim mogłabym rozmawiać do późnej nocy, kogoś z kim tematy do rozmów nie kończyłyby się. Do kogo mogłabym przejść, wypłakać się w ramię i znaleźć pocieszenie. Kogoś kto ufałby mi bezgranicznie. Nie potrzebuję romantycznych wypadów za miasto, prezentów czy czegokolwiek. Wystarczyłby mi wieczór przed telewizorem w jego ramionach, żebym czuła się bezpieczna i żeby uśmiech nam obojgu nie schodził z twarzy. Chciałabym tonąć w jego uściskach, milczeć i czasami nie mówić kompletnie nic tylko wsłuchiwać się w rytm jego serca. Żeby czasem mi się podokuczał i wymęczył swoim poczuciem humoru. Żeby oddał mi bluzę gdy byłoby mi zimno, nie marudząc przy tym, że trzeba było mi się cieplej ubrać. Chcę wieczornych spacerów za rękę i godzinnych rozstań, żeby wrócić do domu i dostać smsa o treści 'już tęsknię'.

 cz1 Potrzebuję kogoś kto będzie... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

[cz1] Potrzebuję kogoś kto będzie mnie kochał mimo tylu wad i złych nawyków. Kogoś kto będzie mnie akceptował nieogarniętą w dresie , niewymalowaną czy po prostu taką jaką jestem, rozgadaną, pełną energii zwykłą dziewczynę która nie usiedzi na miejscu tylko ciągle musi coś robić, niecierpliwą, agresywną i kochającą. Pragnę kogoś z kim mogłabym spędzać każdy cudowny dzień nie martwiąc się o jutro, kogoś przy kim mogłabym być sobą mając świadomość tego, że właśnie taką mnie pokochał. Marzę o tym by dać komuś szczęście i otrzymać od niego to samo. Chciałabym być szczęśliwa widząc jego uśmiech spowodowany moją osobą. Być dla kogoś ważna i kochana. Pragnę kogoś z kim mogłabym porozmawiać o wszystkim, znaleźć wsparcie i zrozumienie, kogoś z kim mogłabym się wygłupiać do woli, śmiać, bić się w żartach, przytulać, całować i marzyć. Kogoś z kim mogłabym dzielić każdy swój głupi pomysł.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV