głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Były takie ramiona co słodkim smakiem obejmowały moje usta. Były takie oczy co wypalały dziury w moich myślących skroniach. Były takie uśmiechy co powrywały za

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Były takie ramiona co słodkim smakiem obejmowały moje usta. Były takie oczy co wypalały dziury w moich myślących skroniach. Były takie uśmiechy co powrywały za sobą w
Były takie ramiona  co słodkim... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Były takie ramiona, co słodkim smakiem obejmowały moje usta. Były takie oczy, co wypalały dziury w moich myślących skroniach. Były takie uśmiechy, co powrywały za sobą w przepaść. Byłeś taki Ty - ale już Ciebie nie ma.

Patrzysz na niego z miłością ale i... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Patrzysz na niego z miłością ale i z obrzydzeniem. Kochasz go i nienawidzisz. Pragniesz widzieć go codziennie ale , gdy tylko zobaczysz go z kimś innym nie chcesz nawet spojrzeć w jego stronę. Miłość to paradoks.

Kiedyś czekałam na każdy moment... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Kiedyś czekałam na każdy moment, gdy tylko się pojawisz. Teraz, mając świadomość, że kogoś masz, robię wszystko, żeby na Ciebie nie wpaść...

To niewiarygodne  jak można czuć... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kur#a, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Nasycam się Twoimi słowami  każdym... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Nasycam się Twoimi słowami, każdym najmniejszym drżeniem powietrza z ust. To takie piękne.

W jej uśmiechu znajdowało się... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

W jej uśmiechu znajdowało się więcej promieni niż w całym słońcu. Te promienie wyciągały go z gęstniejącego cienia - ale on tego nie chciał. Mimo iż lubił ten uśmiech, to kochał cień.

Topisz mnie w szumie wspomnień  w... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Topisz mnie w szumie wspomnień, w wypłowiałych kolorach ostatnich dni, w masie zduszonych szeptów, cichych jęków, śmiałej nagości. Topisz mnie, a mi brakuje tlenu - duszę się. Proszę o powietrze, o teraźniejszość, o intensywne kolory, o głośne jęki i nagość - teraz.

Żeby przetrwać  musisz nauczyć... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja.Mimo to musisz trwać.

Lubił ten typ urody. Małe... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Lubił ten typ urody. Małe dziewczynki, w zamknięte ciele dojrzałej kobiety, dążyły do uzewnętrznienia - zacierały zmysłowość rys, wymywały drapieżność spojrzenia, pozostawiały natomiast lepką słodkość i niebywały urok, który radośnie gniótł jego serce.

Chociaż w tym momencie była pijana... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Chociaż w tym momencie była pijana, prawie zamroczona - ale po prostu wsunęła mi głowę pod ramię, jak kot, i skuliła się, skompresowała do rozmiarów piłki, jakby jej model był też przenośny.

Obudziło się we mnie dawne... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Obudziło się we mnie dawne pragnienie bycia w końcu docenioną przez kogoś. Powróciło uczucie pustki, bezsilności, beznadziejności, rozczarowania niespełnionymi oczekiwaniami. Pozostał tylko ten tępy ból psychiczny i świadomość emocjonalnego dna.

Myślę że cała magia w słowach... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Myślę że cała magia w słowach "Obiecaj mi" jest w tym że masz je do kogo wypowiadać, masz kogo o coś prosić, wiedząc że usłyszysz "obiecuje" i to jest taka wiedza, jakby ktoś czekał za najciemniejszym zakrętem...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV