głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Bała się cierpienia straty rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione a jedynym sposobem żeby się tego ustrzec było w ogóle na tę drogę nie w

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Bała się cierpienia straty rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione a jedynym sposobem żeby się tego ustrzec było w ogóle na tę drogę nie wkracz
Bała się cierpienia  straty... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Bała się cierpienia, straty, rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione, a jedynym sposobem, żeby się tego ustrzec, było w ogóle na tę drogę nie wkraczać. Żeby nie cierpieć, trzeba wyrzec się miłości. To tak jakby wydłubać sobie oczy, żeby nie oglądać ciemnych stron życia.

Wiesz? Nie boli mnie już sam upadek.... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Wiesz? Nie boli mnie już sam upadek. Boli mnie świadomość, że ja nigdy nie pozwoliłabym Ci upaść, a Ty nawet nie mrugniesz okiem, gdy ja znowu ponoszę klęskę.

Szła. Padał śnieg i było bardzo... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Szła. Padał śnieg i było bardzo zimno. Ona tego nie czuła. Płatki śniegu na nią nie opadały, choć były tuż nad jej głową. Zrozumiała, iż jej życia dobiegł kres.

Tak już ma być zawsze: poranek  gdy... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Tak już ma być zawsze: poranek, gdy nie chce się wstawać, zmierzch, kiedy nie chce się jeszcze umierać, wieczór pełen obaw, niekończące się noce udręk. Już nie potrafię płakać - chyba nie potrafię. A kochać? Gdzie podziało się moje uczucie miłości? Boże, co ja ze sobą zrobiłam?

Odchodziła w zamierzonym pośpiechu.... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Odchodziła w zamierzonym pośpiechu. Wymyśliła sobie, że tak będzie mniej boleć. Albo jeśli nie mniej, to przynajmniej krócej (…) Dała sobie 10 minut, żeby zatrzeć ślady po największej miłości swojego życia i uciec... Bo to była ucieczka.

Korzystasz z iPoda  a z byle serca... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Korzystasz z iPoda, a z byle serca nie potrafisz!

To przecież był tylko internet.... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

To przecież był tylko internet. Otworzyła folder, w którym trzymała wszystkie e-maile od Niego. Zaznaczyła wszystkie do usunięcia. Program pytał: Jesteś pewny, że chcesz usunąć zaznaczone wiadomości? TAK/NIE. Siedziała chwilę nieruchomo wpatrując się w ekran. Idiotyczne pytanie!- pomyślała z wściekłością. Nagle poczuła się tak, jakby od tej odpowiedzi zależało czyjeś życie. Kliknęła na „TAK”. Nic się nie wydarzyło. Świat istniał dalej. Widownia odetchnęła w ulgą.

Jeszcze niedawno łączył nas każdy... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Jeszcze niedawno łączył nas każdy oddech, każde uderzenie serca o klatkę piersiową. Dziś łączy nas wyraz „nic”, słowo „było” i Twoje bezuczuciowe „ nara”.

Niebo? Tu nie ma nieba   jest tylko... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Niebo? Tu nie ma nieba, jest tylko prześwit między wieżowcami. A serce to nie serce, to tylko kawał mięsa. A życie? Jakie życie? Poprzerywana linia na dłoniach. A Bóg? Nie ma Boga.. Są tylko krzyże przy drogach... - happysad

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Czasami mam ochotę wyrzucić telefon przez okno. Lub rzucić nim o ścianę. Lepiej myśleć, że nie dzwonisz z powodu zepsutego telefonu niż, że o mnie zapominasz.

Lubię sprawiać Ci ból. Sadystyczna... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

Lubię sprawiać Ci ból. Sadystyczna kurwa ze mnie? Nie. Po prostu skrzywdzona kobieta.

 …  bo oto on stanął  wózek... teksty

bursztynek dodano: 18 grudnia 2010

{…} bo oto on stanął, wózek zatrzymał i „Kocham Cię” mówi, w tym parku pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego. xD

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV