głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoooladowa Kiedy piszę do Ciebie to znaczy że tęsknie za Tobą a kiedy nie piszę to znaczy że chcę abyś to Ty tęsknił za mną .. Nie muszę być pod wpływem alkoholu ani żadny

czekoooladowa

czekoooladowa.moblo.pl
Kiedy piszę do Ciebie to znaczy że tęsknie za Tobą a kiedy nie piszę to znaczy że chcę abyś to Ty tęsknił za mną ..
Kiedy piszę do Ciebie  to  znaczy... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Kiedy piszę do Ciebie, to znaczy, że tęsknie za Tobą, a kiedy nie piszę, to znaczy, że chcę abyś to Ty tęsknił za mną ..

Nie muszę być pod  wpływem... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć na balkonie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham..

Trochę tu pusto  bez Twojego  kocham... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Trochę tu pusto, bez Twojego "kocham Cię" na dzień dobry i dobranoc

najbardziej boli to że zawsze byłam... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

najbardziej boli to że zawsze byłam silna, a teraz ktoś mnie złamał. / zm_

Czasem wolałabym abyś uderzył mnie... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Czasem wolałabym abyś uderzył mnie w twarz zamiast ciągle krzyczeć i wypominać mi wszystkie moje wady. Wolałabym żebyś spojrzał w lustro, pomyślał czy na pewno jesteś lepszy ode mnie i czy masz jakiekolwiek prawo do tego żeby odzywać się do mnie w ten sposób. Ranisz mnie, a moje serce pęka na kilka tysięcy kawałków. I zamiast schylić się żeby je podnieść, jakoś poskładać Ty odwracasz się i odchodzisz. Zostawiasz mnie. Samą.

Boli. Kurewsko boli mnie każdy... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Boli. Kurewsko boli mnie każdy dzień bez Ciebie, rozumiesz? Ja już nie daję rady, nie mam siły tęsknić i czekać. Bo ciągle czekam, chociaż nie wiem po co. Przecież nie wrócisz, nie? Masz inne życie, nie jestem Ci w nim potrzebna. Wolałeś uciec od mojej miłości, czyżby było z nią coś nie tak? Powiedz jak jest, może we mnie po prostu brakuje jakiegoś elementu bez którego nie wyobrażałeś sobie naszego wspólnego życia. A ja głupia planowałam naszą przyszłość, która po brzegi miała być wypełniona szczęściem i czułością. Na kilometr miało pachnieć miłością, ale Ty tego nie chciałeś. Zrezygnowałeś, a ja do dziś nie potrafię w to uwierzyć. I męczę się, ciągle męczę się tymi wszystkimi wspomnieniami, kiedy mówiłeś mi, że nigdy mnie nie zostawisz. Byłam naiwna, a Ty tak pięknie kłamałeś i pozwoliłeś mi na miłość, która w większej mierze przyniosła tylko cierpienie. Jak mogłeś do tego wszystkiego dopuścić?

Nie wiem ile to dokładnie trwało... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Nie wiem ile to dokładnie trwało, ale było nam razem dobrze, bardzo dobrze.

Bo prawda jest taka  że wciąż Go... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Bo prawda jest taka, że wciąż Go kochasz, tym połamanym sercem, ale bezgranicznie. Tęsknisz za Nim każdego dnia coraz mocniej. Nocą tęsknota przytłacza Cię z podwojoną siłą, sprawiając, że natychmiast chciałabyś do Niego pobiec nawet w środku nocy. Chciałabyś wtulić się w Jego ramiona i poczuć Jego ciepło, ogrzać się ciepłem Jego ciała. Chciałabyś być z Nim w każdej chwili, zarówno w tych najlepszych momentach, jak i wspierać w tych najgorszych. Chciałabyś gotować mu obiady i pić z Nim piwo prosto z butelki, oglądając mecz Jego ulubionej drużyny, przepraszam, waszej ulubionej drużyny. Chciałabyś zasypiać w Jego ramionach i czuć to bezpieczeństwo, czuć, że On jest tym kimś, kto nie pozwoli Cię skrzywdzić za nic w świecie. Chciałabyś, by dzwonił do Ciebie cały czas, choćby nawet tylko po to, by znowu usłyszeć Twój głos. Chciałabyś się z Nim kłócić i godzić się. Pragniesz, by On wiedział, że zawsze miał w Tobie oparcie. Oddałaś Mu całe swoje serce i pragniesz, by On kochał Cię całym sobą.

Dotarło do mnie  że nie dam sobie... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Dotarło do mnie, że nie dam sobie bez Ciebie rady.

Ze spokojem zamke oczy swe  wiedząc... teksty

czekoooladowa dodano: 1 września 2013

Ze spokojem zamke oczy swe, wiedząc, że Ty zawsze staniesz obok mnie.

Zapomnieliśmy powiedzieć sobie  że... teksty

czekoooladowa dodano: 1 września 2013

Zapomnieliśmy powiedzieć sobie, że kochać to nie żart...

tak jak Ty  nie kochał nikt teksty

czekoooladowa dodano: 1 września 2013

tak jak Ty, nie kochał nikt

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV