głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Nie umiem na Ciebie patrzeć Bo nie umiem na Ciebie patrzeć bez miłości. Wiem o tym bez miłości jeszcze Cię nie widziałam. „Nie kocham Cię”. Od czasu do czasu te

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Nie umiem na Ciebie patrzeć Bo nie umiem na Ciebie patrzeć bez miłości. Wiem o tym bez miłości jeszcze Cię nie widziałam.
Nie umiem na Ciebie patrzeć   Bo nie... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Nie umiem na Ciebie patrzeć, Bo nie umiem na Ciebie patrzeć bez miłości. Wiem o tym, bez miłości jeszcze Cię nie widziałam.

„Nie kocham Cię”. Od czasu do... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

„Nie kocham Cię”. Od czasu do czasu te słowa wciąż rozlegały się w jej głowie. Zazwyczaj je ignorowała. Odnalazła własny sposób na życie. Mimo to, niczym dawna blizna, czasem ją bolały.

Pływam pomiędzy plażami... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Pływam pomiędzy plażami niewielkich pustych lądów. Rozstawiam tabliczki: TEREN PRYWATNY. WSTĘP WZBRONIONY. Bo wariatek nie można kochać. Zwłaszcza tych samozwańczych.

Bała się cierpienia  straty... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Bała się cierpienia, straty, rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione, a jedynym sposobem, żeby się tego ustrzec, było w ogóle na tę drogę nie wkraczać. Żeby nie cierpieć, trzeba wyrzec się miłości. To tak jakby wydłubać sobie oczy, żeby nie oglądać ciemnych stron życia.

Wiesz? Nie boli mnie już sam upadek.... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Wiesz? Nie boli mnie już sam upadek. Boli mnie świadomość, że ja nigdy nie pozwoliłabym Ci upaść, a Ty nawet nie mrugniesz okiem, gdy ja znowu ponoszę klęskę.

Szła. Padał śnieg i było bardzo... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Szła. Padał śnieg i było bardzo zimno. Ona tego nie czuła. Płatki śniegu na nią nie opadały, choć były tuż nad jej głową. Zrozumiała, iż jej życia dobiegł kres.

Tak już ma być zawsze: poranek  gdy... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Tak już ma być zawsze: poranek, gdy nie chce się wstawać, zmierzch, kiedy nie chce się jeszcze umierać, wieczór pełen obaw, niekończące się noce udręk. Już nie potrafię płakać - chyba nie potrafię. A kochać? Gdzie podziało się moje uczucie miłości? Boże, co ja ze sobą zrobiłam?

Odchodziła w zamierzonym pośpiechu.... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Odchodziła w zamierzonym pośpiechu. Wymyśliła sobie, że tak będzie mniej boleć. Albo jeśli nie mniej, to przynajmniej krócej (…) Dała sobie 10 minut, żeby zatrzeć ślady po największej miłości swojego życia i uciec... Bo to była ucieczka.

Korzystasz z iPoda  a z byle serca... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Korzystasz z iPoda, a z byle serca nie potrafisz!

To przecież był tylko internet.... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

To przecież był tylko internet. Otworzyła folder, w którym trzymała wszystkie e-maile od Niego. Zaznaczyła wszystkie do usunięcia. Program pytał: Jesteś pewny, że chcesz usunąć zaznaczone wiadomości? TAK/NIE. Siedziała chwilę nieruchomo wpatrując się w ekran. Idiotyczne pytanie!- pomyślała z wściekłością. Nagle poczuła się tak, jakby od tej odpowiedzi zależało czyjeś życie. Kliknęła na „TAK”. Nic się nie wydarzyło. Świat istniał dalej. Widownia odetchnęła w ulgą.

Jeszcze niedawno łączył nas każdy... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Jeszcze niedawno łączył nas każdy oddech, każde uderzenie serca o klatkę piersiową. Dziś łączy nas wyraz „nic”, słowo „było” i Twoje bezuczuciowe „ nara”.

Niebo? Tu nie ma nieba   jest tylko... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Niebo? Tu nie ma nieba, jest tylko prześwit między wieżowcami. A serce to nie serce, to tylko kawał mięsa. A życie? Jakie życie? Poprzerywana linia na dłoniach. A Bóg? Nie ma Boga.. Są tylko krzyże przy drogach... - happysad

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV