głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Topisz mnie w szumie wspomnień w wypłowiałych kolorach ostatnich dni w masie zduszonych szeptów cichych jęków śmiałej nagości. Topisz mnie a mi brakuje tlenu du

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Topisz mnie w szumie wspomnień w wypłowiałych kolorach ostatnich dni w masie zduszonych szeptów cichych jęków śmiałej nagości. Topisz mnie a mi brakuje tlenu du
Topisz mnie w szumie wspomnień  w... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Topisz mnie w szumie wspomnień, w wypłowiałych kolorach ostatnich dni, w masie zduszonych szeptów, cichych jęków, śmiałej nagości. Topisz mnie, a mi brakuje tlenu - duszę się. Proszę o powietrze, o teraźniejszość, o intensywne kolory, o głośne jęki i nagość - teraz.

Żeby przetrwać  musisz nauczyć... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Żeby przetrwać, musisz nauczyć się żyć bez niczego. Pierwszy umiera optymizm, po nim miłość, na końcu nadzieja.Mimo to musisz trwać.

Lubił ten typ urody. Małe... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Lubił ten typ urody. Małe dziewczynki, w zamknięte ciele dojrzałej kobiety, dążyły do uzewnętrznienia - zacierały zmysłowość rys, wymywały drapieżność spojrzenia, pozostawiały natomiast lepką słodkość i niebywały urok, który radośnie gniótł jego serce.

Chociaż w tym momencie była pijana... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Chociaż w tym momencie była pijana, prawie zamroczona - ale po prostu wsunęła mi głowę pod ramię, jak kot, i skuliła się, skompresowała do rozmiarów piłki, jakby jej model był też przenośny.

Obudziło się we mnie dawne... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Obudziło się we mnie dawne pragnienie bycia w końcu docenioną przez kogoś. Powróciło uczucie pustki, bezsilności, beznadziejności, rozczarowania niespełnionymi oczekiwaniami. Pozostał tylko ten tępy ból psychiczny i świadomość emocjonalnego dna.

Myślę że cała magia w słowach... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Myślę że cała magia w słowach "Obiecaj mi" jest w tym że masz je do kogo wypowiadać, masz kogo o coś prosić, wiedząc że usłyszysz "obiecuje" i to jest taka wiedza, jakby ktoś czekał za najciemniejszym zakrętem...

Jesteś za bardzo ważny w moim... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Jesteś za bardzo ważny w moim życiu, żeby po prostu określić te wszystkie chwile dwoma słowami: "było, minęło"

Cierpienie czyni przedwcześnie... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Cierpienie czyni przedwcześnie dojrzałym...

Wszak otrzymała cudowny dar: życie.... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Wszak otrzymała cudowny dar: życie. Czasami jest ono w okrutny sposób odbierane zbyt szybko, ale liczyło się to, co się z nim uczyniło, a nie jak długo trwało.

Jest taka życiowa zasada... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Jest taka życiowa zasada - bezwzględna, ale i sprawiedliwa - że trzeba albo dorosnąć i dojrzeć, albo dodatkowo zapłacić za to, że pozostaje się niedojrzałym.

I może znalazłam ukojenie w... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

I może znalazłam ukojenie w słowach, które mi powiedziałeś, a nie w Twoich objęciach? To były słowa, których potrzebowałam, i nie ważne było, od kogo je usłyszę. To nie była młodzieńcza miłość czy ślepa namiętność. To nie była tez miłość od pierwszego wejrzenia ani nic takiego, o czym ludzie opowiadają zawsze w przyszłości i śmieją się z tego. Może nie rozumiesz, co mam na myśli. Nie potrafię tego wyjaśnić - to takie trudne do objęcia w słowa, ale to było coś, czego nie czułam nigdy wcześniej. Coś, czego nigdy nie znałam. Ludzie nie mogą tylko opowiadać Ci o czymś takim, Ty musisz się o tym przekonać sam. Dlatego to jest takie ważne. To było coś takiego, co zawsze będę pamiętać, ponieważ wciąż nie potrafię tego zapomnieć.

Niezbędny do życia jest tlen. Cała... teksty

bursztynek dodano: 16 lipca 2011

Niezbędny do życia jest tlen. Cała reszta to kwestia priorytetów.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV