głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
coladapina Zobaczyłam szczęście! Już nie mijało mnie tylko na ulicy. Podeszło i pogłaskało mnie po głowie. Po 4 latach! Chcę krzyczeć śpiewać i tańczyć! a wszystko przez C

coladapina

coladapina.moblo.pl
Zobaczyłam szczęście! Już nie mijało mnie tylko na ulicy. Podeszło i pogłaskało mnie po głowie. Po 4 latach! Chcę krzyczeć śpiewać i tańczyć! a wszystko przez Ciebie!
Zobaczyłam szczęście! Już nie... teksty

coladapina dodano: 16 listopada 2010

Zobaczyłam szczęście! Już nie mijało mnie tylko na ulicy. Podeszło i pogłaskało mnie po głowie. Po 4 latach! Chcę krzyczeć, śpiewać i tańczyć! a wszystko przez Ciebie! To niezwykłe, przecież znamy się 2 dni! Jesteś niezwykły! Gadasz sam do siebie i siedzisz ze mną na środku ronda! Jesteś taki jak ja. Dziękuję że się pojawiłeś ;* DZIĘKUJĘ !

Dlaczego mówicie że zwariowałam?... teksty

coladapina dodano: 14 listopada 2010

Dlaczego mówicie że zwariowałam? To, że gadam z sufitem to tylko dlatego,bo uważam że jest lepszym rozmówcą od was wszystkich.

O wiesz za czym tęsknie? Za tym... teksty

coladapina dodano: 13 listopada 2010

O wiesz za czym tęsknie? Za tym kiedy przychodziłam posiedzieć z Tobą i Twoimi kolegami, nagle z torebki wyciągałam mały różowy samochodzik i zaczynałam się nim bawić. Patrzyłeś na mnie wtedy tym swoim wzrokiem i mówiłeś "swój świat..."

Noc  3 nad ranem. Nagle się... teksty

coladapina dodano: 13 listopada 2010

Noc, 3 nad ranem. Nagle się obudziłam. Nie wiedziałam po co i dlaczego ale wzięłam do ręki telefon. Kilka sekund po tym poczułam wibrację, napisałeś do mnie. O 3 w nocy! Wysłałeś pustą wiadomość a gdy odpisałam, zapytałeś dlaczego nie śpię. Nie potrafiłam Ci tego wyjaśnić, ale jestem pewna, że wiedziałeś. Ty rozumiesz.

Może to moja wina  że nie możemy... teksty

coladapina dodano: 13 listopada 2010

Może to moja wina, że nie możemy się spotykać, a może jednak Twoja... Nie wiem, dziś to już nie ważne. Chcę tylko żebyś wiedział, że jestem obok Ciebie. Może nawet nie wiesz, że gdy chlejesz z kolegami, ja stoję za rogiem, palę papierosa i czuwam aby nic złego Ci się nie stało...

Poprzednia 24 25 26 27
28
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV