głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek A pan to kto? Żyd kurwa czy Rumun? Ani Żyd ani Rumun. No to kurwa. xD Przepraszam że nie spełniłam twoich oczekiwań. Żałuję że nie spełniłeś moich. Najfajniej

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
A pan to kto? Żyd kurwa czy Rumun? Ani Żyd ani Rumun. No to kurwa. xD
  A pan to kto? Żyd  kurwa czy... teksty

bursztynek dodano: 19 lipca 2011

- A pan to kto? Żyd, kurwa czy Rumun? - Ani Żyd, ani Rumun. - No to kurwa. xD

Przepraszam  że nie spełniłam... teksty

bursztynek dodano: 19 lipca 2011

Przepraszam, że nie spełniłam twoich oczekiwań. Żałuję, że nie spełniłeś moich.

Najfajniej jest właśnie wtedy  gdy... teksty

bursztynek dodano: 19 lipca 2011

Najfajniej jest właśnie wtedy, gdy mnie olewasz i wolisz tamtą szmatę. Nie ma co, plastiki górą!

To nie jest tak  że ja już nie... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

To nie jest tak, że ja już nie pamiętam. Pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc, pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. Każdą obietnicę nadal noszę w sobie z nadzieją, że jeszcze kiedyś ją spełni. Każdy szept, każde wypowiedziane prosto w oczy słowa odtwarzam czasami w pamięci, nikomu o tym nie mówiąc. Pamiętam jak mnie przytulał, jak trzymał za rękę, jak utwierdzał w przekonaniu, że kocha. Pamiętam jak odszedł, nic nie wyjaśniając. Jak kłamiąc prosto w twarz układał sobie życie z inną.

Pomijając fakt  że jestem w jego... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Pomijając fakt, że jestem w jego ramionach, nadal jestem wolna. I to jest najgorsze uczucie na świecie. Nie być jego...

Patrzyłam na Niego i czułam taką... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Patrzyłam na Niego i czułam taką ogromną pustkę.. Nie ma już między nami niczego. Pusto, nic, zero. To takie smutne. Nie potrafimy ze sobą rozmawiać. Chciałabym mu zadać mnóstwo pytań, przeciez o tylu sprawach milczymy już całą wieczność. A zostało jeszcze tylko niedokończonych spraw, rozmów, oddechów, dotyków.. Wszystko musimy zwyczajnie zostawić?

W urojeniach tworzę Twój... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

W urojeniach tworzę Twój rzeczywisty obraz. Układam Cię z nieudanych wspomnień, zrujnowanych marzeń i łez zagubionych w przestrzeni; zaszywam siarczystym przekleństwem, tlącym się niedopałkiem i kieliszkiem pełnym wódki. W moich urojeniach jesteś idealny - a w rzeczywistości... Rzeczywistość zrobi dla Ciebie wszystko.

Możliwe  że minąłeś mnie... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Możliwe, że minąłeś mnie przypadkiem podczas ciepłej, letniej nocy. Możliwe, że spojrzałeś ukradkiem - przelotnie, bagatelnie. Możliwe, że uśmiech na Twoich ustach zatańczył zadziornie - może tak, może nie; nie widziałam - ciemność była wokół mnie.

Usypiasz mnie w księżycowym pyle  w... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Usypiasz mnie w księżycowym pyle, w złudnym świetle ulicznych lamp. Okrywasz kołdrą utkaną z najcieplejszych oddechów. Kładziesz głowę w poduszkę pełną dzieciecych snów; w Twoich oczach widzę wyobraźnię - w myślach mam wiosennego podmuchu szum. I staczam się, staczam w słodkości malinowej wiosny, w intensywność truskawkowego lata. Budzę się w szmaragdzie Twoich oczu.

Były takie ramiona  co słodkim... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Były takie ramiona, co słodkim smakiem obejmowały moje usta. Były takie oczy, co wypalały dziury w moich myślących skroniach. Były takie uśmiechy, co powrywały za sobą w przepaść. Byłeś taki Ty - ale już Ciebie nie ma.

Patrzysz na niego z miłością ale i... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Patrzysz na niego z miłością ale i z obrzydzeniem. Kochasz go i nienawidzisz. Pragniesz widzieć go codziennie ale , gdy tylko zobaczysz go z kimś innym nie chcesz nawet spojrzeć w jego stronę. Miłość to paradoks.

Kiedyś czekałam na każdy moment... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Kiedyś czekałam na każdy moment, gdy tylko się pojawisz. Teraz, mając świadomość, że kogoś masz, robię wszystko, żeby na Ciebie nie wpaść...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV