głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoooladowa czasem osoba którą znasz od małego której ufałeś bezgranicznie i zawsze mogłeś na niej polegać daje się poznać z innej strony . zawodzi Cię na każdym kroku a Ty

czekoooladowa

czekoooladowa.moblo.pl
czasem osoba którą znasz od małego której ufałeś bezgranicznie i zawsze mogłeś na niej polegać daje się poznać z innej strony . zawodzi Cię na każdym kroku a Ty z
czasem osoba którą znasz od... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

czasem osoba którą znasz od małego , której ufałeś bezgranicznie i zawsze mogłeś na niej polegać daje się poznać z innej strony . zawodzi Cię na każdym kroku a Ty zdajesz sobie sprawę z tego , że nigdy już nie będzie jak dawniej . nie wrócą te chwile pełne radości czy wspólnego płaczu . kiedyś potrafiliście spędzać ze sobą całe dnie a tematy do rozmów i wspólne towarzystwo w ogóle wam się nie nudziło , dzisiaj jest odwrotnie . nie macie o czym rozmawiać , widujecie się przelotnie i żadne z was nie wie co się u niego dzieje , czy daje sobie radę czy wręcz przeciwnie . nie możecie już na siebie liczyć , nie otrzymujecie wsparcia . oddalacie się od siebie i z każdym dniem macie coraz większe wrażenie , że się nie znacie . zgadza się?

leżałam rozłożona z jego siostrą... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

leżałam rozłożona z jego siostrą na kanapie oglądając serial , siedział na fotelu wkurzony grzebiąc coś w laptopie . - ona przyszła do mnie , nie do ciebie . spadaj do nauki . - powiedział do niej . - daj jej spokój , co się czepiasz . - stanęłam w jej obronie . wziął ją za nogi próbując zwalić z kanapy . po nieudanej próbie rzucił się na nas, zwaliłyśmy go z łóżka i wracając do laptopa marudził coś pod nosem. - o sms z bramki. - krzyknęła jego siostra marszcząc brwi. 'tu Filip, stoję pod twoim domem jeśli ci zależy - wyjdź. ' przeczytała i zrywając się pobiegła na zewnątrz a ten dumny skoczył na mnie, dusząc mnie ramionami. - ty wysłałeś tego smsa? - zapytałam. - tak,teraz się wydało że jej się podoba. - uśmiechnął się dumny z siebie. - ale ty jesteś tępy. jak mógł napisać z bramki jak podobno stoi pod domem? - zaśmiałam się. - nieważne, ważne że poszła i mam Cię tylko dla siebie. - pocałował mnie ciesząc się jak dziecko.

w magazynku mam ostatni  nabój. mam... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

w magazynku mam ostatni nabój. mam sobie kurwa strzelić w łeb, bo kocham Cię na zabój.

Brak mi Twoich słów  głosu  rad... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

Brak mi Twoich słów, głosu, rad, pomocy, stanowczości, tłumaczeń jak małemu dziecku. Brak mi tej bliskości, oddechu na moim policzku, brak mi ciepła, dotyku, zapachu. Chciałbym, żebyś po prostu podszedł i mnie przytulił. I co dzień proszę Boga o to samo.

uwielbiałam ten moment  gdy... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

uwielbiałam ten moment, gdy otwierając rano oczy czułam wibrację telefonu pod poduszką i czytając smsa od niego cieszyłam się jak głupia. tak idealnie wyczuwał kiedy się budzę.

jesteś najcudowniejszą osobą... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

jesteś najcudowniejszą osobą, jaka trafiła mi się w moim pojebanym życiu. tęsknię za naszymi rozmowami, codziennymi sylwestrami po północy, opowiadaniem sobie całego dnia, pisaniem pod wpływem alko, chwaleniem się wszystkim co popadnie, słodkimi esemeskami na dobranoc.

za każdym razem  gdy się... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

za każdym razem, gdy się przypadkowo widzimy, pochłaniasz mnie wzrokiem, analizujesz każdy fragment mojego ciała, tym swoim spojrzeniem robisz ze mną coś wspaniałego. mam pewność, że ci się podobam, a teraz czekam i czekać będę na twój ruch, jakikolwiek, bo ja nie mam zamiaru zaczynać, miałam sobie odpuścić, ale chyba nie potrafię.

taki z niego fajny chłopak  że... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

taki z niego fajny chłopak, że zaczęłam sobie o nim myśleć, o.

szczerze uśmiechnięta każdego... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

szczerze uśmiechnięta każdego dnia bez względu na wszystko, szczęśliwa z mnóstwem problemów, żyjąca na 101%, dobra zabawa przede wszystkim. pewna siebie, że potrafię wszystko, wystarczy chcieć, zmotywowana. i może moje życie nie jest idealne, ale nauczyłam się je doceniać, ten rok wiele mnie nauczył, dojrzałam i całkowicie się zmieniłam, także jestem gotowa na ostatnie zmiany, i mogę żyć tak jak sobie zaplanowałam już dawno, na całego.

wizja spędzania z nim czasu  jest... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

wizja spędzania z nim czasu, jest kurewsko podniecająca.

to przez Ciebie wpadłam w nałóg... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

to przez Ciebie wpadłam w nałóg nikotynowy. to przez Ciebie moje płuca wyglądają jak brudna dupa murzyna. to przez Ciebie, tak, to wszystko przez Ciebie ! ale wiesz co ? dzięki, choć troche oderwałam sie od rzeczywistości.

bede kochać Cie jeszcze bardziej jak... teksty

czekoooladowa dodano: 21 października 2012

bede kochać Cie jeszcze bardziej jak kupisz mi psa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV