głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
coladapina Jak to jest? Jeden chłopak biega koło mnie przynosi mi kieliszek z szampanem pilnuje żeby nic się nie stało a ten drugi po prostu siedzi a kiedy pytam gdzie jes

coladapina

coladapina.moblo.pl
Jak to jest? Jeden chłopak biega koło mnie przynosi mi kieliszek z szampanem pilnuje żeby nic się nie stało a ten drugi po prostu siedzi a kiedy pytam gdzie jest wódk
Jak to jest? Jeden chłopak biega... teksty

coladapina dodano: 2 stycznia 2011

Jak to jest? Jeden chłopak biega koło mnie, przynosi mi kieliszek z szampanem, pilnuje żeby nic się nie stało, a ten drugi po prostu siedzi a kiedy pytam gdzie jest wódka bo chciał się ze mną napić on wzrusza ramionami, wtedy ja biegnę szukam wódki i kieliszków i to ja obsługuję jego. Dlaczego wybieram chłopaka w dresach który ma wyjebane na wszystko a nie tego ułożonego ale jednocześnie szalonego któremu się podobam i zrobiłby dla mnie na prawdę wiele?

Sylwester. Zbieg okoliczności... teksty

coladapina dodano: 2 stycznia 2011

Sylwester. Zbieg okoliczności sprawił że na tej samej imprezie znalazłam się ja i Twoi dobrzy koledzy. Właściwie cały czas wychodziliśmy razem na fajkę. Biegaliśmy w skarpetkach po śniegu i robiliśmy orzełki drąc mordę na całą okolice. Wiesz co? Polubiłam ich. Chyba musisz zacząć żegnać się z ziomkami bo od tej pory to moi koledzy. Będę Ci tak odbierać wszystko po kolei tak jak Ty mi kiedyś. Ja ich nie wykorzystuje. Są na prawdę fajni i dłużej nie będziesz ryć im beretu!

Za uchem wydziarane Jego inicjały.... teksty

coladapina dodano: 30 grudnia 2010

Za uchem wydziarane Jego inicjały. Po co? To pewien rodzaj hołdu jaki mu oddaje. Taa, temu dupkowi który po mieście chodzi zataczając się. Będę żałować? Uwierz nie. Nawet teraz kiedy tak bardzo Go nienawidzę chcę o Nim pamiętać. Wiem, zniszczył mi życie. Dla niego zostawiłam mamę podczas choroby, olałam znajomych, szkołę. Jednak cały czas go kocham i choć nie chcę go znać to codziennie rano zaraz po przebudzeniu siadam z kubkiem kawy i oglądam nasze zdjęcia... Żegnaj Idioto

Zepsułam głośniki. W panice... teksty

coladapina dodano: 29 grudnia 2010

Zepsułam głośniki. W panice napisałam do Ciebie, przecież nie mogłam wytrzymać bez muzyki. Powiedziałeś że dasz mi swoje i naprawisz moje. Przyszłam do Ciebie po nie a Ty wręczyłeś mi je i powiedziałeś: "i żeby nie było że Ci nigdy nic nie dałem! " i ten cwaniacki uśmieszek. Wzięłam głośniki i poszłam do domu. Kiedy je podpięłam zobaczyłam że po prostu wyciszył mi się dźwięk. Moja głupota? Czy po prostu moja podświadomość tak bardzo Cię potrzebuje że wkręca mi takie rzeczy?

  Idiota! Jebany cwaniak w bluzie JP.... teksty

coladapina dodano: 29 grudnia 2010

- Idiota! Jebany cwaniak w bluzie JP. Nienawidzę Cię. Jesteś pojebany. Skurwiel. Dupek bez zasad! Ja mam się ogarnąć? Popatrz co robisz. Jesteś kompletnym zerem. Dla mnie skończonym, bezwartościowym człowiekiem. [...] I powiedz dlaczego właśnie wtedy przytuliłeś mnie najmocniej? Przestraszyłeś się? Że przejrzałam na oczy, że chce się uwolnić z tej toksycznej znajomości? Masz racje, bardzo bym chciała ale na tym się kończy. Nic więcej zrobić nie umiem.

Przyszedł czas żeby zrobić krok w... teksty

coladapina dodano: 29 grudnia 2010

Przyszedł czas żeby zrobić krok w przód a nie bez przerwy potykać się o swoje sznurówki.

Powiedziałeś mi kiedyś  że zawsze... teksty

coladapina dodano: 29 grudnia 2010

Powiedziałeś mi kiedyś, że zawsze zastanawiałeś się czy mam żółte papiery? He, wiesz co? Ja zawsze zastanawiałam się czy... Chociaż nie. Ja się nie zastanawiałam bo po prostu Cię kochałam.

Wszystko zaplanowałam. Narysowałam... teksty

coladapina dodano: 29 grudnia 2010

Wszystko zaplanowałam. Narysowałam nas, wstawiłam na facebooka. Rano dostałeś sms z instrukcją: "wstałeś już? dzień dobry :) teraz nie myśl, po prostu rób co mówię! wejdź na fb zobacz, rozkmiń. Teraz ubierz kurtkę i buty i wyjdź do mnie na wiatę bo czekam tu od rana z butelką szampana. Napij się ze mną jak kiedyś. Po prostu. Czekam" Po chwili wiedziałam, że zobaczyłeś rysunek. Czekałam już 2 godziny. Wysyłałam sms. Nie odpisywałeś. Za chwilę napisałeś że nie ma Cię w domu. "Ej? Przecież stoję pod twoim domem i wiem że tam jesteś." Napisałeś żebym dała Ci spokój. Ała zabolało, szczególnie, że ostatnio pisałeś i chciałeś spotykać się codziennie. Z wkurwieniem zaczęłam pisać Ci że powybijam wszystkie szyby. Wyszedłeś. He, tylko dlatego że wiesz do czego jestem zdolna. Cała rozmazana, z butelką ruskiego szampana w ręce zataczając się podeszłam do Ciebie i przytuliłam. Odpychałeś mnie mówiłeś "ejj no przestań bo znowu będzie...". Trzymałam tak mocno jak mogłam, trzymałam przecież szczęście.

Ludzie  gdybyście wiedzieli co ja w... teksty

coladapina dodano: 8 grudnia 2010

Ludzie, gdybyście wiedzieli co ja w głowie mam i ile mogę wam przekazać i wytłumaczyć... Kiedyś o mnie usłyszycie.

Dla Ciebie śmigałam o 3 w nocy w... teksty

coladapina dodano: 5 grudnia 2010

Dla Ciebie śmigałam o 3 w nocy w bluzie JP z papierosem i piwem w ręku. Dlaczego? Bo powiedziałeś kiedyś, że należę do innej warstwy społecznej. Więc postanowiłam skończyć z Tobą pod mostem, skoro to jedyne wyjście.

Tyle razy mówiłeś mi że mnie nie... teksty

coladapina dodano: 28 listopada 2010

Tyle razy mówiłeś mi że mnie nie kochasz, żebym się odjebała. Pamiętam każdą piosenkę w której nazwałeś mnie dziwką. Kocham Cię, nie ma kurwa słów żeby to wyrazić. A kiedy w końcu zaczęło mi się układać dowiedziałam się że kochasz mnie milion razy mocniej niż ja Ciebie, chociaż nie wiem czy to możliwe.

Jesteś mój i tylko mój! Zawsze... teksty

coladapina dodano: 21 listopada 2010

Jesteś mój i tylko mój! Zawsze będziesz...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV