głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek To nie jest tak że ja już nie pamiętam. Pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. Każdą obietnicę nadal noszę

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
To nie jest tak że ja już nie pamiętam. Pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. Każdą obietnicę nadal noszę w sobie
To nie jest tak  że ja już nie... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

To nie jest tak, że ja już nie pamiętam. Pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc, pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. Każdą obietnicę nadal noszę w sobie z nadzieją, że jeszcze kiedyś ją spełni. Każdy szept, każde wypowiedziane prosto w oczy słowa odtwarzam czasami w pamięci, nikomu o tym nie mówiąc. Pamiętam jak mnie przytulał, jak trzymał za rękę, jak utwierdzał w przekonaniu, że kocha. Pamiętam jak odszedł, nic nie wyjaśniając. Jak kłamiąc prosto w twarz układał sobie życie z inną.

Pomijając fakt  że jestem w jego... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Pomijając fakt, że jestem w jego ramionach, nadal jestem wolna. I to jest najgorsze uczucie na świecie. Nie być jego...

Patrzyłam na Niego i czułam taką... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Patrzyłam na Niego i czułam taką ogromną pustkę.. Nie ma już między nami niczego. Pusto, nic, zero. To takie smutne. Nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Chciałabym mu zadać mnóstwo pytań, przeciez o tylu sprawach milczymy już całą wieczność. A zostało jeszcze tylko niedokończonych spraw, rozmów, oddechów, dotyków.. Wszystko musimy zwyczajnie zostawić?

W urojeniach tworzę Twój... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

W urojeniach tworzę Twój rzeczywisty obraz. Układam Cię z nieudanych wspomnień, zrujnowanych marzeń i łez zagubionych w przestrzeni; zaszywam siarczystym przekleństwem, tlącym się niedopałkiem i kieliszkiem pełnym wódki. W moich urojeniach jesteś idealny - a w rzeczywistości... Rzeczywistość zrobi dla Ciebie wszystko.

Możliwe  że minąłeś mnie... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Możliwe, że minąłeś mnie przypadkiem podczas ciepłej, letniej nocy. Możliwe, że spojrzałeś ukradkiem - przelotnie, bagatelnie. Możliwe, że uśmiech na Twoich ustach zatańczył zadziornie - może tak, może nie; nie widziałam - ciemność była wokół mnie.

Usypiasz mnie w księżycowym pyle  w... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Usypiasz mnie w księżycowym pyle, w złudnym świetle ulicznych lamp. Okrywasz kołdrą utkaną z najcieplejszych oddechów. Kładziesz głowę w poduszkę pełną dzieciecych snów; w Twoich oczach widzę wyobraźnię - w myślach mam wiosennego podmuchu szum. I staczam się, staczam w słodkości malinowej wiosny, w intensywność truskawkowego lata. Budzę się w szmaragdzie Twoich oczu.

Były takie ramiona  co słodkim... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Były takie ramiona, co słodkim smakiem obejmowały moje usta. Były takie oczy, co wypalały dziury w moich myślących skroniach. Były takie uśmiechy, co powrywały za sobą w przepaść. Byłeś taki Ty - ale już Ciebie nie ma.

Patrzysz na niego z miłością ale i... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Patrzysz na niego z miłością ale i z obrzydzeniem. Kochasz go i nienawidzisz. Pragniesz widzieć go codziennie ale , gdy tylko zobaczysz go z kimś innym nie chcesz nawet spojrzeć w jego stronę. Miłość to paradoks.

Kiedyś czekałam na każdy moment... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Kiedyś czekałam na każdy moment, gdy tylko się pojawisz. Teraz, mając świadomość, że kogoś masz, robię wszystko, żeby na Ciebie nie wpaść...

To niewiarygodne  jak można czuć... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

To niewiarygodne, jak można czuć się szczęśliwą przez tyle lat, mimo tylu kłótni, tylu upierdliwości i tak naprawdę, kur#a, nie wiedzieć, czy to miłość czy nie.

Nasycam się Twoimi słowami  każdym... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Nasycam się Twoimi słowami, każdym najmniejszym drżeniem powietrza z ust. To takie piękne.

W jej uśmiechu znajdowało się... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

W jej uśmiechu znajdowało się więcej promieni niż w całym słońcu. Te promienie wyciągały go z gęstniejącego cienia - ale on tego nie chciał. Mimo iż lubił ten uśmiech, to kochał cień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV