głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly mała istota. małe gesty. ogromna bezwarunkowa miłość. czuję że znów coś niszczę. znowu ktoś będzie cierpiał. przez ze mnie. każdego dnia daje mi kolejne powody

briefly

briefly.moblo.pl
mała istota. małe gesty. ogromna bezwarunkowa miłość.
mała istota. małe gesty. ogromna... teksty

briefly dodano: 25 sierpnia 2012

mała istota. małe gesty. ogromna, bezwarunkowa miłość.

czuję  że znów coś niszczę.... teksty

briefly dodano: 25 sierpnia 2012

czuję, że znów coś niszczę. znowu ktoś będzie cierpiał. przez ze mnie.

każdego dnia daje mi kolejne powody... teksty

briefly dodano: 23 sierpnia 2012

każdego dnia daje mi kolejne powody do słuszności z odnowionego kontaktu :)

34? spoko. niżej nie dam rady. teksty

briefly dodano: 23 sierpnia 2012

34? spoko. niżej nie dam rady.

potrafię fałszywie się... teksty

briefly dodano: 23 sierpnia 2012

potrafię fałszywie się uśmiechnąć. słucham tylko tego co mi się podoba. uwielbiam patrzeć z nienawiścią i pogardą, odzywać się z ironią, ale tez patrzeć z uczuciem i czułością, odzywać się z miłością. często płaczę, bo nie mam siły. śmieję się wtedy kiedy mam ochotę. wiem, że jeśli ktoś zdradzi raz, zrobi to znowu. wybaczam, tylko jeśli kocham. boję się jedynie samotności. jestem w stanie się poniżyć, bo nie znam swojej wartości. nie wymagam wiele. jestem szczera i naiwna. kiedy mi źle, siadam na łóżku i przytulam puchatego misia. uwielbiam z braćmi obejrzeć mecz lub pograć. co wieczór piję zimną herbatę. nie potrafię patrzeć w lustro. zwykle udaję kogoś innego, bo jestem za słaba na bycie sobą.

a teraz założę spódniczkę... teksty

briefly dodano: 22 sierpnia 2012

a teraz założę spódniczkę, podniosę głowę wysoko i z dziarskim uśmiechem pójdę przed siebie. a gdy staniesz mi na drodze rozśmieję ci się w twarz. mam nadzieję, że pożałujesz rezygnacji z dziewczyny, której tak bardzo nie potrafiłeś zaakceptować.

czego w sobie nienawidzę? poważnie?... teksty

briefly dodano: 22 sierpnia 2012

czego w sobie nienawidzę? poważnie? szkoda, że nie pytasz co lubię. byłoby mi łatwiej.

i mimo wszystko cieszę się na nowy... teksty

briefly dodano: 22 sierpnia 2012

i mimo wszystko cieszę się na nowy rok. cieszy mnie myśl, że codziennie rano będę witana przez 28 uśmiechów, ciepłe uściski i najmilsze słowa. znów będę mogła na nich liczyć. opierdolą mnie, gdy coś odwalę. pocieszą, gdy cała roztrzęsiona nie będę mogła powstrzymać płaczu. nie pozwolą abym chodziła smutna. znów będziemy nakręcać głupie filmiki, robić zdjęcia w każdej chwili, denerwować nauczycieli do granic możliwości, niszczyć klasy podczas przerw. wiem, że gdy przyjdę rano zapłakana przytulą mnie, pytając kto jest temu winien. ponowne branie kofeiny, wciąganie kredy, jedzenie chińszczyzny na chemii, noszenie siatek jako bluzek, odbijanie piłek przez całym korytarz, ciągłe wychodzenie z klasy, nieumiejętne granie w siatkówkę, picie Redds'a w toalecie, obgadywanie dziewczyn z drugiej klasy, kłótnie, bijatyki, mnóstwo chwil śmiechu od łez, robienie telefonu z cegły, granie na gitarze i śpiewanie w czasie geografii i wiele innych wspaniałych rzeczy. i jak tu ich nie kochać?

potrzebuję czegoś więcej niż... teksty

briefly dodano: 22 sierpnia 2012

potrzebuję czegoś więcej niż obietnic, że będzie dobrze.

to dzieje się tak nagle. idę ulicą... teksty

briefly dodano: 22 sierpnia 2012

to dzieje się tak nagle. idę ulicą, rozmawiam z kimś, śmieję się, gotuję, słucham muzyki, czytam książkę, robię zakupy, jadę samochodem, przebieram się, gram, maluję paznokcie, tuszuję rzęsy, oglądam film, biorę leki, przeglądam teksty, szukam czegoś, biorę prysznic, pakuję torbę, myję podłogę, odpisuję na wiadomość, kładę się do łóżka. i nagle pojawia się jakieś wspomnienie. momentalnie rozpierdala mi cały system i nie jestem w stanie się temu oprzeć. po uśmiechu przygryzam wargę najmocniej jak potrafię, by nie pozwolić na płacz. obwiniam się. szarpię swoje ciało. krzyczę. klnę. zamykam oczy. nienawidzę go. i po chwili wszystko wraca do normy.

z czasem zaczynasz wierzyć w każdą... teksty

briefly dodano: 21 sierpnia 2012

z czasem zaczynasz wierzyć w każdą opinię na swój temat.

najpierw rezygnujesz z drobiazgów... teksty

briefly dodano: 21 sierpnia 2012

najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu z wszystkiego. śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV