głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czekoooladowa

Wciąż powtarzają że dom jest tam gdzie serce Twoje ale dokąd idziesz gdy serca nie masz?

histerycznie dodano: 3 dni temu

Wciąż powtarzają, że dom jest tam gdzie serce Twoje, ale dokąd idziesz, gdy serca nie masz?

Pomyśl jaki świat byłby piękny gdyby ludzie spotykali się w odpowiednich momentach życia. A nie o parę lat i zdarzeń za późno za wcześnie. Gdyby mówili to o czym tak zaciekle milczą. Ile nocy byłoby przespanych ile serc nie aż tak pustych.  Olga Wojciechowska Listy niczyje

aniusssia dodano: 1 tydzień temu

Pomyśl, jaki świat byłby piękny, gdyby ludzie spotykali się w odpowiednich momentach życia. A nie o parę lat i zdarzeń za późno, za wcześnie. Gdyby mówili to, o czym tak zaciekle milczą. Ile nocy byłoby przespanych, ile serc nie aż tak pustych. / Olga Wojciechowska "Listy niczyje"

Za miesiąc ma mnie tu nie być... czemu mam złe przeczucie że nie wroce?...

wyjebane_maaam dodano: 1 czerwca 2018

Za miesiąc ma mnie tu nie być... czemu mam złe przeczucie,że nie wroce?...

Jest mi tak źle...kurwa czuje się jak gowno.

wyjebane_maaam dodano: 23 maja 2018

Jest mi tak źle...kurwa czuje się jak gowno.

Może szczęście mnie omija może...

slonbogiem dodano: 14 maja 2018

Może szczęście mnie omija, może...

 D.  Na ten rok obiecałam sobie zacząć czuć. Cokolwiek. Zrań mnie złam mi serce rozkochaj mnie w sobie ale spraw bym coś znowu poczuła. Zaczyna mi brakować mnie we mnie.

wyjebane_maaam dodano: 2 maja 2018

#D. Na ten rok obiecałam sobie zacząć czuć. Cokolwiek. Zrań mnie, złam mi serce, rozkochaj mnie w sobie ale spraw bym coś znowu poczuła. Zaczyna mi brakować mnie we mnie.

Czasem dochodzę do ogromnego żeliwnego muru którego nie mogę zburzyć. Mam wtedy wrażenie że jestem tylko ziarnkiem piasku które chce osiągnąć coś niemożliwego. Staje się wówczas drażliwa i łatwo wyprowadzić mnie z równowagi z powodu swojej bezsilności. Brakuje mi siły na ciągle wykonywanie jednego kroku do przodu i dwóch do tyłu. Wtedy odpuszczam dla swojego dobra. Staram się uporać z tym wielkim problemem trochę ochłonąć i za jakiś czas uderzyć z podwójną siłą.  E.

wyjebane_maaam dodano: 2 maja 2018

Czasem dochodzę do ogromnego żeliwnego muru, którego nie mogę zburzyć. Mam wtedy wrażenie, że jestem tylko ziarnkiem piasku, które chce osiągnąć coś niemożliwego. Staje się wówczas drażliwa i łatwo wyprowadzić mnie z równowagi z powodu swojej bezsilności. Brakuje mi siły na ciągle wykonywanie jednego kroku do przodu i dwóch do tyłu. Wtedy odpuszczam dla swojego dobra. Staram się uporać z tym wielkim problemem, trochę ochłonąć i za jakiś czas uderzyć z podwójną siłą. E.

Piłam żeby utopić ból ale ten skurwysyn nauczył się pływać.  F.K

wyjebane_maaam dodano: 1 maja 2018

Piłam, żeby utopić ból, ale ten skurwysyn nauczył się pływać. F.K

Odpuszczę dopiero wtedy kiedy uznam że zrobiłam wszystko co było w mojej mocy żeby zdobyć to co chciałam. Może i się upokorzę wystawiając na tacy swoje uczucia może uderzę twarzą w ziemię i znowu pożałuję swojej wiary w ludzi i naiwności ale przynajmniej nie zarzucę sobie że mogłam coś zrobić a nie zrobiłam. Najważniejsze to nie pluć sobie w twarz za niewykorzystane szanse.   Jak już o coś się starać to z pełną świadomością porażki ale w 100  mimo wszystko.   Bo czasem to warto dla kogoś zrobić wszystko. Serce poskładasz i wyjdziesz z tego z nową lekcją ale nic tak nie boli jak niewykorzystane okazje.

wyjebane_maaam dodano: 29 kwietnia 2018

Odpuszczę dopiero wtedy, kiedy uznam, że zrobiłam wszystko, co było w mojej mocy żeby zdobyć to, co chciałam. Może i się upokorzę wystawiając na tacy swoje uczucia, może uderzę twarzą w ziemię i znowu pożałuję swojej wiary w ludzi i naiwności ale przynajmniej nie zarzucę sobie, że mogłam coś zrobić a nie zrobiłam. Najważniejsze to nie pluć sobie w twarz za niewykorzystane szanse. Jak już o coś się starać, to z pełną świadomością porażki ale w 100%, mimo wszystko. Bo czasem to warto dla kogoś zrobić wszystko. Serce poskładasz i wyjdziesz z tego z nową lekcją, ale nic tak nie boli jak niewykorzystane okazje.

 I znowu pełnia gdzie wszystko jest bardziej. Bardziej czuje bardziej pragnę bardziej nie mam...

wyjebane_maaam dodano: 29 kwietnia 2018

" I znowu pełnia, gdzie wszystko jest bardziej. Bardziej czuje bardziej pragnę bardziej nie mam..."

Tiruriruriruriii piekny dziś dzień!😃

wyjebane_maaam dodano: 29 kwietnia 2018

Tiruriruriruriii, piekny dziś dzień!😃

Wrażliwy hazardzista kontra Zimna ćpunka. Dobrym wyborem było zrezygnować z tej znajomosci...

wyjebane_maaam dodano: 26 kwietnia 2018

Wrażliwy hazardzista kontra Zimna ćpunka. Dobrym wyborem było zrezygnować z tej znajomosci...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV