głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoooladowa Mijamy się udajemy że nigdy nie mieliśmy ze sobą nic wspólnego. Tak jakbyśmy nigdy się nie znali. Nikt tak naprawdę nie wie co nas kiedyś łączyło kim dla siebie

czekoooladowa

czekoooladowa.moblo.pl
Mijamy się udajemy że nigdy nie mieliśmy ze sobą nic wspólnego. Tak jakbyśmy nigdy się nie znali. Nikt tak naprawdę nie wie co nas kiedyś łączyło kim dla siebie
Mijamy się  udajemy że nigdy nie... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

Mijamy się, udajemy że nigdy nie mieliśmy ze sobą nic wspólnego. Tak jakbyśmy nigdy się nie znali. Nikt tak naprawdę nie wie, co nas kiedyś łączyło, kim dla siebie byliśmy. Teraz nawet ja nie wiem kim dla siebie jesteśmy.

jak wygląda od pewnego czasu moje... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

jak wygląda od pewnego czasu moje życie ? czy to na pewno właśnie to do czego dążyłam, tak wiele poświęciłam, pracowałam tak długo ? ciągle tylko zatykam tą dziwną dziurę w sercu, zapijam herbatą potrzeby, uciekam od rzeczywistości. ciągły ból, melanże, muzyka. tylko tyle, nic więcej. żyję na marginesie istnienia, bez sensu, celu, ładu. tak, żeby było, bo nie mogę inaczej.

to już nie ta sama dziewczyna... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

to już nie ta sama dziewczyna , która jeszcze kilka miesięcy temu nosiła prawdziwy uśmiech , patrząc na niebo nuciła melodię jakiejś miłosnej piosenki a oczy były duże i roześmiane niczym u małej dziewczynki.

Ja tak po prostu już od dawna nie... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

Ja tak po prostu już od dawna nie istnieję i nie żyję normalnie.

w sumie to nie jestem ani... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

w sumie to nie jestem ani odpowiedzialna, ani ustatkowana, a już tym bardziej nie jestem zrównoważona psychicznie. nie jestem ani twarda, ani zimna, chociaż stwarzam pozory niedostępnej, bo lubię czasem i poczuć, jak to jest być prymitywem na marginesie przeciętnego życia. mam w sobie to coś, co przyciąga ludzi, a później i tak daję im w dupę. bawię się światem i chciałabym pociągać tylko za sznurki, umiem walczyć i mam to, czego sobie zażyczę, bo w to wierzę.

Siedziałam obok Ciebie z myślą jak... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

Siedziałam obok Ciebie z myślą jak bardzo staliśmy się sobie obcy przez ostatni czas. Czas podczas którego nauczyliśmy się żyć bez siebie. Nie wiem na jaką ocenę zdałam ten egzamin, ale chcę abyś wiedział, że wciąż gdy zamykam oczy widzę Twoją twarz. Najbardziej lubię ten film naszych wspomnień, w którym razem siedzimy na tamie. Pamiętam jak wszystko zmieniało swą wartość gdy ty byłeś obok. Problemy znikły w częstotliwości Twych uśmiechów a serce zmieniało rytm. Przy tobie byłam kimś zupełnie innym. Kimś kto przecież już nigdy nie wróci. Odchodząc zabiłeś jakąś cząstkę mojego serca, tę która pozwalała kochać.

Kolejny wpis do pamiętnika. Kolejna... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

Kolejny wpis do pamiętnika. Kolejna wypita herbata. Ugryzione jabłko. Otworzony cukierek. Niedokończona rozmowa. Kolejne analizy, wspomnienia, rozmyślania. kolejny poranek i noc. Tak, dni mijają, a Ciebie wciąż nie ma.

Jak tak mają wyglądać te... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

Jak tak mają wyglądać te szczęśliwe lata nastolatki to pierdolę. Wolę być na emeryturze.

wstając   ogarniając się   jedząc... teksty

czekoooladowa dodano: 12 września 2013

wstając , ogarniając się , jedząc , sprzątając za dnia nie czuję twojego braku , chwilami nawet zapominam o twoim istnieniu , czuję że dam radę , że nie jesteś mi potrzebny do życia niczym tlen , jestem obojętna . dopiero wieczorem , czy to siedząc w szkole do późnej godziny , idąc na spacer czy siedząc w ciemnym pokoju nie mogę sobie poradzić ze świadomością , że już Cię nie mam , że nie jesteś cały dla mnie , że nie mogę do Ciebie napisać , zadzwonić czy przytulić . czuję się tak cholernie źle , tak jakby cząstka mnie obumarła , jestem w środku pusta jak wydmuszka a najgorsze jest to , że jestem bezsilna , nie mogę nic zrobić bo tak mocno boję się twojej miłości .

  jakie masz plany na dzisiaj ?.... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

- jakie masz plany na dzisiaj ?. - posprzątać w domu, łyknąć dużo mocnych tabletek, a po nich zajarać szlugi, wyprostować włosy. - COOOO ?!?. ZWARIOWAŁAŚ ?!?.... nie prostuj włosów, ładne masz takie kręcone.

  omg  łeb mnie napierdziela... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

- omg, łeb mnie napierdziela, wysiadam... - weź aspirynę popij wódka i zajaraj zielska możesz być pewien ze pomoże - człowieku ja jestem jeszcze w szkole. skąd ja ci tu aspirynę wezmę?

Jasiu bawił się grzecznie... teksty

czekoooladowa dodano: 7 września 2013

Jasiu bawił się grzecznie klockami.. aż przyszła mama i spuściła wodę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV