głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
coladapina Miałam taką cholerną ochotę żeby z Tobą pogadać. Wstawiłam opis czasem po prostu nie mogę wytrzymać żeby do Ciebie nie napisać po kilku minutach w Twoim statusi

coladapina

coladapina.moblo.pl
Miałam taką cholerną ochotę żeby z Tobą pogadać. Wstawiłam opis czasem po prostu nie mogę wytrzymać żeby do Ciebie nie napisać po kilku minutach w Twoim statusie zo
Miałam taką cholerną ochotę... teksty

coladapina dodano: 13 luty 2011

Miałam taką cholerną ochotę, żeby z Tobą pogadać. Wstawiłam opis "czasem po prostu nie mogę wytrzymać żeby do Ciebie nie napisać" po kilku minutach w Twoim statusie zobaczyłam słowa które pobudziły we mnie jednocześnie radość i płacz "damy radę". Chociaż nie rozmawiamy już od 4 miesięcy to wiem że masz taką samą ochotę na rozmowę ze mną jak ja.

Skąd wiem że mnie kochałeś? Bo... teksty

coladapina dodano: 13 luty 2011

Skąd wiem że mnie kochałeś? Bo kiedy dzisiaj oglądam nasze zdjęcia z przed kilku lat widzę szczęście w naszych oczach, a takie szczęście w życiu trafia się tylko raz.

A pamiętasz jeszcze jak w każdą... teksty

coladapina dodano: 12 luty 2011

A pamiętasz jeszcze jak w każdą niedziele rano przychodziłam żeby zobaczyć z daleka jak idziesz z kolegami na fajkę, a następnie śledzić wzrokiem jak wolnym krokiem udajecie się w stronę kościoła?

Trochę się pozmieniało. Dzisiaj... teksty

coladapina dodano: 10 luty 2011

Trochę się pozmieniało. Dzisiaj zamiast kieliszka za Twoje zdrowie, biorę w płuca wielkiego bucha.

Nie zrozumiałeś gdy bezczelnie nie... teksty

coladapina dodano: 9 luty 2011

Nie zrozumiałeś gdy bezczelnie nie przychodziłam na umówione spotkania, kiedy olewałam Cię na każdym kroku, nawet kiedy wysłałam Ci "KaCeZet & Dreadsquad - Intrygantka" nie zczaiłeś o co chodzi. Chyba przyszła pora żeby prosto w twarz wykrzyczeć Ci: mam wyjebaaaane!

Na profilu na fejsie nie masz swoich... teksty

coladapina dodano: 9 luty 2011

Na profilu na fejsie nie masz swoich zdjęć, ale i tak tam wchodzę bo lubię patrzeć na te litery które układają się w Twoje imię i nazwisko.

Kiedyś po nocach siedziałam i... teksty

coladapina dodano: 9 luty 2011

Kiedyś po nocach siedziałam i piłam wódkę z Twoim zdjęciem, dzisiaj wystarczy że napiszę a jesteś w ciągu 5 minut ze skręconym lolkiem. Szkoda że nie u mnie a pod domem kumpla którego telefon mam od tygodnia...

Kochany A. Jak poradziłam sobie z... teksty

coladapina dodano: 8 luty 2011

Kochany A. Jak poradziłam sobie z tym żeby do Ciebie nie pisać? To było łatwe! Zapisałam Twój numer jako "Zuźka" natomiast jej numer jako "Artur". Kiedy miałam ochotę Ci coś napisać po prostu wysyłałam to do "Artura", a ona udawała Ciebie. Kiedy czytałam sms gdy byłam rozespana lub pijana czasem udawało mi się siebie oszukać a na mojej twarzy pojawiał się dwusekundowy uśmiech. POLECAM!

Kiedy kolejny raz ustawiałam status... teksty

coladapina dodano: 8 luty 2011

Kiedy kolejny raz ustawiałam status na gg w stylu jaka to ja nie jestem szczęśliwa " ;)) " żeby pokazać Ci, że świetnie sobie radzę, po moim policzku spływała łza a po ściance szklanki resztki wódki.

co ja poradzę że lubię śmiagać z... teksty

coladapina dodano: 3 luty 2011

co ja poradzę że lubię śmiagać z chłopakami w dresach?

zajebiiiiiście zajebiiiiiiście!... teksty

coladapina dodano: 3 luty 2011

zajebiiiiiście zajebiiiiiiście! biały proszek i zielone liście.

 z buta wjeżdżaj  gdzie chcesz... teksty

coladapina dodano: 2 luty 2011

"z buta wjeżdżaj" gdzie chcesz, tylko już nie do mojego serca ok?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV